Stabilizovaná poloha spánku v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mrozinka
Povídálka 48 příspěvků 29.12.16 07:33
Stabilizovaná poloha spánku v těhotenství?

Ahoj holky, asi budu znít hloupě, ale jsem poprvé těhotná, momentálně na konci 4 měsíce. Spím na bocích v tzv. stabilizované poloze tj. s horni pokrčenou nohou v koleni. Přesto jsem si uvědomila, že ležím částečně na polovině břicha. Nemůžu to mimčo nějak zalehnout či mu ublížit. Celkem se bojím. Snažila jsem se více vytočit na bok, ale vždy se později překulím zpět. Moc děkuji za odpovědi. K doktorce jdu až za tři týdny, abych se zeptala jí.

Reakce:

Lu1234
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 29.12.16 07:41

@Mrozinka ahoj, rekla bych, ze pokud to neni neprijemne, tak je to v poradku. Ve 4.mesici je mimco tak male a ma tam tolik mista, ze bych se tim nestresovala vubec. Ja jsem v 8.mesici a spanek jsem resila s doktorkou v podoli a toto pry vubec nevadi, pokud nelezim na brise primo. Stava se mi taky, ze se vzbudim na zadech a asi tak lezim nekolik hodin - to take pry nevadi, kdyz je ulacena duta zila, je to neprijemne a cloveku je spatne, cili ve spanku automaticky meni polohu.

ElisC
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 81 inzerátů 29.12.16 07:42

@Mrozinka Já jsem hodně dlouho spala na břiše, určitě ještě ve 20.tt.
Prckovi nic není ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10513 příspěvků 29.12.16 07:57

V poho ;) později jsem se podkladala kojicim polstarem kvůli pohodlí. Ale prirozene se v noci pretacim na břicho a oba kluci jsou OK

socina
Závislačka 4108 příspěvků 29.12.16 08:00

@ElisC taky jsem spala dlouho na břiše.
Pak jsem si dávala mezi kolena polštář

Slečna Ferka
Extra třída :D 10115 příspěvků 29.12.16 08:03

@Mrozinka Takhle já spím celý život, jinak to ani neumím. Spala jsem tak i celé těhotenství a dcera je v pohodě, nijak se nebránila, že by trpěla, tak to beru jako cajk.

Fonty
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 29.12.16 08:17

Spím stejně a jsem v sedmém měsíc…

hofka
Extra třída :D 14993 příspěvků 29.12.16 08:17

Takhle jsem spala snad ještě v 9 měsíci:-)

Maja Z
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 29.12.16 08:19

Spím taky tak, a občas se vyloženě přetočím na břicho… Jsem v 8. měsíci :-D když si lehnu vyloženě na břicho tak o sobě dá malej vědět, takhle napůl to je v pohodě :-)

Jogrr
Závislačka 4327 příspěvků 29.12.16 08:26

Tez moje oblibena spaci poloha, i za netehotna.
Ja jsem teda extrem, spim i ted ve 36+3 i na brise, ale mam fakt mini brisko na 9 mesic.

weyky
Neúnavná pisatelka 19194 příspěvků 67 inzerátů 29.12.16 08:47

Taky tak spím, jsem v 8. měsíci :D

ElucaK
Kecalka 222 příspěvků 29.12.16 10:08

Ahoj, ted jsem kratce po porodu a ve stabilizovane poloze jsem spala cele tehotenstvi. V devatym mesici jsem si pak tu pokrcenou nohu polozila na polstarek a bylo to prijemnejsi, mimcu to urcite neublizi. Kdyby mu to vadilo, tak ti to nebude pohodlne. Ted ve 4. mesici to resit urcite nemusis a casem sama poznas, co ti vyhovuje ;)

Heivka
Závislačka 3202 příspěvků 29.12.16 10:14

Takhle spím od malička, spala jsem tak i celé těhotenství jen ke konci jsem si koleno podkládala kojícím polštářem.

Mrozinka
Povídálka 48 příspěvků 29.12.16 12:03

Je děkuji všem za informaci a podporu. :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >