Srostlé zuby a zacinajici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunka1995
Stálice 86 příspěvků 30.11.18 20:37
Srostlé zuby a začínající kaz

Ahoj syn 15 měsíců má srostlý horní zub ke druhému a dnes jsem si všimla že ho má trochu namodralej dr mi řekla že se stim nic nedělá že to jsou první zoubky do teď jsem mu je čistila pouze vodou a chci začít čistit pastou tak bych se chtěla zeptat zda neznáte nějakou pastu pro tak malé děti a nemáte někdo podobný problém s kazem u malých děti? Děkuji :*

Příspěvek upraven 30.11.18 v 21:01

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17993 příspěvků 30.11.18 20:53

Používáme Elmex pro děti do šesti let. Pasty opravdu jen malinko.

pannda
Kelišová 7080 příspěvků 36 inzerátů 30.11.18 20:54

Tak šikovná holka, ale to psaní…pomoc!
(Srostlý…s tím..... malých…) Text je jedna velká věta…už to někdy tady číst nedávám.
Pastu jakoukoliv pro malé děti, koneckonců, už jsi se mohla domluvit se zubařkou.

Martassek
Kecalka 423 příspěvků 30.11.18 20:57

Je už teď dost přírodních past pro děti, které můžou i bez problémů spolknout. https://jackandjillkids.cz/…pasta-jahoda

Jahudka82
Závislačka 2956 příspěvků 1 inzerát 30.11.18 21:14

Nasi male bude 15 mes.za 3 tydny a pouzivam Kinder Zahngel Weleda, ten muzou i polknout. Asi ji chutna, vzdy ho z kartacku hned olize :D Spis resime, ze si chce zuby „cistit“ sama, tak ji necham se stourat v puse, dokud si je cistim ja, to napodobuje a je spokojena, ale jak ji pak kartacek vezmu, ze ji zoubky vycistim poradne (jen to zvyka), je zle - ale ona ma to obdobi „ja sama“ se vsim, I s jidlem, backory se snazi si obout, krmit se, jo je sikovna a jsem rada, je to I sranda nekdy, ale toho revu, kdyz nechci aby tu s kartackem v puse behala! :roll: :mrgreen:

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 30.11.18 21:54
@Jahudka82 píše:
Nasi male bude 15 mes.za 3 tydny a pouzivam Kinder Zahngel Weleda, ten muzou i polknout. Asi ji chutna, vzdy ho z kartacku hned olize :D Spis resime, ze si chce zuby „cistit“ sama, tak ji necham se stourat v puse, dokud si je cistim ja, to napodobuje a je spokojena, ale jak ji pak kartacek vezmu, ze ji zoubky vycistim poradne (jen to zvyka), je zle - ale ona ma to obdobi „ja sama“ se vsim, I s jidlem, backory se snazi si obout, krmit se, jo je sikovna a jsem rada, je to I sranda nekdy, ale toho revu, kdyz nechci aby tu s kartackem v puse behala! :roll: :mrgreen:

Taky používáme weledu. Už kolem roku jsme začli. A zatím kupujeme. Dceři jsou 2,5. Ještě jsem uvažovala nad alverde z dm.

Jahudka82
Závislačka 2956 příspěvků 1 inzerát 30.11.18 23:12

@Veru1987 :palec: Taky dobra znacka a hodne prirodni, zahngel jsem od nich teda jeste nevidela, weledu jsme ted objednavali z Pilulka.cz…at zijou firemni benefity :lol: :palec:

Váš příspěvek
Reklama