Srostlé zuby a zacinajici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunka1995
Stálice 82 příspěvků 30.11.18 20:37
Srostlé zuby a začínající kaz

Ahoj syn 15 měsíců má srostlý horní zub ke druhému a dnes jsem si všimla že ho má trochu namodralej dr mi řekla že se stim nic nedělá že to jsou první zoubky do teď jsem mu je čistila pouze vodou a chci začít čistit pastou tak bych se chtěla zeptat zda neznáte nějakou pastu pro tak malé děti a nemáte někdo podobný problém s kazem u malých děti? Děkuji :*

Příspěvek upraven 30.11.18 v 21:01

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13201 příspěvků 30.11.18 20:53

Používáme Elmex pro děti do šesti let. Pasty opravdu jen malinko.

pannda
Kelišová 6713 příspěvků 33 inzerátů 30.11.18 20:54

Tak šikovná holka, ale to psaní…pomoc!
(Srostlý…s tím..... malých…) Text je jedna velká věta…už to někdy tady číst nedávám.
Pastu jakoukoliv pro malé děti, koneckonců, už jsi se mohla domluvit se zubařkou.

Martassek
Kecalka 289 příspěvků 30.11.18 20:57

Je už teď dost přírodních past pro děti, které můžou i bez problémů spolknout. https://jackandjillkids.cz/…pasta-jahoda

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 30.11.18 21:14

Nasi male bude 15 mes.za 3 tydny a pouzivam Kinder Zahngel Weleda, ten muzou i polknout. Asi ji chutna, vzdy ho z kartacku hned olize :D Spis resime, ze si chce zuby „cistit“ sama, tak ji necham se stourat v puse, dokud si je cistim ja, to napodobuje a je spokojena, ale jak ji pak kartacek vezmu, ze ji zoubky vycistim poradne (jen to zvyka), je zle - ale ona ma to obdobi „ja sama“ se vsim, I s jidlem, backory se snazi si obout, krmit se, jo je sikovna a jsem rada, je to I sranda nekdy, ale toho revu, kdyz nechci aby tu s kartackem v puse behala! :roll: :mrgreen:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 30.11.18 21:54
@Jahudka82 píše:
Nasi male bude 15 mes.za 3 tydny a pouzivam Kinder Zahngel Weleda, ten muzou i polknout. Asi ji chutna, vzdy ho z kartacku hned olize :D Spis resime, ze si chce zuby „cistit“ sama, tak ji necham se stourat v puse, dokud si je cistim ja, to napodobuje a je spokojena, ale jak ji pak kartacek vezmu, ze ji zoubky vycistim poradne (jen to zvyka), je zle - ale ona ma to obdobi „ja sama“ se vsim, I s jidlem, backory se snazi si obout, krmit se, jo je sikovna a jsem rada, je to I sranda nekdy, ale toho revu, kdyz nechci aby tu s kartackem v puse behala! :roll: :mrgreen:

Taky používáme weledu. Už kolem roku jsme začli. A zatím kupujeme. Dceři jsou 2,5. Ještě jsem uvažovala nad alverde z dm.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 30.11.18 23:12

@Veru1987 :palec: Taky dobra znacka a hodne prirodni, zahngel jsem od nich teda jeste nevidela, weledu jsme ted objednavali z Pilulka.cz…at zijou firemni benefity :lol: :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >