Stahovací pás po porodu Verba

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Daja31
Povídálka 22 příspěvků 19.07.19 10:52
Stahovací pás po porodu Verba

Ahoj, máte někdo zkušenost se stahovacím pásem Verba? Kamarádka má v září termín porodu a zvažuje, co koupit. Děkuji moc za rady

Reakce:
Reflex
Závislačka 4191 příspěvků 19.07.19 11:40

Já jsem ho měla, je to tedy dost opruz to nosit. Už bych do toho nešla. Proč se to vlastně nosí, kvůli děloze? Ta se podle mě zavine sama. Břišní svaly to naopak oslabuje, protože to drží pás a svaly krní. Pokud už by byla přesvědčená, že rozhodně chce pás, tak bych pořídila ten od Tupler Technique, který má dvě části a alespoň opravdu stáhne ty přímé svaly k sobě z obou stran, tyhle obyčejné pásy stahují kdovíco kdovíkam. :think:

Amaly8
Kecalka 274 příspěvků 19.07.19 12:23

Já se na to ptala přímo doktora v porodnici po porodu, a je to zbytečné a ničemu to nepomůže. Lepší je si občas lehnout na břicho, aby se hezky zatáhlo. Samozřejmě pokud to není nepříjemné a zdravotní stav to dovoluje. U prvního jsem to neřešila a bříšku trvalo déle než bylo zase jako předtím, u druhého jsem na břichu lehávala a je fakt, že se zatáhlo rychleji a dalo se pak lépe „vycvičit“ :)

Reflex
Závislačka 4191 příspěvků 19.07.19 12:40

Spíš bych kámošce poradila, aby navštívila fyzioterapeuta, který ji povede, co se pohybu týče. Pokud by měla třeba diastázu, tak aby necvičila příšernosti typu sedy lehy, zkracovačky a hlavně ne prkno. Tím si ty patologie akorát zafixuje a prohloubí.

Daja31
Povídálka 22 příspěvků 22.07.19 16:29

Děkuji moc všem za rady, asi to teda ještě spolu zvážíme.

Domu
Kecalka 174 příspěvků 23.07.19 16:45

Takze je to teda zbytecne kupovat? :nevim: ja o tom nikdy neslysela ctu az ted 8o

Daja31
Povídálka 22 příspěvků 20.08.19 11:59

Teď v lékárně jsem dostala letáček a docela mě to zaujalo. V kombinaci s cvičením by to nemuselo být špatné.

Váš příspěvek
Reklama