Srovnávám se s milenkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lalalyla
Kecalka 459 příspěvků 05.03.18 09:59
Srovnavam se s milenkou

Preji hezky den. Chtela bych se jen zeptat.Jak jste se vyrovnali s tim ze vas „vymenil“ za jinou. Snazim se to vypustit a neresit ale porad se mi to vraci na rozum.Uz nevim jak to proste prestat resit. Dostalo se ke me co byvaly o te sve nove rikal(uz spolu nejsou).Ze to byl nejlepsi sex.Ze to bylo nejlepsi vsechno v jeho zivote. Nejlepsi libani, nejvetsi laska.Byli jsme spolu 9 let.Mate nekdo nejakou radu jak se nad to povznest. Snazim se ale furt obvinuju akorat sebe(ja nebyla dobra v posteli atd atd).

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

LaPaloma
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 05.03.18 10:03

Ona byla nejlepší, protože to bylo krátké. Nestihlo se mu to zajídat, když už s ní zase není. Takže zas tak nejlepší nebyla, když s ní nevydržel nebo ona s ním.
Nové koště dobře mete - a než se mu ometlo, bylo odloženo, tak mělo šanci být nejlepší.
Nezabývej se s tím. On tím po známých vysvětlovat, proč za ní šel a chlapům to zní jako dobrý důvod změnit babu.

Jitulinka.1
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 05.03.18 10:04

@lalalyla Pokud tohle váš bejvalej prohlašuje tak je to hlupák :roll: nezlobte se že ho urážim ale takové kecy může z pusy vypouštet opravdu jen primitiv a nebo blbec co vám tím chce akorát ubližovat :nevim: Nežárlí třeba na vás nějak?

LaPaloma
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 05.03.18 10:09
@Jitulinka.1 pí­še:
@lalalyla Pokud tohle váš bejvalej prohlašuje tak je to hlupák :roll: nezlobte se že ho urážim ale takové kecy může z pusy vypouštet opravdu jen primitiv a nebo blbec co vám tím chce akorát ubližovat :nevim: Nežárlí třeba na vás nějak?

JO, to je možný, před známými a potenciálními zájemci tohle říká, aby si mysleli, že jsi špatná v posteli - a tím je odradil od případného nadbíhání.

Byli jste spolu 9 let - kdo by chtěl špatně sexovat 9 let? Tak špatně mu nebylo.

Příspěvek upraven 05.03.18 v 10:10

kontramatka
Závislačka 3693 příspěvků 05.03.18 10:10
@lalalyla píše:
Preji hezky den. Chtela bych se jen zeptat.Jak jste se vyrovnali s tim ze vas „vymenil“ za jinou. Snazim se to vypustit a neresit ale porad se mi to vraci na rozum.Uz nevim jak to proste prestat resit. Dostalo se ke me co byvaly o te sve nove rikal(uz spolu nejsou).Ze to byl nejlepsi sex.Ze to bylo nejlepsi vsechno v jeho zivote. Nejlepsi libani, nejvetsi laska.Byli jsme spolu 9 let.Mate nekdo nejakou radu jak se nad to povznest. Snazim se ale furt obvinuju akorat sebe(ja nebyla dobra v posteli atd atd).

Jsi jaká jsi. Někomu jde vyšívání, někomu jde…
A on asi taky není bůhvíjaký hřebec, když z tebe nevytáhl maximum :jazyk:
Buď ráda, že jsi jinde, buď sama sebou a měj se ráda. :hug: :hug: :kytka:

lalalyla
Kecalka 459 příspěvků 05.03.18 10:15
@LaPaloma píše:
Ona byla nejlepší, protože to bylo krátké. Nestihlo se mu to zajídat, když už s ní zase není. Takže zas tak nejlepší nebyla, když s ní nevydržel nebo ona s ním.
Nové koště dobře mete - a než se mu ometlo, bylo odloženo, tak mělo šanci být nejlepší.
Nezabývej se s tím. On tím po známých vysvětlovat, proč za ní šel a chlapům to zní jako dobrý důvod změnit babu.

Asi mas pravdu. Nevydrzelo to ano 3 mesice, ona ho nechala.Ja jsem stastna ze s nim uz nejsem.Byl to manipulator a ha*zl ale vis jak.Po rozchodu jsem se dozvedela ze me podvadel kudy chodil a zrovna kvuli tehle me nechal.Na jednu stranu jsem rada a nechtela bych ho ani za nic.

lalalyla
Kecalka 459 příspěvků 05.03.18 10:18

A tohle vse on resil se svou kolegyni.Kdyz jsem o ni jeste nevedela a on se rozmyslel jestli ma byt s ni nebo zustat semnou. A zrejme ji vykladal v sem je ona dobra a ze mezi nami uz to neni tak zhavy.Coz po tolika letech je pochopitelny.Je pravda ze posledni sobou jsme spolu nespali. Treba 1× do mesice ale bylo to zapricineno vice faktory. Kazdopadne se rozhodl pro ni(zaplat panbuh),.Nejhorsi je ze ji znal opravdu jen tyden a uz mi o ni rekl a uz me za ni chtel vymenit.To cloveku fakt srazi sebevedomi.ted bych jen chtela prestat resit ze pro nej byla lepsi ve vsech smerech.Ja vim ze na tom nezalezi. Hlavne na tom co si on mysli po tom co udelal ale stve me to.

LaPaloma
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 05.03.18 10:24

@lalalyla @lalalyla
Kolegyně ho rychle odhadla, co je to zač a zbavila se ho. Anebo byl špatnej v posteli. Za 3 měsíce si toho moc neužil.
Myslím, že kdyby to nebyla kolegyně, byla by to jiná, za jakou by Tě vyměnil. Musel o tom už delší čas přemýšlet, protože mu stačilo pár dní k impulsivnímu rozhodnutí. Tak je jedno, kvůli komu to bylo. A je dobře, že se to stalo. Lepší dříve nežli později.

Premek_Orac
Závislačka 4071 příspěvků 05.03.18 10:47

@lalalyla Ahoj, srovnávat se s jiným člověkem nemá cenu. Každý má v sobě něco dobrého, každý má nějaké špatné stránky. Ty vztahy, ve kterých byl člověk kratší dobu, tak většinou vycházejí jako lepší, protože si po celou dobu udrželi napětí, bylo to spíš randění a zábava, než každodenní všední život. Není tedy možné ten vztah, sex atd, porovnávat. Nic dobrého to nepřinese, jen se budeš trápit pro věci, které jsou už stejně pryč.
Nejlepší, co můžeš udělat, je vzít si z toho nějaké ponaučení. Třeba v sexu jsem přesvědčený, že platí, že pro muže je nejpříjemnější a také nejintenzivnější zážitek, když je spokojený žena. Neznám v sexu větší odměnu, než vidět naprosto spokojenou partnerku. Je to víc, než vlastní uspokojení. Takže v sexu se uvolni a dělej to nejlepší pro sebe. Uvidíš, že chlap bude pak spokojenej také.
No a jinak jak jsem psal Každý jsme nějaký s tím naším dobrým i šatným a je třeba najít k sobě člověka, se kterým to vzájemně ladí. Že nás k smrti nežerou ty jeho špatné stránky a skvěle vyhovujou ty dobré.

lalalyla
Kecalka 459 příspěvků 05.03.18 10:57
@Premek_Orac píše:
@lalalyla Ahoj, srovnávat se s jiným člověkem nemá cenu. Každý má v sobě něco dobrého, každý má nějaké špatné stránky. Ty vztahy, ve kterých byl člověk kratší dobu, tak většinou vycházejí jako lepší, protože si po celou dobu udrželi napětí, bylo to spíš randění a zábava, než každodenní všední život. Není tedy možné ten vztah, sex atd, porovnávat. Nic dobrého to nepřinese, jen se budeš trápit pro věci, které jsou už stejně pryč.
Nejlepší, co můžeš udělat, je vzít si z toho nějaké ponaučení. Třeba v sexu jsem přesvědčený, že platí, že pro muže je nejpříjemnější a také nejintenzivnější zážitek, když je spokojený žena. Neznám v sexu větší odměnu, než vidět naprosto spokojenou partnerku. Je to víc, než vlastní uspokojení. Takže v sexu se uvolni a dělej to nejlepší pro sebe. Uvidíš, že chlap bude pak spokojenej také.
No a jinak jak jsem psal Každý jsme nějaký s tím naším dobrým i šatným a je třeba najít k sobě člověka, se kterým to vzájemně ladí. Že nás k smrti nežerou ty jeho špatné stránky a skvěle vyhovujou ty dobré.

Dekuju za komentar.Ja si nemyslim ze bych byla spatna co se sexu tyce. Nikdy nerekl nic spatnyho, naopak vypadal spokojene.Spis byl asi problem v tom ze jsme spolu spali malo. :roll:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 05.03.18 16:11

Buď ráda, že už s ní není, to je dobré zadostiučinění. A na něj kašli, je to nějaký blb, který má potřeba neustále měnit přítelkyně. Já jsem se takhle srovnávala s milenkou 4 roky, když mě první manžel opustil. Dostal mě z toho až druhý muž. Bývalý manžel si milenku nakonec vzal, měli spolu děti (my spolu děti neměli) a teď už spolu (kvůli němu) taky nejsou. Takže vlastně díky bohu, že mě kdysi opustil, protože současný muž nikam utíkat nechce, a milenka exmanžela je vlastně chudák se dvěma dětmi sama.

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 05.03.18 16:13

@lalalyla A má to cenu? Vždycky najdeš krásnější, chytřejší, mladší než ty…o tom vztahy nejsou.

lalalyla
Kecalka 459 příspěvků 05.03.18 19:21
@Pucalkovic Amina píše:
Buď ráda, že už s ní není, to je dobré zadostiučinění. A na něj kašli, je to nějaký blb, který má potřeba neustále měnit přítelkyně. Já jsem se takhle srovnávala s milenkou 4 roky, když mě první manžel opustil. Dostal mě z toho až druhý muž. Bývalý manžel si milenku nakonec vzal, měli spolu děti (my spolu děti neměli) a teď už spolu (kvůli němu) taky nejsou. Takže vlastně díky bohu, že mě kdysi opustil, protože současný muž nikam utíkat nechce, a milenka exmanžela je vlastně chudák se dvěma dětmi sama.

Mas pravdu. Potesilo me ze to takhle dopadlo. Vratilo se mu to velmi rychle.Tak vidis opravdu muzem byt stastny ze si ty holky nasli :potlesk:

lalalyla
Kecalka 459 příspěvků 05.03.18 19:22
@EmmaAnna píše:
@lalalyla A má to cenu? Vždycky najdeš krásnější, chytřejší, mladší než ty…o tom vztahy nejsou.

Ja vim ze jo.Spis cloveka zaboli to, ze je takhle lehce nahraditelnej nekym koho ten druhy vlastne vubec nezna a i presto byla lepsi nez ja :roll: Musim zpatky najit to ztraceny sebevedomi a sebeuctu co mi on vzal.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 05.03.18 19:25

@lalalyla Přesně :potlesk:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama