Stále miluji jen bývalého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 08:50
Stále miluji jen bývalého

Od 16ti let jsem měla kluka, po 4 letech jsme se rozešli (byly tam nejake hádky, ale i podvod)
On si pak našel jinou, já jiného. Ale začali jsme spolu zase spát. a pak tak nějak půl roku to bylo takový že on chodil za ní, nemohl se jí zbavit, zároveň byl zase semnou… a já to pak ukončila protože jsem poznala někoho jiného a měla toho dost. Nový přítel je hodný, urcite někdo do budoucna, ale necítím k němu to co k bývalému, on má teď taky jinou. Ale zase jsme se viděli a pořád se máme rádi. Mám pocit že to byl ten pravý, jen byly v životě nějaké překážky které jsme měli společně překonat..

Reakce:
Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 08.07.19 09:04

Spis dobra sexuální zkušenost, zvyk… taky to, ze se s nim furt vidas… nech ho jít a uvidíš, ze to bude lepší.

Hlavně jak jdeš ze vztahu do vztahu, to ti taky nepomaha. Měla by ses dat dohromady sama se sebou a netahat se do dalších vztahu…

lilith1
Ukecaná baba ;) 2140 příspěvků 08.07.19 11:00
@Anonymní píše:
Od 16ti let jsem měla kluka, po 4 letech jsme se rozešli (byly tam nejake hádky, ale i podvod)
On si pak našel jinou, já jiného. Ale začali jsme spolu zase spát. a pak tak nějak půl roku to bylo takový že on chodil za ní, nemohl se jí zbavit, zároveň byl zase semnou… a já to pak ukončila protože jsem poznala někoho jiného a měla toho dost. Nový přítel je hodný, urcite někdo do budoucna, ale necítím k němu to co k bývalému, on má teď taky jinou. Ale zase jsme se viděli a pořád se máme rádi. Mám pocit že to byl ten pravý, jen byly v životě nějaké překážky které jsme měli společně překonat..

Nemáš to vyřešené, nového přítele máš jen jako převozníka a to je vůči němunefér. Asi bych se s tím novým rozešla a byla sama než to vstřebám..

Uživatel je onlineLAlezane
Ukecaná baba ;) 1218 příspěvků 08.07.19 12:22
@Anonymní píše:
Mám pocit že to byl ten pravý, jen byly v životě nějaké překážky které jsme měli společně překonat..

Jooo, v životě se dá překonávat nemoc partnera, vzdálenost, problémy s plodností, jednorázová nevěra…
To, že ve dvaceti oba š..áte na všechny strany, si jako „upevňování vztahu“ ale vysvětluješ dost mylně. :roll:

Martinanela
Povídálka 33 příspěvků 08.07.19 16:19

Pises to sama, hodny pritel do budoucna…hodni kluci to maji tezky, vetsinou delaji vrby holkam, ktery miluji grazly. Jenze grazlove jsou mozna zabavni, sexy a dobri v posteli, ale kolikrat to neni k ziti…alespon ja mam takovou zkusenost…
Najdi si nekoho tretiho a ze soucasnyho pritele nedelej osla. :)

Váš příspěvek
Reklama