Stahování barvy na blond

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maminka-Praha
Povídálka 24 příspěvků 01.12.17 20:48
Stahování barvy na blond

Prosím o radu. Stahují si barvu z kaštanové hnědé zpět na blond. Pustila jsem se do toho doma, protože jsem to tak dělala vždycky a zatím úspěšně. Ale stejně bych rada znala názor… stáhla jsem vlasy zesvetlovacem na docela solidní zrz. U hlavy spis do oranzova 8o. Viz obrázek. Stejně ale nemám moc odvahu nosit to několik týdnu. Proto bych na to zítra ( až trochu odpocinou) hodila ještě tuhle barvu palette. Ta mi vždycky pekne stáhla žlutý nádech. Mate někdo zkušenost, co to udělá se zrzavymi vlasy? Nechci byt platina, jen proste přijatelná blond/plavá/zlata. Dekuju za názory :) Jo a nevypada to?? :D

Reakce:

Sinisterka10
Kecalka 329 příspěvků 01.12.17 21:44

No neudělá to nic. Zrz zůstane zrz, a u hlavy to bude o něco světlejší. :lol: asi teda když už takhle po domácku, riskla bych to, a stáhla to znovu, max 6% peroxidem. V žádném případě silnější. A pak na to patlat nějaký barvy. Tohle se nehne :dance:

Maminka-Praha
Povídálka 24 příspěvků 01.12.17 22:26

@Sinisterka10
No ona tahle barva zesvetluje o 4 odstíny. Není to,,jen” barva, ale i lehce zesvetluje. Ne tak drasticky jako ta predtim ???? zítra to zkusím a snad to preziju :palec:

Sinisterka10
Kecalka 329 příspěvků 01.12.17 23:00

@Maminka-Praha já s tím mám z praxe v kadeřku blbou zkušenost. Dámy si to odbarvily samy, a pak na většinou zrz daly tohle. Většinou vlasy katastrofa, Spálený a ulítaný. Já bych to znovu odbarvila a po případě to jen natónovala nějakou ne zesvětlovací barvou ale úplně nejlepe přelivem. To odbarvení je samo o sobě menší zlo, než tyhle barvy. :nevim: když se dá ovšem jen prášek a 6%peroxid maximálně, jak už jsem psala. Jakmile se dá 9% nebo 12% tak ty vlasy ‚zgumovatí‘ v lepším případě, nebo se upálí a odpadnou. 8) je to risk :think:

Sinisterka10
Kecalka 329 příspěvků 01.12.17 23:02

A ještě záleží, co od toho čekáte. Pokud chcete dobrou blond, která nevypadá jako cikánská blond, pochcana slama, kuřecí blond a tak. Takže pokud se spokojíte s málem, dejte jen barvu a děj se vůle boží :lol: třeba to chytí dobře a já se chytnu za nos :lol: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >