Srovnala někomu HA menstruaci?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.10.21 18:08

Srovnala někomu HA menstruaci?

Zdravím holky,
chtěla bych se zeptat, jestli některé z vás HA srovnala ms? Jestli třeba po vysazeni zůstala slabší/kratší, nebo jestli se vždy vrátila do původní podoby. Vím že antikoncepce problémy spojené s menstruaci neřeší, ale spis je zakryje. Můj doktor je toho názoru, že HA může být možností při potřebě srovnání ms. Máte některá zkušenost? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1011
22.10.21 18:14

Jakmile jsem brala prvni prasky, tak to bylo skoro i na hodinu presne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 18:23

Menstruakci jsem dostala v 15 a byla hodně nepravidelná. HA jsem začala brát v 17 a brala v podstatě do nějakých 30. Měla jsem třífázovou, takže menses jsem měla jako hodinky, silné krvácení tak první dva dny, pak spíše slabé a špinění. Po prvním porodu jsem na menses čekala 2 roky, pak jsem byla znovu těhotná a potřetí. Po třetím porodu jsem začala menstruovat koncem loňského roku a rozhodně menstruaci pravidelnou nemám. Někdy cyklus trvá 27 dní, někdy 29, teď naposledy to bylo kolem 33, což mě silně zneklidnilo :). První dny je to opravdu brutalita, uživila bych se jako kompars z hororu, následné krvácení a špinění kolikrát trvá i víc než 7 dní. V tomhle ohledu byla HA fakt super, takhle to mám každý měsíc docela překvapení jak dlouho to bude trvat a s jakou intenzitou :).

• Citovat
  • Nahlásit
1445
22.10.21 18:36

U mě taky na hodinu presne :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 18:40
@Capricorn61 píše:
Jakmile jsem brala prvni prasky, tak to bylo skoro i na hodinu presne :mrgreen:

Ale ona se pta po vysazeni. Behem brani prasku je pravidelna.

• Citovat
  • Nahlásit
54716
22.10.21 18:43

Po vysazení se mi cyklus vrátil přesně do té samé podoby, jako než jsem začala HA brát. Měla jsem teda pravidelný, ale veeelmi krátký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
22.10.21 19:05
@Anonymní píše:
Ale ona se pta po vysazeni. Behem brani prasku je pravidelna.
@Anonymní píše:
Zdravím holky,
chtěla bych se zeptat, jestli některé z vás HA srovnala ms?

**Z teto otazky se pta, jestli HA srovnala ms. Nejsem jedina, ktera takhle odpovedela. A pokud se zakl. pta na neco jineho, at to napise sama :nevim: **

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
22.10.21 19:08

Ano, a pote dopsala „jestli treba po vysazeni“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14933
22.10.21 19:13

Po vysazeni jsem mela cyklus znovu kratky (23-24 dnu), ale MS slabsi a kratsi. Nicmene mezitim jeste bylo tehotenstvi, coz taky spousta zen rika, ze se jim MS srovnala tehotenstvim - taky hormony - takze vlastne nevim :nevim:. (Pred otehotnenim probehla jen 1MS, to si moc nepamatuji, jaka byla, a po detech zase beru HA).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1779
22.10.21 19:19

Vubec.. po vysazeni zas hnusne dlouha a silna… i proto beru ted HA ikdyz jsem sama. Neb proste menstruovat silne tyden v kuse fakt nehodlam. Zlaty prasky fakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
22.10.21 19:48

Pred branim HA jsem menstruovala naprosto furt. Klidne i 3 tydny vkuse, tyden pauza a zase hezky 3 tydny vkuse. Doktori se na me tenkrat pekne vyradili a nic. Pak antikoncepce na 11 let a mela jsem klid. Po vysazeni jsem mela cykly dlouhy 31-45 dni, naprosto nepravidelny, ale MS nastesti jen tyden s dost velkymi bolestmi. Pak tehotenstvi a ted cyklus vice mene pravidelny po cca 31 dnech bez bolesti. Takze me srovnalo spis tehotenstvi nez antikoncepce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7780
22.10.21 20:45

Po vysazení to byla ještě větší hrůza. Nejdřív problémy vůbec s obnovou cyklu, potom snad ještě víc nepravidelná. Než umělé hormony, tak bych doporučila na srovnání cyklu vitamíny s inositolem, který podporuje ovulaci, nebo bylinky. Slyšela jsem docela chválu na Gynex. Jestli to ten gynekolog nemyslel tak, že při braní HA budeš mít krvácení pravidelné a tím by se (zdánlivě) vyřešil tvůj problém s nepravidelností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4349
22.10.21 21:35

Prášky jsem brala 10 let, po vysazeni se ze 3 dnů stalo 5 a hned pravidelný cyklus. Po loňské revizi mám první dny jatka a pak další tři spineni, ale stále pravidelne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat