Stačí výdrž dvě minuty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 15:16
Stačí výdrž dvě minuty?

V posteli vydržím kolem 2 minut a zdá se mi to dost- průměrné. Moji kamarádi jsou na tom hůř. Někteří ani 30 sekund a někteří ho tam ani nemusí dávat… takže jsem byl na sebe celkem pyšný. Moje kamarádka mi ale řekla že 2 minuty je málo. Takže dotaz- kolik minut chcete a jsou 2 minuty v pohodě?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Shreya
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 3 inzeráty 17.09.18 15:18

Dvě minuty jsou opravdu málo, alespoň půl, třičtvrtě hoďky. Alespoň.

Russet
Extra třída :D 12178 příspěvků 17.09.18 15:19
@Anonymní píše:
V posteli vydržím kolem 2 minut a zdá se mi to dost- průměrné. Moji kamarádi jsou na tom hůř. Někteří ani 30 sekund a někteří ho tam ani nemusí dávat… takže jsem byl na sebe celkem pyšný. Moje kamarádka mi ale řekla že 2 minuty je málo. Takže dotaz- kolik minut chcete a jsou 2 minuty v pohodě?

Jestli je za ty dvě minuty uspokojená partnerka nebo se jí pak věnuješ jinak, je to dostačující. Ani kdybys denně trénoval, tak bys to nanatáhl?

divine woman
Echt Kelišová 9149 příspěvků 17.09.18 15:19

Jak komu.

Arac15
Kecalka 191 příspěvků 17.09.18 15:20

Dvě minuty naprosto v pohodě.Alespoň nezdržuješ … :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 15:20
@Shreya píše:

To už by mi fakt nebavilo.
Já to teda neměřim. Dvě minuty mi nepřijde moc, spíš málo. Zas pokud dokáže chlap uspokojit jinak a celý sex není jen o těch dvou minutách, tak bych si uplně nestěžovala.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30023 příspěvků 17.09.18 15:21

za dvě minuty se ani nevzruším, natož udělám..takže mě to určitě nestačí..na to aby se udělal chlap to samozřejmě stačí..ale to si tak můžeš dělat sám, ne s ženskou..
ale dobrý troll jsem se celkem zasmála..

histep
Závislačka 3701 příspěvků 17.09.18 15:22

Aneb:
Tys to nestihla? Mela jsi na to stejne casu jako ja! :mrgreen:

micta
Generální žvanilka 24195 příspěvků 17.09.18 15:22
@Arac15 píše:
Dvě minuty naprosto v pohodě.Alespoň nezdržuješ … :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
Hroznej puberťák
Kelišová 5413 příspěvků 17.09.18 15:25
@Anonymní píše:

Jestli je řeč o tom, jak dlouho dokážeš zadržet dech, tak jo, dvě minuty už jsou slušné :palec: :potlesk:

histep
Závislačka 3701 příspěvků 17.09.18 15:25

Ale jinak - muj chlap tedy zadrzuje. Takze sex je dostatecne dlouhy, s kratkyma pauzama na zmenu poloh a jeho zadrzeni. Kdyz uz se uvolni, tak pak mu staci zasuny tak do minutky. Ale kdyhy mel byt cely proces o 2 minutach zasunu, tak bych asi moc spokojena nebyla

Michal1986
Kecalka 238 příspěvků 17.09.18 15:26
@Shreya píše:

45minut „bušení“ 8o To pak musí mít dotyčný docela solidní pekáč buchet a dáma druhý den problém s chůzí :D Takový čas už mi navíc přijde prostě prom*daný. Jsem z těch, kteří se udělají méně častěji, než přítelkyně(té stačí sex tak desetiminutový, během kterého to stihne třikrát). Takže, když už je úplně mimo, tak se na to jednoduše vykašleme a dobrý.. 45 minut penetraci si jednoduše představit nedovedu

Příspěvek upraven 17.09.18 v 15:26

pecenaBrokolice
Stálice 75 příspěvků 17.09.18 15:26

Mně by to nestačilo. :lol: Pro mě je ideál těch 10 minut.
Ale ona se ti ta výdrž s více užíváními nejspíš prodlouží, tak bych nestresovala. :)

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 17.09.18 15:27

Neeeeeee :mrgreen: moc málo :think: aspoň 15 min

smurfka
Vesmírná mluvilka 30023 příspěvků 17.09.18 15:27

nej jsou rychlovky..10-15 minut, klasik, stačí..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >