Stále černá stolice 9ti denního miminka

636
12.9.21 11:43

Stále černá stolice 9ti denního miminka

Holky zítra volám MUDr, ale nedá mi to neoptat se zdá nemáme někdo zkušenost. Mám doma 9ti denního chlapečka s ještě trochu vyššími hodnotami žloutenky. Kojím, nevím kolik vypije, ale občas mi přijde že málo, usne u prsa a za chvíli honí znovu. Skoro u každého přebalování má prdnuto ale je to takové spíš jako černé kousicky🤔
Teď už by měl mít spíš hořčicí, ne?
Děkuji za Vaše postřehy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
79
12.9.21 12:12

Byl v porodnici kvuli žloutence pod lampou ve fototerapii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
12.9.21 12:33

@jezurka7 Nebyli pustili nás domu a máme se jen slunit na sluníčku… Kontrolní měření v pátek bylo vyšší ale v normě, takže pokračovat jen se sluníčkem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
12.9.21 13:18

A jak to má s čůráním? Kolik počůraných plínek? Dcerka měla touto dobou už stolici jinou, už v porodnici se začala měnit. Většinou do žluta občas do zelena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
12.9.21 13:23

@Nausika Čůra, řekla bych dost. Každé přebalování před kojenim. 2-4hod.ma mokro
skoro pokaždé i uprdnuto, takhle černé…někdy jen takhle malinko, někdy víc…
:think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
12.9.21 13:25

Nevím kolik přesně vypije, nemám kojeneckou váhu, ale pocit nějak nalitych prsou nemám… Pije 10minut z každého prsu, u toho většinou usne, někdy se po 10min probudí a žádá znovu někdy ne, tak jestli by to mohlo být i hlady. Nebo může mít vliv i to že já beru železo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
12.9.21 13:45

@Lenka001 jako tím železem to teoreticky může být. Ale nerada bych dávala špatné rady. Určitě pro klid duše bych zavolala doktorce. A už měl nějakou větší stoličku nebo furt takhle uprdkává?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
12.9.21 13:54

@Nausika
V porodnici měl větší, cca od čtvrtka jen takhle, někdy je to víc někdy jen takhle malinko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1212
12.9.21 16:37
@Lenka001 píše:
@Nausika
V porodnici měl větší, cca od čtvrtka jen takhle, někdy je to víc někdy jen takhle malinko…

Pokud beres zelezo, bude to tim. Bezne je pak stolice cernozelena. K doktorce si zavolej, ale byla bych spis v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat