Stačí sporťák z dvojkombinace nebo pořizovat nový, skladnejší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 22:17
Stačí sporťák z dvojkombinace nebo pořizovat nový, skladnejší?

Dobrý den, téma kočárky je pro mě velká neznámá a tak si ráda nechám poradit. Mám dceru 10měsíců, která začíná pomalu chodit. Bydlíme na vesnici ale casto jezdím do města nebo na výlety. Vozím ji ve sporťáku coletto, který jsme koupili s korbickou ve dvojkombinaci ale musí se skládat zvlášť podvozek a vrchní sedací část. Zajímalo by mě jestli se ještě vyplatí kupovat skladnejší, třeba bazarový sporťák nebo jestli to vydržet a pak koupit golfky. Díky za rady

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3051 příspěvků 04.12.18 22:22
@Anonymní píše:
Dobrý den, téma kočárky je pro mě velká neznámá a tak si ráda nechám poradit. Mám dceru 10měsíců, která začíná pomalu chodit. Bydlíme na vesnici ale casto jezdím do města nebo na výlety. Vozím ji ve sporťáku coletto, který jsme koupili s korbičkou ve dvojkombinaci ale musí se skládat zvlášť podvozek a vrchní sedací část. Zajímalo by mě jestli se ještě vyplatí kupovat skladnejší, třeba bazarový sporťák nebo jestli to vydržet a pak koupit golfky. Díky za rady

Malému je 13 měsíců, mám sporťák z kombinace a kupodivu jsem s ním spokojená. Na jaro se chystám koupit takové lepší golfky, kde ho ale budu moct položit,aby tam mohl spát.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 04.12.18 22:22

Proc anonym? To zalezi na tom jak dlouho chces dite vozit..ono treba zacne chodit ale brzo se unavi takze kocar jeste budes potrebovat a taky zalezi na tobe jestli se s tim chces porad tahat takhle.

vtipna
Kecalka 198 příspěvků 04.12.18 22:28

Ja mam ten sportak,ktery se rozklada na podvozek a sedacku permanentne v garazi na chozeni po vsi a golfky jsem koupila z druhe ruky a mam je v aute,je skladnejsi a v kufru je tim padem vic mista. Male je 15 mesicu a moc v kocaru nechce byt,ale kdyz jedeme do mesta,tak ji tam davam,abych mohla stihnout zaridit vic veci a necekala,az si prohledne kazdy listecek nebo kaminek :)

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 04.12.18 22:32

Tak ja treba koupila skladnejsi sportak,ptze ten z trojkombinace mi prisel strasne veliky a pouzivali jsme ho asi tak trimesice,pak mala zacala chodit a ted v tom sportaku rve 8)

ovetru
Povídálka 18 příspěvků 04.12.18 22:37

Mame valco snap 4 sport a nedam na nej dopustit. Syna muzu drzet za ruku a druhou rukou drzet kocar s druhym ditetem. Dvojkombinaci vytahuju, jen kdyz potrebuju nacvaknout vajicko. Na druhou stranu, pokud nasnezi, spis budu pouzivat “tank”, prejede vsechno ;)

Sue2008
Kecalka 190 příspěvků 04.12.18 22:42

Kolem roku jsme koupili ‚golfky‘, kvuli skladnosti, ale pouzivame je jenom na cestovani, pripadne kdyz si vyrazim nakupovat do obchodaku. Jinak nedam na sportak z dvojkombinace dopustit. Komfort je neporovnatelny pro dite (spousta mista na spani, mekke odpruzeni) i pro me (nafukovaci, nedrcajici kola, nastavitelna rukojet). Aby tohle sportak splnil, tak by zase az tak maly a skladny nebyl…takze polkud vam vyhovuje ten z dvojkombinace, tak za me zbytecnost.

Janli
Kelišová 6878 příspěvků 04.12.18 23:42

Na procházky po vesnici mám velkou Roan Maritu. Na nákupy do města a na výlety jsem pořídila skladný kočárek Bebetto Nico. Mám ho stabilně složený v kufru auta. Tohle se mi osvědčilo už u prvního dítěte, golfky jsem ani nekupovala.

chaela
Ukecaná baba ;) 1605 příspěvků 2 inzeráty 05.12.18 07:15

Já jsem sportak z kombinace používala velmi krátce. Vždy jen v době, kdy dítě čerstvě sedelo a pak taky na vsechny vylety. Jinak mame Valco a to je temer genialni kocar. Jen to odpruzeni mu chybí, jinak bychom sportak z kombinace ani nepotřebovali.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >