Stačí výdrž dvě minuty?

Anonymní
17.9.18 15:16

Stačí výdrž dvě minuty?

V posteli vydržím kolem 2 minut a zdá se mi to dost- průměrné. Moji kamarádi jsou na tom hůř. Někteří ani 30 sekund a někteří ho tam ani nemusí dávat… takže jsem byl na sebe celkem pyšný. Moje kamarádka mi ale řekla že 2 minuty je málo. Takže dotaz- kolik minut chcete a jsou 2 minuty v pohodě?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1980
17.9.18 15:18

Dvě minuty jsou opravdu málo, alespoň půl, třičtvrtě hoďky. Alespoň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29247
17.9.18 15:19
@Anonymní píše:
V posteli vydržím kolem 2 minut a zdá se mi to dost- průměrné. Moji kamarádi jsou na tom hůř. Někteří ani 30 sekund a někteří ho tam ani nemusí dávat… takže jsem byl na sebe celkem pyšný. Moje kamarádka mi ale řekla že 2 minuty je málo. Takže dotaz- kolik minut chcete a jsou 2 minuty v pohodě?

Jestli je za ty dvě minuty uspokojená partnerka nebo se jí pak věnuješ jinak, je to dostačující. Ani kdybys denně trénoval, tak bys to nanatáhl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19737
17.9.18 15:19

Jak komu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
17.9.18 15:20

Dvě minuty naprosto v pohodě.Alespoň nezdržuješ … :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.18 15:20
@Shreya píše:

To už by mi fakt nebavilo.
Já to teda neměřim. Dvě minuty mi nepřijde moc, spíš málo. Zas pokud dokáže chlap uspokojit jinak a celý sex není jen o těch dvou minutách, tak bych si uplně nestěžovala.

• Citovat
  • Nahlásit
33184
17.9.18 15:21

za dvě minuty se ani nevzruším, natož udělám..takže mě to určitě nestačí..na to aby se udělal chlap to samozřejmě stačí..ale to si tak můžeš dělat sám, ne s ženskou..
ale dobrý troll jsem se celkem zasmála..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5186
17.9.18 15:22

Aneb:
Tys to nestihla? Mela jsi na to stejne casu jako ja! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29172
17.9.18 15:22
@Arac15 píše:
Dvě minuty naprosto v pohodě.Alespoň nezdržuješ … :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Hroznej puberťák
17.9.18 15:25
@Anonymní píše:

Jestli je řeč o tom, jak dlouho dokážeš zadržet dech, tak jo, dvě minuty už jsou slušné :palec: :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
5186
17.9.18 15:25

Ale jinak - muj chlap tedy zadrzuje. Takze sex je dostatecne dlouhy, s kratkyma pauzama na zmenu poloh a jeho zadrzeni. Kdyz uz se uvolni, tak pak mu staci zasuny tak do minutky. Ale kdyhy mel byt cely proces o 2 minutach zasunu, tak bych asi moc spokojena nebyla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
711
17.9.18 15:26
@Shreya píše:

45minut „bušení“ 8o To pak musí mít dotyčný docela solidní pekáč buchet a dáma druhý den problém s chůzí :D Takový čas už mi navíc přijde prostě prom*daný. Jsem z těch, kteří se udělají méně častěji, než přítelkyně(té stačí sex tak desetiminutový, během kterého to stihne třikrát). Takže, když už je úplně mimo, tak se na to jednoduše vykašleme a dobrý.. 45 minut penetraci si jednoduše představit nedovedu

Příspěvek upraven 17.09.18 v 15:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
17.9.18 15:26

Mně by to nestačilo. :lol: Pro mě je ideál těch 10 minut.
Ale ona se ti ta výdrž s více užíváními nejspíš prodlouží, tak bych nestresovala. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
17.9.18 15:27

Neeeeeee :mrgreen: moc málo :think: aspoň 15 min

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
17.9.18 15:27

nej jsou rychlovky..10-15 minut, klasik, stačí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat