Stahy v břiše, co to může být?

rottentocore
28.5.16 09:05

stahy v břiše co to může být?

Zdravím, v pondělí jsem byla na cytologii po které jsem 3 dny lehce špinila. Teď už je to dobré, normální bílý výtok. vcera že mě i s výtokem vypadlo jakoby kousek průhledného rosolu bez známek krve. natáhl se asi na 1,5 cm. A potom odpoledne jsem ležela a najednou takové stahy v břiše, ale břicho bylo měkké. Co by to mohlo být? Mohou tak jen povolovat svaly kvůli rostoucímu bříšku? Nebo mám jet k doktorovi? Mám strach abych se po cytologii nezačala otevírat. jsem v 19tt. dekuji

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2882
28.5.16 09:16

Děloha si ty stahy „nacvičuje“ na porod. Mám to raky někdy od toho 18tt asi, ale přidalo se i tvrdnutí břicha. Baštím na to hořčík, ale k dr jsem hned nešla. Řekla jsem ji to až na poradně a jen se mrkla zdy se neotevírám, prej je to normální, ale nemělo by to být časté. Pro svůj klid si k dr klidně zajdi zda se neotevíráš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
28.5.16 09:21

Akorát je trochu zvláštní, že z Tebe vypadnul ten rosol :nevim: s tím zkušenosti nemám, jen vím, že před porodem vypadává taková zátka :nevim: snad holky poradí lépe :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rottentocore
28.5.16 09:30

No mě napadlo jestli ten rosol nebyl zbytek gelu po vyšetření v pondělí. byla to jen taková hrudka a konzistenci by to odpovídalo gelu..spíš mě vyděsila kombinace rosolu a těch stahů. jdu teď do poradny až 15.6. a do nemocnice na velký screening až 10.6. tak nevím jestli jet na pohotovost nebo ještě počkat…

• Citovat
  • Upravit
2685
28.5.16 09:34

A jsou ty stahy nejak pravidelne? ona hlenova zatka vubec nevypada jako zatka :) ze me tenkrat vytekla ruzova voda, louze…a to pry byla ta zatka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rottentocore
28.5.16 09:40

@Danulinka16 no včera to trvalo asi hodinu…pak jsem se šla na chvilku projít a bylo to v pohodě…a dneska zatím jen jednou…

• Citovat
  • Upravit
rottentocore
28.5.16 09:41

Jak poznáme kdybych se otvírala?

• Citovat
  • Upravit
2685
28.5.16 10:43

Ja si myslim, ze si to ta deloha „trenuje“,kdyz to neni pravidelne, tak se zrejme nic nedeje, ale asi bych v po zajela za svym gynekologem…tim nic nezkazis a aspon se uklidnis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rottentocore
28.5.16 10:51

@Danulinka16 já jsem na neschopence a v pondělí si tam pojedu pro lístek na peníze tak se na to přeptám. Jen doufám, že se do pondělí nic nestane…teď jsem si vzala tabletu hořčíku…a ležím tak snad to bude v pořádku. Děkuji

• Citovat
  • Upravit
2685
28.5.16 11:03

Nemas zac ;) at je vse ok a napis jak to dopadlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie