Stačí jen jeden kočárek od narození ?

Anonymni
31.1.09 02:35

Stačí jen jeden kočárek od narození ?

Dobrý den všem. Chtěla bych se tu zeptat, jestli máte zkušenosti s konkrétním modelem kočárku ( případně pokud ho měly vaše známé či kamarádky ), který byl prostorově vhodný pro dítě od narození až do doby, než kočárek přestane být nutností. Jen upřesním - jedná se mi konkrétně o kombinovaný kočárek a jen trojkolky ( chtěla bych vybrat trojkolku a nikoliv čtyřkolku ). Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1264
31.1.09 04:07

Ahoj urcite je ten pravy od narozeni az do… :wink:
Ja si tady bohuzel nemohla moc vybirat a tak jsem mela Quinny Freestyle ale 4kolku,jako 3kolka je pry taky vyborny,ale ten tu nemeli..
Ale ted sem zacli dovazet muj vysneny Peg PereroGT3 a tak si pro nej pristi tyden jedu.A verim ze kdybych ho mela od narozeni male-nekoukam po jinem…
Pak asi klasika Jane a kamaradky-dve miluji svuj Casual PlayS4 i kdyz ten ma vpredu 2kolecka u sebe.
Tak to jsou moje zkusenosti,mej se :wink: a dobre vyber!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
31.1.09 08:40

Tak tříkolků nevím nevím, já mám od Patronu :
http://www.baby.patron.eu/…-k1426y29y08
Máme ho od narození a používám dodnes…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
31.1.09 08:46

My máme Jané Slalom - hlubokou korbičku jsme sice moc nevyužili (jen od konce května do září) a pak jsme jezdili ve sporťáku! Ale ten jsem si taky moc neužila - mám velice akční dítko a v necelých 2 letech už jsem ho do kočárku za nic na světě nedostala!
Takže jsme jezdili s naším Jané cca 2 roky!
Teď čekáme druhé a mám Jané po malém, protože je jako nový :wink: :wink: :wink:

Holky, ale jezdí podstatně dýl, to jen já mám takového nezmara :roll: :roll: :roll:
Přeji dobrou ruku při výběru kočárku!!!

• Nahlásit
  • Citovat
2245
31.1.09 12:21

Mám taky od Patronu Fenix F3 a je super veliký a využívám ho i na druhé mimi nikdy jsem s ním neměla žádný problém,

ale JANO SLALOM bych brala víc,ale je finančně mnohem nákladnější a korbička je menší…

přeju dobrý výběr kočárků je už spousta a hlavně kvalitních

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
31.1.09 20:31

Ahoj, já po osobních zkušenostech už vím, že na třetí dítě, které teda ještě nečekáme, ale plánujeme, budu chtít njepsíš jen hlubokou korbu a autosedačku na podvozek. Sporták jsem teda u obou dcer využila jen minimálně, vždy cca 2 měsíce do okamžiku než jsem koupila golfky. Ideální kočárek neexistuje, ale spíš si šetři peníze na pořádný golfky, ty užiješ cca od 8m, pokud je máš hodně do lehu, do těch cca 2 let. Sama uvidíš, že je s nima lepší manévrovatelnost a celkově lepší cestování.
Dobře vyber, Rsdka

• Nahlásit
  • Citovat
22315
31.1.09 20:35

tak ja od narozeni malej jezdim s Jane slalom, a nemam mu co vytknout. Dalsi kocar neplanuji, proste jsem spokojena.

Je lehky, skladny, prostorny, mala si jezdi jako kralovna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
31.1.09 23:04

Ahojky, máme Jané Slalom pro 2008 celý komplet a nedám na kočárek dopusit. :D Opravdu těch peněz za něj nelituji. Když jsme ho kupovali, atk mě všichni zrazovali,že na co tak drahý kočárek atd. Já jsem si ale nenechala radit a pro:,–(ila jsem si svou. A opravdu se to vyplatilo. S hlubokou korbou jezdíme od září, malej vážil 2900g. Teď má 5 měsíců a 7200g a pořád se do hluboké korby i s fusakem pěkně vejde. Třeba X-lander má korbu mnohem menší. Na sporťák přejdeme tak počítám březen/duben. Kočárek je strašně lehký, zvlášť sportovní verze a skladný. V hluboké korbě máš ve stříšce zabudovanou moskitiéru, takže na léto ideální. Dá se kolečkem zvednout i podhlavník. na autosedačku jsem trochu špačkovala :lol: . zdála se mi být celkem malá. Ale tak to bylo asi tím, že mi i u dávání do autosedačky někdy řval :? Je taková vycpanější, ale co se testů týče, tak vyšla velice dobře. Opravdu super kočárek. Už se nemůžu dočkat až na:,–(íme sporťák. :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
1.2.09 11:15

Anonymní - já ti mohu, z vlastní zkušenosti, doporučit Quinny Speedi.
trojkolka lehká, s korbou od narození, k tomu sedačka Maxi cosi, která jde nacvaknout na podvozek. kočárek je hodně prostorný, synovi je 15m a i ve fusaku má po stranách kočáru stále místo. do korby je lepší orig fusak /který je i do sporťáku/, pak se tam vejde prcek delší dobu. já měla emitex a ten jí hodně zúžil po stranách.. :( takže jsme jezdili jen do 5m, na dýlku bylo ale stále místo!
teď má i madlo, což vloni nebylo, dá se i koupit samostatně a pasuje na starší typy, pokud bys kupovala z 2.ruky,
super je ruční brzda na zadní kola, potah kočárku je snadno udržovatelný, kočárek není poruchový, nám jezdí už těch 15m a stále jako nový, ani barvy nešisují.
je i cenově přijatelný, doplňky nejsou ale v ceně, což mi vyhovovalo, koupila jsem si co jsem chtěla…

a nejezdí s ním všichni, jako se slalomem :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4242
1.2.09 23:51

Ahoj, ja jsem taky zastance Jane, jsem s tim hodne spokojena, my mame teda jeste asi model 2007, ale jeste porad mam malyho v hlubokym, vejde se mi tam akorat i s fusakem, proc ho skladat do sportaku, kdyz je zima :wink:
Hodne jezdim autem, takze ocenuju nacvaknuti autosedacky na podvozek no a na sportak se tesim na jaro/leto..A doufam, ze v nem vydrzi do dalsiho mimi :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.2.09 00:26

Ahoj a díky za rady. Koukala jsem na snad všechny možné i nemožné kočárky, ale ne a ne vybrat… Kamarádky s děckem nemám a vlastní zkušenosti s kočárky samozřejmě také ne. Chci koupit pro první a asi jistě poslední děcko nový kočárek, ale… když už je něco pěkné, tak je to drahé… přeci jenom cca 20 tisíc za kočárek je pro mě dost. A když už vyberu něco jakž takž za dobrou cenua vzhledově se mi líbí, tak se mi na něm něco nezdá dle diskuzí… líbil se mi např. tento set http://www.detskezbozi.com/…ovane/chicco-:,–(a-trio-s3-2008.html ale tady si lidi stěžuji na to, že není polohovatelná opěrka nohou a nejde úplně do lehu… když jsem si vybrala toto, tak tady je zase prý trochu problémem váha a kočárek má být údajně poměrně úzký ( a jak mám vědět jaké bude dítě že..když přítel je slušně rostlý… :) )..... když už vyberu ten, který splňuje asi vše, ( i když cena už je dost vysoká ) tak stejně si lidi stěžují na brzdy, průhlednou stříšku do které praží slunce… http://www.minimimi.mimishop.cz/detail.php?…

Jinak výběr jak je vidět jsem zúžila na kočárky s ruční brzdou, kterou si lidi dost chválí… dům je na kopci, nemocnice je na šíleném kopci a „povinné“ vycházky s přítelem do krkolomných terénů,,, :D

• takže výběr pokračuje… máme na to ještě cca 3 měsíce do porodu
:roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
3.2.09 00:30

…zapomněla jsem dát odkaz na druhý kočárek… takže patří k textu : ......když jsem si vybrala toto, tak tady je zase prý trochu problémem váha a kočárek má být údajně poměrně úzký ( a jak mám vědět jaké bude dítě že..když přítel je slušně rostlý… :) )..... http://abc-baby.mimishop.cz/detail.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
3.2.09 00:52

… a ještě jsem zapomněla na jeden z výběru, kde si zase lidi trošku stěžují na malou korbu… ale nevím jak u nové kolekce 2009 A V ČEM JE VLASTNĚ JINÁ.. ASI JEN V BARVÁCH… http://www.detskyraj.cz/…mplet-basics-

• Nahlásit
  • Citovat
1264
3.2.09 03:51

O Quinny Freestyle uz jsem psala-mam 4kolku-ale tahle 3kolka byla muj velky sen i kdyz jsem jeste ani nebyla tehule.Mela jsem moznost v ni parkrat vozit mimco od znamych a super-stabilni,podle me prostorna..nemam co vytknout..Kocar celkove mi prijde ze nas vsechny prezije,jestli je tezsi nevim,je mi to jedno,je to proste '„drzak“ a myslim ze by vydrzel i 3 deti po sobe a nebylo by to ani videt.
Na Speedyho jsme se divali ale zdal se nam proste dost nestabilni,ale plno lidi je s nim spokojeno.
Jestli mas moznost zajet si do nejake velke prodejny a vzit kocarky „do ruky“ projet si je -UDELEJ TO a budes mit rozhodnuto velice rychle :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.2.09 19:47

… to jsem opět já… další kočárek, který se mi líbí a je s brzdou… s korbou vychází taktéž cenově přijatelně. Takže nyní jich je již více na výběr. Jen si hodit kostkou :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama