Stačí takto široké balení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika587
Povídálka 46 příspěvků 25.03.19 19:42
Stačí takto široké balení?

Ahoj holky, chci se zeptat dnes jsme byly s malou v 6ti týdnech na kontrole kyčlí. Klinický výsledek : vlevo normální, vpravo normální
Sono: ll a+ a l b
Dle některých článků od ortopedů normální nálezy, při kterých široké balení nedoporučuji.
Mudr nám nařídil jednorázovou plenu + 2× látkovou přes. Když jsem se ptala proč když ve zprávě je napsáno normální nálezy. Tak prý pro to že je naše malá malinká 3,600 g narozená o tři týdny dřív s 2,500 g a jednu kyčli má nějak nedozrálou. Chci se zeptat jestli je nutné dávat na jednorázovou ještě 2 látkové. Přijde mi že už jedna látková na jednorázové splňuje široké balení… Když má dvě blbě se jí nožky skrčuji když tlačí.. a pláče… Nevím nechci něco zanedbat… Děkuji za rady.

Reakce:
janablizkova
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 25.03.19 19:45

Já bych to dodržovala.Já osobně jsem jako dítě neměla dorostlé klouby a pak jsem byla od tří měsíců do roku v sádře a navíc do pěti let strojek.

Tichošlápek
Extra třída :D 13699 příspěvků 25.03.19 19:47

Dodržuj doporučení lékaře.

Dsarka
Stálice 52 příspěvků 25.03.19 19:56

Taky bych moc neexperimentovala a dodržovala to co doporučil doktor. :pankac:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9526 příspěvků 25.03.19 19:58

Dodrzuj co řekl dr, jedna plena navíc vás snad nezabije a vyplatí se to.

Muminek2019
Stálice 93 příspěvků 25.03.19 20:20

Za nas to byla klasika, jinak se ani nebalilo do 3 mesicu a prezili jsme to. Pokud se ji spatne prdankuje staci nechavat casteji bez plenky :palec:

Natt00
Stálice 89 příspěvků 25.03.19 20:21

Doporocuji koupit Abdukcni kalhotky. Meli jsme takovy pekny T-tomi a kycle se mu krasne srovnali a pan doktor nas chvalil. Bude to jak pro tebe, tak i mimi pohodlnejsi :palec:

Aduš8
Závislačka 4136 příspěvků 25.03.19 20:22

Buď ráda, že to máte v zimě. Nic extra bych nehledala a dodržovala, co řekne lékař. A pokud nejsi proti, je možné široké balení nahradit třeba na hodinku dvakrát denně šátkem, ale musíš ji správně uvázat, nožičky do pozice M.

Sue2008
Kecalka 311 příspěvků 25.03.19 21:00

@Veronika587 daji se koupit uz hotove pleny, na siroke baleni, je to jednodussi a lepe drzi. My jsme meli kalhotky Himer.

murry
Závislačka 3226 příspěvků 25.03.19 21:16

nedavala jsem a dr nas chvalila za vzorne dodrzovani sirokeho baleni :mrgreen:
ale zaujalo me ze kojenym detem dozravaji jamky pozdeji a tak maji casteji nedozrale kycle a jaderka ale postupne se to s detmi na UM srovna..

Veronika587
Povídálka 46 příspěvků 25.03.19 23:27

@murry tohle jsem taky hodně četla :D že je pak vychvalovali , přitom ani jednou nic nedali .. no pokoušet to radši nebudu teda.. jinak to s tím kojením je zajímavé … Že by v UM bylo něco víc než v MM co tomu pomáhá :think:

Veronika587
Povídálka 46 příspěvků 25.03.19 23:29

@Natt00 Děkuju moc za radu o tom jsem vůbec nevěděla, četla jsem teď že je to dokonce i lepší co se týče zad, není tam ten skok jak když se to dělá z plen. Děkuju moc ! :hug:

Veronika587
Povídálka 46 příspěvků 26.03.19 14:04

@Celina Někde něco četla? :mrgreen: :potlesk: Ne něco někde… Ale názory i od jiných lékařů - ortopedů. Vím totiž, po svých zkušenostech s různými lékaři že ne každý lékař má na určitou věc stejný názor. A že hodně lékařů praktikuje zastaralé, zažité léčby, které podle nových průzkumů nemají vlastně pořádný smysl :nevim: . :roll: Tady jsem akorát chtěla zjistit zda neměl někdo zkušenost právě s jiným lékařem, s jiným doporučením a jak to popřípadě dopadlo. Lékaře poslouchám, ale určitě si nevyslechnu jen jednoho ale zjistím si víc… Vždycky ;)

Váš příspěvek
Reklama