Reklama

Stačí výdrž dvě minuty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 15:16
Stačí výdrž dvě minuty?

V posteli vydržím kolem 2 minut a zdá se mi to dost- průměrné. Moji kamarádi jsou na tom hůř. Někteří ani 30 sekund a někteří ho tam ani nemusí dávat… takže jsem byl na sebe celkem pyšný. Moje kamarádka mi ale řekla že 2 minuty je málo. Takže dotaz- kolik minut chcete a jsou 2 minuty v pohodě?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

Shreya
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 17.09.18 15:18

Dvě minuty jsou opravdu málo, alespoň půl, třičtvrtě hoďky. Alespoň.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10898 příspěvků 17.09.18 15:19
@Anonymní píše:
V posteli vydržím kolem 2 minut a zdá se mi to dost- průměrné. Moji kamarádi jsou na tom hůř. Někteří ani 30 sekund a někteří ho tam ani nemusí dávat… takže jsem byl na sebe celkem pyšný. Moje kamarádka mi ale řekla že 2 minuty je málo. Takže dotaz- kolik minut chcete a jsou 2 minuty v pohodě?

Jestli je za ty dvě minuty uspokojená partnerka nebo se jí pak věnuješ jinak, je to dostačující. Ani kdybys denně trénoval, tak bys to nanatáhl?

divine woman
Echt Kelišová 8416 příspěvků 17.09.18 15:19

Jak komu.

Arac15
Kecalka 176 příspěvků 17.09.18 15:20

Dvě minuty naprosto v pohodě.Alespoň nezdržuješ … :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 15:20
@Shreya píše:

To už by mi fakt nebavilo.
Já to teda neměřim. Dvě minuty mi nepřijde moc, spíš málo. Zas pokud dokáže chlap uspokojit jinak a celý sex není jen o těch dvou minutách, tak bych si uplně nestěžovala.

smurfka
Nadpozemská drbna 29539 příspěvků 17.09.18 15:21

za dvě minuty se ani nevzruším, natož udělám..takže mě to určitě nestačí..na to aby se udělal chlap to samozřejmě stačí..ale to si tak můžeš dělat sám, ne s ženskou..
ale dobrý troll jsem se celkem zasmála..

histep
Závislačka 3240 příspěvků 17.09.18 15:22

Aneb:
Tys to nestihla? Mela jsi na to stejne casu jako ja! :mrgreen:

micta
Generální žvanilka 23564 příspěvků 17.09.18 15:22
@Arac15 píše:
Dvě minuty naprosto v pohodě.Alespoň nezdržuješ … :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:

Hroznej puberťák
Závislačka 4457 příspěvků 17.09.18 15:25
@Anonymní píše:

Jestli je řeč o tom, jak dlouho dokážeš zadržet dech, tak jo, dvě minuty už jsou slušné :palec: :potlesk:

histep
Závislačka 3240 příspěvků 17.09.18 15:25

Ale jinak - muj chlap tedy zadrzuje. Takze sex je dostatecne dlouhy, s kratkyma pauzama na zmenu poloh a jeho zadrzeni. Kdyz uz se uvolni, tak pak mu staci zasuny tak do minutky. Ale kdyhy mel byt cely proces o 2 minutach zasunu, tak bych asi moc spokojena nebyla

Michal1986
Kecalka 238 příspěvků 17.09.18 15:26
@Shreya píše:

45minut „bušení“ 8o To pak musí mít dotyčný docela solidní pekáč buchet a dáma druhý den problém s chůzí :D Takový čas už mi navíc přijde prostě prom*daný. Jsem z těch, kteří se udělají méně častěji, než přítelkyně(té stačí sex tak desetiminutový, během kterého to stihne třikrát). Takže, když už je úplně mimo, tak se na to jednoduše vykašleme a dobrý.. 45 minut penetraci si jednoduše představit nedovedu

Příspěvek upraven 17.09.18 v 15:26

pecenaBrokolice
Stálice 71 příspěvků 17.09.18 15:26

Mně by to nestačilo. :lol: Pro mě je ideál těch 10 minut.
Ale ona se ti ta výdrž s více užíváními nejspíš prodlouží, tak bych nestresovala. :)

Kokoska17
Kecalka 196 příspěvků 17.09.18 15:27

Neeeeeee :mrgreen: moc málo :think: aspoň 15 min

smurfka
Nadpozemská drbna 29539 příspěvků 17.09.18 15:27

nej jsou rychlovky..10-15 minut, klasik, stačí..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >