Stálá rýma, v nose hemofil a pneumokok. Atb nezabrala. Co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Galvac
Kecalka 110 příspěvků 23.12.17 23:45
Stálá rýma, v nose hemofil a pneumokok. Atb nezabrala. Co dal?

Zdravim, syn 2r, ma cca 2 mesice stridave zadni rymu a normalni rymu. Z vyteru mu vysel pneumokok a hemofil v nose. Krk bez nalezu. Dostal lokalni atb Pamycon, pak celkova Sumetrolin. Nicmene kontrolni vytery vysly stejne a ryma se opet vratila. Co ted? Dalsi atb davat moc nechci… davam jeste Aerius, strikam morskou vodu/i sterimar s medi, mazu justem.. v roce mu uz pichali ucho.
1. Je blbost dat ho pozdeji na pneumokoky ockovat?
2. Co mohu doma udelat, abych mu pomohla? Probiotika, homeopatika, jine…
3. Je na casejit treba na alergologii, imunologii?

Dekuji vsem. Uz jsem zoufala.

Reklama

Reakce:

Lucie_Sx
Závislačka 2915 příspěvků 24.12.17 02:48

Před pár lety já dospělá v podobné situaci, pomohly tabletky čínské medicíny, a to jsem si je nasadila jen tak od boku podle netu. Osobně bych doporučila dobrého buď čínského doktora, nebo homeopata, to je fuk, záleží čemu víc věříš, a aby měl zkušenost s dětmi.
Klasickou cestou to evidentně nefunguje.

Galvac
Kecalka 110 příspěvků 24.12.17 08:43

Diky

kacz
Kelišová 6008 příspěvků 24.12.17 10:35

@Galvac myslím, že je úplně normální, že má dítě v tomto veku trvale rýmu. Nedávala bych mu nic, možná Imunoglukan, Preventan junior, vitaminy. Jinak to chce hodně spánku, zdravou stravu, hodně být venku a pohodu doma :nevim:

renap
Ukecaná baba ;) 1745 příspěvků 24.12.17 11:53

Proč měl, na pneumokoka Sumetrolim? Je to streptokok, takže se to hubí Penicilinem. Dcera měla taky pmeumokoka v nose, má to většina školkových dětí. Nikdy jsme to neléčili ničím, poprala se s tím sama, tu zelenou rýmu prostě děti v tomto věku mívají Zbaví se toho samy věkem..

Galvac
Kecalka 110 příspěvků 24.12.17 21:41

Diky, se starsi dcerkou to neznam. Ta mela rymu taky, ale ne tak dlouho a ne tak hnusnou… proto hledam dalsi reseni. Dekuji.

baracon
Kecalka 181 příspěvků 24.12.17 23:17

Nam ted v utery malymu vzali mandle mel pneumokoka streptokoka porad se dusil kaslem sypal a ryma ale spis ta zadni. Je to par dni a zatim dycha hezky je bez soplu tak snad to i zustane. Na sale meli komplikace prestal dychat ale zvladli to skvele.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama