Stačí miminku pokračovací UM?

10
6.8.19 11:55

Stačí miminku pokračovací UM?

Dobrý den. Chtěla bych poprosit o Vaši zkušenost. Malý akt. 7 měsíců je od narození na UM, pije Bebu Comfort HM0. Počáteční mlíko pil spíš méně, ale prospíval v pohodě, neřešila jsem. V 5ti a půl měsících jsme začli masozeleninové příkrmy, baštil krásně. V šesti měsících chytil od staršího virozu, příkrmy jsme museli vynechat, byla jsem ráda, že aspoň něco vypije. Teď aktuálně jí zpátky masozeleninu a asi týden a půl kaše. Obojí s chutí a plné porce, není třeba zapíjet mlékem. Nyní k mému dotazu. Máme pokračovací UM stejné značky. Prcek vypije na každé pití 180ml, tzn. 3× denně plus 2× v noci!!! U počátečního mlíčka v noci nepil vůbec. Růstový spurt nemá, takhle se láduje už dva a půl týdne. Pravda je, že se začal plazit a je celkově dost aktivní. Stačí mu výživově Beba? Je to normální, že začne pít znova i v noci? Myslela jsem, že 2. mlíko je sytější… Máte někdo podobnou zkušenost? Předem děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26969
6.8.19 12:11
@trikulka píše:
Dobrý den. Chtěla bych poprosit o Vaši zkušenost. Malý akt. 7 měsíců je od narození na UM, pije Bebu Comfort HM0. Počáteční mlíko pil spíš méně, ale prospíval v pohodě, neřešila jsem. V 5ti a půl měsících jsme začli masozeleninové příkrmy, baštil krásně. V šesti měsících chytil od staršího virozu, příkrmy jsme museli vynechat, byla jsem ráda, že aspoň něco vypije. Teď aktuálně jí zpátky masozeleninu a asi týden a půl kaše. Obojí s chutí a plné porce, není třeba zapíjet mlékem. Nyní k mému dotazu. Máme pokračovací UM stejné značky. Prcek vypije na každé pití 180ml, tzn. 3× denně plus 2× v noci!!! U počátečního mlíčka v noci nepil vůbec. Růstový spurt nemá, takhle se láduje už dva a půl týdne. Pravda je, že se začal plazit a je celkově dost aktivní. Stačí mu výživově Beba? Je to normální, že začne pít znova i v noci? Myslela jsem, že 2. mlíko je sytější… Máte někdo podobnou zkušenost? Předem děkuji za rady.

Hustší nebo sytější není. Je tam jiný obsah živin. Přijde mi úplně normální, že pije i v noci, syn taky v noci mléko chtěl. A v osmi měsících se už stavěl. Takže výdej měl a byl akorát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
998
6.8.19 12:14

Já si myslím, ze naopak je nejsytejsi 1 mliko. Přece jen, dite je primárně jen na něm. U 2 mlika se už bere ze ne starší půl roku a má mliko jako doplněk k prikrmu. Můj nyní 9 mes už je na mliku jen v noci ráno a večer a je pravda, ze poslední měsíc se začal budit cca ve 2-3 hodiny ráno a vytahne 180-200 ml mlika. Kolem půl roku naopak přestalo noční pití, pil naposledy cca 7-8 večer a pak až 6-7 ráno když vstaval. Ale dávala jsem 1 asi do 7 mes, měla jsem zasoby a syn mi moc prikrmy nejedl.
Teď vidím, ze když má třeba v šest skoro cely lipanek a v osm jde spat s lahvi 180 mlika 2 vydrzi taky do rána. Nebo řeším na noc mlikem Hami na dobrou noc. Obsahuje zahuštění. Nebo do klasického mlika máme Hami nebo Kendamil dam par lžic kase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15490
6.8.19 12:25

@trikulka dcera pila UM v noci do dvou let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
7.8.19 06:02

Děkuji za reakce. Můj druhý synek také pil v noci dokonce až do téměř tří let, byl to extra nejedlo a v gastroenterologický poradně mi úžasná paní Dr. jasně řekla, že pokud jsem ochotna k němu vstávat, ať mu to pití UM umožním, že má spousta vitamínů a ať reakce okolí vůbec neposlouchám. Mě jen teď u mrňouska přijde zvláštní, že toho mlíčka potřebuje najednou tolika. Nejsem si právě jistá, zda mu vyhovuje. Možná je to ale normální a mám být ráda, že pije a nehloubat o tom :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama