Stafylokok má někdo zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzik1221
Povídálka 15 příspěvků 06.12.18 19:47
stafylokok má někdo zkušenosti

Ahoj maminky potřebuji radu dnes přišel brácha žijeme v jednom baráku že má zlatého stafylokoka aktivního zítra půjdu na testy pro jistotu jsem v 25 týdnů těhotenství a chci se zeptat jestli někdo stím nemá zkušenosti s rizikem na plod a případně kdyby to malý chytil až se narodí brácha sice bude zaleceny ale ještě tu žijí máma a její přítel a ty na testy prostě nedostanu přijde jim to bohužel zbytečne všeobecně k doktorům nechodí a já mám o malého hrozny strach

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 06.12.18 20:23

Stafylokok je v populaci bezne přítomny. Léčí se az pokud způsobí problémy. Ani tak se ho většinou nezbavíš, nam se opakovaně vrací i přes zaleceni. Nicméně zbytecne bych se nebala, je prakticky všude, to bys nemohla nikam

Kriss Tina
Kelišová 5938 příspěvků 06.12.18 21:06

V klidu. Já sem na začátku těhotenství pracovala ve zdravotnickém zařízení, měli jsme tam pacienty prolezlé mrsou (což je zlatý stafylokok), taky sem se trochu bala a pak sem to probírala s doktorkou a nakonec sem si přišla jak hysterka. Dneska je toho všude plno, má to snad každý druhý člověk a na zdravého člověka to nemá vůbec žádný vliv, bys nemohla ani do MHD nebo na nákup abys měla jistotu že to na tebe nikdo neprskne :nevim:

zuzik1221
Povídálka 15 příspěvků 06.12.18 21:23
@Kriss Tina píše:
V klidu. Já sem na začátku těhotenství pracovala ve zdravotnickém zařízení, měli jsme tam pacienty prolezlé mrsou (což je zlatý stafylokok), taky sem se trochu bala a pak sem to probírala s doktorkou a nakonec sem si přišla jak hysterka. Dneska je toho všude plno, má to snad každý druhý člověk a na zdravého člověka to nemá vůbec žádný vliv, bys nemohla ani do MHD nebo na nákup abys měla jistotu že to na tebe nikdo neprskne :nevim:

To jo a co když Tovma máma nebo ten její už chchraj tři týdny a nakazí pak malého pro novorozeně by to mohl být problém ne a Jiří jestli se narodí dřív a odmítají jít na testy :(

zuzik1221
Povídálka 15 příspěvků 06.12.18 21:25
@Kriss Tina píše:
V klidu. Já sem na začátku těhotenství pracovala ve zdravotnickém zařízení, měli jsme tam pacienty prolezlé mrsou (což je zlatý stafylokok), taky sem se trochu bala a pak sem to probírala s doktorkou a nakonec sem si přišla jak hysterka. Dneska je toho všude plno, má to snad každý druhý člověk a na zdravého člověka to nemá vůbec žádný vliv, bys nemohla ani do MHD nebo na nákup abys měla jistotu že to na tebe nikdo neprskne :nevim:

Brácha už bude zaleceny ale co oni.

Kriss Tina
Kelišová 5938 příspěvků 06.12.18 21:28

@zuzik1221 a víš kolik běhá lidí a ani neví že to mají? Že to má brácha přeléčený je fajn, ale dalších 10 lidí z tvého okolí to může mít a jelikož se to na zdravém člověku nijak neprojevuje tak o tom ani oni sami nemusí vědět :nevim: pro tvůj klid můžou jít vaši na testy. Taky záleží kde to brácha měl.

zuzik1221
Povídálka 15 příspěvků 06.12.18 21:37

Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím …dobře nechám to být na testy je sobce nedostanu na plicích a v krku

dyňa
Kecalka 280 příspěvků 06.12.18 22:02

Uklidni se.Zhnisala mi jizva po 2.cisari,nasli zl.stafylokoka.Ja byla nestastna,vykle­pana,plna otazek a muj porodnik mi rekl,ze s nejvetsi pravdepodobnosti ho ma i moje nedonosena dcerka(33.tyden).Ma to kazdej druhej.Dceri je 6.5 a doposud mela jen jedny atb,u doktorky byla s nejakym problemem snad jen 2×.

Sulmo
Povídálka 29 příspěvků 07.12.18 21:15

Ahoj holky,a nevyzkoušely jste tinktiru z lichořeřišnice? Ničí prý dost dobře všechny tyhle brebery a netluče se s atb. Měla by ničit i mrsu

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 07.12.18 21:29

@Sulmo ano, bez efektu. Ale je dobra na zánět mocaku :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >