Stálá nevolnost, motání hlavy...

27.7.20 21:35

Stálá nevolnost, motání hlavy...

Ahoj, zkusím zde poprosit o radu. K doktorovi se chystám, ale nez seženu hlídání a objednam se, par dni to zabere a ja už nemůžu…
Už par týdnů, možná i měsíců, pocituju skoro kazdej den takovou mírnou nevolnost. Dlouho jsem to neřešila, protože se to dá vydrzet, ale proste je to nepříjemný…je to proste nevolnost, přirovnala bych to k mírný opici nebo když se člověku dela špatně treba v autě nebo letadle. Trosku na zvracení, ale ne tak moc, aby na nej došlo. Je to skoro každý den, nebo teď poslední dobou možná i úplně každý den. Navíc absolutne nesnesu pohyb, co mi dříve nevadil, například houpani na houpačce nebo nedej bože točení, dítě se se mnou chce třeba točit dololecka, nedam ani jedno, jak mi to dela zle. Dokonce se nemůžu ani koukat na někoho jinyho, když se točí nebo houpe, vadi mi i koukat se na houpajici se vodu v bazénu. Teď jsem se chtěla pustit do cvičení, abych trochu shodila, ale vždy mi bylo tak blbě, ze jsem nikdy nesla. Vůbec jsem se na to necítila a měla jsem pocit, ze to bude horší. Dneska poprvé jsem zkusila trosku cvičit a horší to opravdu bylo. Chůze venku mi většinou nevadí, možná je to i horší doma v klidu. Jak rikam, k doktorce dřív nebo později zajdu, ale přesto je mi to už divny a hodně mě to obtěžuje, tak mě zajímá, jestli jste to někdo třeba nezažil, nebo co by to mohlo být, případně co mám třeba po lekarce chtít za vyšetření (ona je docela salamistka, možná mi řekne, ze to mám z nervu a zabouchne za mnou dveře :lol: ). Ale ja stres nemám, jsem na mateřský a spokojená…
Dik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27.7.20 21:52

Zánět vnitřního ucha?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.20 22:05

@Kazimíra Olejovka
Nic mě ale nebolí a teplotu mám nízkou (dokonce jen 35,3) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
27.7.20 22:10

Řekla bych polohové vertigo (celým názvem benigní paroxysmální polohové vertigo-BPPV), mám to a příznaky sedí…dřív mi nevadil ani kolotoč a teď vše, syn se točí dokolečka, výšky, prudké pohyby hlavou, skloněná hlava při věšení prádla… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
27.7.20 22:19

A nemáš to od krční páteře? Když mě to chytne, také se cítím jak při opici, vše se houpe, když si lehnu, točí se mi celý svět. Při chuzi padám k jedné straně. Byla jsem na neurologii, dostala jsem léky na uvolnění svalů, kapky na nevolnost a byla s tím přes měsíc doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20926
27.7.20 22:20

Taky bych řekla polohove vertigo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13620
27.7.20 22:31

Polohové vertigo, znám to taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
883
27.7.20 22:33
@panenka87 píše:
Polohové vertigo, znám to taky

jak se to léčí a jak dlouho to trvá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13620
27.7.20 22:35

@Emka135 na internetu je dost informací, mě se to teď nechce vypisovat, omlouvám se :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
883
27.7.20 22:36
@panenka87 píše:
@Emka135 na internetu je dost informací, mě se to teď nechce vypisovat, omlouvám se :oops:

jasně, podívám se, díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.20 08:46

@cernycajscitronem Zánět vnitřního ucha ne středního! Manžel to měl, žádná bolest, jen motání hlavy a pocit na zvracení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama