Stálá rýma, v nose hemofil a pneumokok. Atb nezabrala. Co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Galvac
Kecalka 110 příspěvků 23.12.17 23:45
Stálá rýma, v nose hemofil a pneumokok. Atb nezabrala. Co dal?

Zdravim, syn 2r, ma cca 2 mesice stridave zadni rymu a normalni rymu. Z vyteru mu vysel pneumokok a hemofil v nose. Krk bez nalezu. Dostal lokalni atb Pamycon, pak celkova Sumetrolin. Nicmene kontrolni vytery vysly stejne a ryma se opet vratila. Co ted? Dalsi atb davat moc nechci… davam jeste Aerius, strikam morskou vodu/i sterimar s medi, mazu justem.. v roce mu uz pichali ucho.
1. Je blbost dat ho pozdeji na pneumokoky ockovat?
2. Co mohu doma udelat, abych mu pomohla? Probiotika, homeopatika, jine…
3. Je na casejit treba na alergologii, imunologii?

Dekuji vsem. Uz jsem zoufala.

Reakce:
Lucie_Sx
Závislačka 3092 příspěvků 24.12.17 02:48

Před pár lety já dospělá v podobné situaci, pomohly tabletky čínské medicíny, a to jsem si je nasadila jen tak od boku podle netu. Osobně bych doporučila dobrého buď čínského doktora, nebo homeopata, to je fuk, záleží čemu víc věříš, a aby měl zkušenost s dětmi.
Klasickou cestou to evidentně nefunguje.

Galvac
Kecalka 110 příspěvků 24.12.17 08:43

Diky

kacz
Kelišová 6064 příspěvků 24.12.17 10:35

@Galvac myslím, že je úplně normální, že má dítě v tomto veku trvale rýmu. Nedávala bych mu nic, možná Imunoglukan, Preventan junior, vitaminy. Jinak to chce hodně spánku, zdravou stravu, hodně být venku a pohodu doma :nevim:

renap
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 24.12.17 11:53

Proč měl, na pneumokoka Sumetrolim? Je to streptokok, takže se to hubí Penicilinem. Dcera měla taky pmeumokoka v nose, má to většina školkových dětí. Nikdy jsme to neléčili ničím, poprala se s tím sama, tu zelenou rýmu prostě děti v tomto věku mívají Zbaví se toho samy věkem..

Galvac
Kecalka 110 příspěvků 24.12.17 21:41

Diky, se starsi dcerkou to neznam. Ta mela rymu taky, ale ne tak dlouho a ne tak hnusnou… proto hledam dalsi reseni. Dekuji.

baracon
Kecalka 181 příspěvků 24.12.17 23:17

Nam ted v utery malymu vzali mandle mel pneumokoka streptokoka porad se dusil kaslem sypal a ryma ale spis ta zadni. Je to par dni a zatim dycha hezky je bez soplu tak snad to i zustane. Na sale meli komplikace prestal dychat ale zvladli to skvele.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >