Srovnání oyster, babydesign look air

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ilca
Extra třída :D 12909 příspěvků 18.08.19 18:23
Srovnani oyster, babydesign look air

Dobry den,
Mam dilema pro ktery kocarek se rozhodnout. Male bude rok a zacina chodit a tak chci nejaky lehci a hlavne skladny kocarek co zvladne prijembe i teren na vesnici. Mam v merku oyster zero uz hodne dlouho a ted baby design look air. A zatim jsem je nevidela vedle sebe. Kazdy ma neco. Oyster velikost, lehkost a design, Look - nafukovacky, cena. Tak a ted ktery. Mate nekdo zkusenosti aspon s jednim z nich. Dekuji

Reakce:
chezlu
Povídálka 44 příspěvků 1 inzerát 18.08.19 20:27

Máme Oyster a jsem spokojená. Původně jsme ho koupili jako druhý kočárek, ale nakonec jezdíme jen s ním. Je lehký, dobře skladný, stříšku je možné hodně sklopit. Zvládne o lehčí terén. Minus jsou kolečka, ale máme ještě ty původní a vozíme v něm teď už druhé. Někomu se nelíbí skládani sedací části ven, že se to špiní např. v autě, ale osobně se mi to nestává

Zuzza123
Povídálka 11 příspěvků 14.09.19 19:10

Nevím, jestli ještě potřebuješ radu, ale bqby designe nedoporučuju! Kočárek jsem objednávala přez eshop, když přišel, použila jsem ho pouhý JEDEN den a putoval zpět na reklamaci- z konstrukce vypadl šroubek a nešlo díky tomu nasadit madlo. Po důkladném prozkoumání jsme zjistili, že i na druhé straně je ten šrou,,vyvyklaný" což jsem taky do reklamačního protokolu uvedla, nikdo se na to však ani nepodíval, protože to na první pohled není vada. Nicméně tím, že byl kočárek ten jeden den jetý, měli na reklamaci 30dní! Asi po třech týdnech bez kočárku se mi tedy vratil,,opravený" ale takovým způsobem, že mám obavu, abych ho brzy neposílala zpět, protože ty šroubky v tý konstrukci jsou takový fórový… Po týdnu ježdění s již vyreklamovaným kočárkem začíná být problém s aretací předních koleček, v zadních kolečkách podezdřele cvaká, brzda drhne, kolikrát kočar nejde odbrzdit, a to podotýkám jsme ještě nebyli v lese ani v nějakém extra terénu a opravdu na něj dávám bedlivý pozor. Kdybych si vybírala kočárek znova, určitě ne tento, na pohled užasný kočár… Bohužel, když jsem kočár objednávala, nenašla jsem na něj žádnou recenzi…

89Luca
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 14.09.19 19:20

@Zuzza123 můžu se zeptat o jaký typ kočárku baby designu se jedná?

Pajka89
Závislačka 2607 příspěvků 14.09.19 19:45

Mam slouzi baby desing uz dva a pul roku bez sebemensi zavady.. Jezdi kazdy den, objel s nama i nepocitane dovolenych, kdy se tisickrat skladal do kufru u auta, a nijak extra hezky se k nemu nechovame. Je bez jedine opravy..

Zuzza123
Povídálka 11 příspěvků 14.09.19 20:12

@89Luca Baby design Look Air 2019

Zuzza123
Povídálka 11 příspěvků 14.09.19 20:14

@Pajka89 jak vám to závidím, kočárek jsem vybírala opravdu dlouho, tenhle jsem si úplně zamilovala… Než nám přišel :mrgreen:… Můžu tedy asi jen doufat, že jsme narazili na špatný kus

stín katedrál
Kecalka 378 příspěvků 14.09.19 20:22

Já mám BD Lupo a je v provozu každý den už rok a půl - terén, polňačka, MHD, jsem stále nadšená. Kupovali jsme ale na prodejně, abych viděla, že je ten kus fakt ok, ještě nám prodejce říkal, že mají na BD minimum reklamací. Je blbé, že to nechce e-shop uznat, Look se mi taky moc líbí, ale po netu bych kočár nekupovala. :nevim:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 14.09.19 20:57

Asi kus od kusu. Tenhle mohl byt treba predvadeci a x lid tim vyklalo, skladalo ho atp

Váš příspěvek
Reklama