Stačí špendlíkem propíchnutý kondom k otěhotnění?

Anonymní
17.5.21 00:57

Stačí špendlíkem propíchnutý kondom k otěhotnění?

Ahoj všem!
Mám doma dvě krásné treperendy. Manžel by chtěl zkusit třetí dítě. Já se vyloženě nebráním, ale nechci určitě teď. Jsem zpátky v práci. Daří se nám. Proste za mě tak za dva roky. nemohu mít antikoncepci, tak spoléháme na kondom.
Pred asi dvěma týdny, když jsem vyhazovala obal od kondomu, jsem si všimla malých dírek. Ale v kondomu jakoby vse zůstalo, nic “neprošlo”. Tak jsem se uklidnila.
Před tydnem když jsem opět vyhazovala obal, opět tam byla dírka.
A já si už začínám myslet, ze se manžel snaží o ditko bez mého vědomi.
Nebo mi už asi hrabe. Bůh vi, jak dlouho to trvá. Všimla jsem si toho zatim jenom dvakrát. Hledala jsem krabičku od kondomu, abych zkontrolovala ostatní, ale nenašla jsem. Asi to má u sebe.
A teď k otázce… dírky na obalu byly malé, skoro jako od špendlíku. Ještě jsem na něho neudeřila a čekám, až příště přijde s kondomem. Abych ho “chytla” při činu. Dokonce jsem se zásobila vlastními…
Ale dá se s takto propichnutym kondomem otěhotnět?
Já ten kondom kontrolovala, a dírku jsem neviděla. Aspoň ne okem. A ejakulát byl uvnitř. Ale na obalu byla celkem zřetelná. Byly tam dokonce dvě.
Manzela miluju, ale musím říct, ze tímto by mě strašně zklamal a vlastně vůbec nevím, co si o tom všem myslet.
Děkuji moc předem za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16972
17.5.21 01:03

A nebylo by lepší si normálně promluvit?

Jinak holt začni používat pesar a okolo ovulace spermicid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
17.5.21 01:05

S pichlou gumou taky daleko nedojedes :lol: a kondom je sakra elastický tak že malá dírka před roztažením = díra jak vrata po nandani :lol:
Ano pokud je diravy tak jako by nebyl.
Mu nějaký seber nafoukni a uvidíš jestli uchází. Nebo naplnit vodou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
17.5.21 01:09

Jasně, že se s děravým kondomem můžeš otěhotnět. Když miminko nechceš, vždy kondom před nandáním zkontroluj, jestli tam zas nejsou dirky. A byt tebou normálně mu řeknu, ze jsem si všimla nějakych direk, jak zareaguje. Pokud to manžel opravdu děla, je to sobec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 01:16
@Ou píše:
A nebylo by lepší si normálně promluvit?Jinak holt začni používat pesar a okolo ovulace spermicid.

Určitě s ním promluvím.
Děkuji za tip na pesar!!! Koukám ale, že je strašně moc druhů.
Je jedno, jaká značka?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 01:19
@leeniik píše:
Jasně, že se s děravým kondomem můžeš otěhotnět. Když miminko nechceš, vždy kondom před nandáním zkontroluj, jestli tam zas nejsou dirky. A byt tebou normálně mu řeknu, ze jsem si všimla nějakych direk, jak zareaguje. Pokud to manžel opravdu děla, je to sobec.

Ano, teď se na to zaměřím.
Poprvé jsem si myslela, že to omylem nějak natrhl při otevírání. Ale když jsem po druhé viděla dírky dvě, tak si fakt už myslim, že to dělá naschvál.
A se sobcem souhlasím. A silene mě štve, že to s nim budu muset řešit jako se školákem. Důvěra se narušila. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 01:22

@JiříkMazlík
No já to právě kontrolovala, a všechno bylo uvnitř. Tak mi neprijde, že se něco dostalo ven.
Už jsem asi paranoidní.
Díky za komentář každopádně.

• Citovat
  • Nahlásit
32239
17.5.21 05:50
@Anonymní píše:
Určitě s ním promluvím.
Děkuji za tip na pesar!!! Koukám ale, že je strašně moc druhů.
Je jedno, jaká značka?

Já mám FemCap a jsem spokojená. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.21 06:19

Ježíši. Nevím, jestli si to uvědomuješ, ale pokud se ukáže, že máš pravdu, tak je to v podstatě znásilnění (pokud předpokládáme, že k sexu bez kondomu bys nesvolila). Pro mě by tohle bylo snad horší než nevěra. Není možný, že to nějak udělaly vaše stávající děti? Přeju ti, ať se to nějak vysvětlí.
Pokud to na něj praskne, tak si rozhodně nenech namluvit, že přeháníš. Je to stejné svinstvo, jako když žena na tajňačku vysadí antikoncepci. Nechutný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6648
17.5.21 06:43

Samozřejmě že se dá takhle otěhotnět. Promluv si s ním, jestli přizná barvu, tak by u mě dost klesl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.21 06:51

Jsem tohle vzdycky povazovala za legendu typu Černa sanitka :lol: hele, budto je to tak pevny material, ze normalne prilne i propichany nebo by podle me musel prasknout nebo by sis tech roztahnutych direk vsimla, ne :think: hlavne by se musel trefit do toho vrcholku, ne, leda ze by spolehal na ‚nehodu‘ s prasknutim…

No je to fantazmagorie.

A jinak vsechno v pohode, uz planujes jinou atk, jo :think: :lol: ok, at vam to klape :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
17.5.21 06:58

Může to být taky jen vadný obal, když sperma zevnitř neprotéka.

Koukni se na obal před dalším sexem, promluvte si a uvidíš. ;) Nemá cenu živit jen nějaké domněnky, to vede tak akorát k samonáseru a kdo ví, jak to je. 😊 My už taky narazili na krabičku s vadnými obaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34617
17.5.21 07:38

Někde jsem četla, že otěhotnění přes dírku v kondomu je velice nepravděpodobné. Protože i když k oplodnění stačí jedna jediná spermie, musí se do pochvy a hlavně do dělohy dostat v určitém množství. K oplodnění dochází až ve vejcovodu a jen když je jich velké množství, aktivuje se enzym, který zajišťuje pohyblivost a taky sílu proniknout do toho vajíčka. Navíc funguje chemotaxe, vajíčko a spermie na sebe navzájem reagují. Dále je potřeba počítat s tím, že velké množství spermií zničí imunitní systém ženy, při ejakulaci jsou jich miliony, ve vejcovodu už jen stovky. Navíc kondomy bývají vevnitř potřeny nějakou látkou, někdy je spermicidní, ale to by bylo napsáno už v návodu kondomu. I kdyby nebyla spermicidní, promíchání ejakulátu určitě k otěhotnění nepřispěje.

Netvrdím, že je šance nulová(stejně jako otěhotnění z preejakulátu je možné), ale šance je hodně malá, pokud je jen dírka v kondomu a většina ejakulátu zůstává uvnitř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26385
17.5.21 07:41

Kdyby jsi fakt propíchnul, nechal by tě to uklízet? Vůbec si ani neumí představit, proč to vlastně uklízíš ty :nevim: obaly od kondomů a vlastně celý…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17520
17.5.21 08:34

Já bych teda nehledala jiné antikoncepční metody, aniž by o tom věděl, naopak bych si bleskově prověřila, jestli je to podezření správné. Protože pokud ano, tak by bylo parádní tóčo, co by si za rámeček nedal. Takže až na to přijde, vytáhla bych svůj kondom a pokud by se „cukal“, tak bych asi byla ostrá a zkusila ho profouknout. Nebo mu řekni, že v plodných dnech prostě nebudete souložit ani s kondomem, že prostě dítě nechceš. A uvidíš, jak bude reagovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat