Stále myslím na bývalého, i když mi ublížil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinelalalyla
Kecalka 494 příspěvků 21.01.18 08:55
Stale myslim na byvaleho i kdyz mi ublizil

Ahoj, je to sileny a uz aby to bylo vsechno pryc! Uz jsem tu par diskuzi psala. Rozchod po 8 letech, rozesel se on protoze nasel jinou a me uz nemiloval. Behem vztahu me nekolikrat podvedl, vedela jsem ze si pise s jinyma a dokonce ze s nima i chodi ven ale byla jsem naivni a myslela sem ze k nicemu jinemu nedoslo.Lhal a hral automaty. Posledni rok byl zlatej a myslela jsem ze s tim vsim uz prestal ale pred 3 mesici prisla tahle rana a rozchod. S tou slecnou uz neni.Ja jsem na jednu stranu hrozne rada ze se tohle stalo protoze bych asi ja sama nebyla schopna ho opustit i kdyby udelal buhvi co, stale jsem mu vse odpoustela.Vim ze zivot s nim by bylo peklo ze by s tim neprestal ale proste tolik let jsme spolu byli a me nejde na nej porad nemyslet. Zpatky bych ho nechtela ani za nic ale potrebuju poradit jak se sakra prestat trapit a neustale na nej myslet. Snazim se zamestnat, chodim cvicit, ale stejne i tam premyslim. Vsechno mi ho pripomina :roll: je to hrozny!

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Pavelkowa
Kecalka 320 příspěvků 21.01.18 09:08

Jsi do svého bývalého prostě zařasnatělá, takže začni používat rozum a vytěsni ho ze své mysli. Snaž se na něho zapomenout za každou cenu, protože takhle se jen zbytečně trápíš. Pořád si opakuj, že je to řasnatec.

Hroznej puberťák
Závislačka 3436 příspěvků 21.01.18 09:26

Sorry za neznalost, ale co je to „řasnatec“???

Mrazivý dech
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 21.01.18 10:02
@Hroznej puberťák píše:
Sorry za neznalost, ale co je to „řasnatec“???

Hajzlík s filmovým ksichtem.

smutny klaun2
Kecalka 408 příspěvků 21.01.18 11:03
@Pavelkowa píše:
Jsi do svého bývalého prostě zařasnatělá,takže začni používat rozum a vytěsni ho ze své mysli. Snaž se na něho zapomenout za každou cenu, protože takhle se jen zbytečně trápíš. Pořád si opakuj, že je to řasnatec.

Tak to se může podařit leda tomu, kdo má místo srdce kus křemene. Ale jinak zajímavá rada, prostě si řeknu v pondělí 21.ledna v 8h ráno-už tě nemám rád a šmytec.

Kecalka 494 příspěvků 21.01.18 11:14

Nejhorsi je ze si moc dobre uvedomuju jak byl sobecky, zly a prolhany ale i presto je mi smutno! I po tom jak hnusne se zachoval pri samotnem rozchodu. Vypravel mi o ni jak je roztomila a jak skvele liba a jak mu pri tom stoji! Proste tohle normalni clovek nevyklada :roll:

Santyna
Ukecaná baba ;) 2262 příspěvků 21.01.18 11:40
@lalalyla píše:
Nejhorsi je ze si moc dobre uvedomuju jak byl sobecky, zly a prolhany ale i presto je mi smutno! I po tom jak hnusne se zachoval pri samotnem rozchodu. Vypravel mi o ni jak je roztomila a jak skvele liba a jak mu pri tom stoji! Proste tohle normalni clovek nevyklada :roll:

Pomůže hodně až lalska s jiným… ten ti toho starého přebije :*… Jinak budeš vzpomínat páč i když byl příšerný, tak takový nebyl v každé chvíli a ty kratičké chvilky ti právě chybí :zed:

smutny klaun2
Kecalka 408 příspěvků 21.01.18 12:00
@lalalyla píše:
Nejhorsi je ze si moc dobre uvedomuju jak byl sobecky, zly a prolhany ale i presto je mi smutno! I po tom jak hnusne se zachoval pri samotnem rozchodu. Vypravel mi o ni jak je roztomila a jak skvele liba a jak mu pri tom stoji! Proste tohle normalni clovek nevyklada :roll:

Tahle věta o něm vypovídá vše. Muž, který má v sobě alespoň minimální slušnost a IQ větší, než plyšový medvěd, by nikdy takhle neublížil, neranil a neponížil. Na tom si postav své vzpomínky a stesk. Myslím, že nemáš čeho litovat.

Kecalka 494 příspěvků 21.01.18 12:04
@smutny klaun2 píše:
Tahle věta o něm vypovídá vše. Muž, který má v sobě alespoň minimální slušnost a IQ větší, než plyšový medvěd, by nikdy takhle neublížil, neranil a neponížil. Na tom si postav své vzpomínky a stesk. Myslím, že nemáš čeho litovat.

Ja vim ze nemam. Proste opravdu normalniho cloveka ani nenapadne tohle pred tim druhym vypravet a hlavne sam od sebe. Zalezi mu jen na sobe a city druhych absolutne neresi. Tohle vsechno vim, proto me stve ze i presto se najdou dost casto chvile kdy je mi smutno.

franzkfk
Stálice 77 příspěvků 21.01.18 20:53

Tvůj expřítel zcela jistě trpí nějakou poruchou osobnosti. Pravděpodobně narcistickou.
Jedním z důvodů, proč ještě pořád na něm lpíš je, že střety s psychopaty jsou silně traumatické. Racionálně ten vztah neměl nikdy budoucnost a sama to víš. Ovšem potřebuješ něco vyřešit hlavně v sobě
Chce to čas a pořád o tom mluvit.
Jestli chceš, můžeš mě kontaktovat přes vzkazy, ale spíš bych ti doporučil psychoterapii.

Kecalka 494 příspěvků 21.01.18 21:00
@franzkfk píše:
Tvůj expřítel zcela jistě trpí nějakou poruchou osobnosti. Pravděpodobně narcistickou.
Jedním z důvodů, proč ještě pořád na něm lpíš je, že střety s psychopaty jsou silně traumatické. Racionálně ten vztah neměl nikdy budoucnost a sama to víš. Ovšem potřebuješ něco vyřešit hlavně v sobě
Chce to čas a pořád o tom mluvit.
Jestli chceš, můžeš mě kontaktovat přes vzkazy, ale spíš bych ti doporučil psychoterapii.

Ja vim ze ted uz je to hlavne v moji hlave a ze on nebude uplne v poradku.Na terapii jsem uz byla, ale zatim jen 3×, z toho poprve i s nim. Terapeut po tom co jsem mu vypravela rekl, ze podle toho co o nem rikam jevi rysy sociopata. A hlavne ja na nem byla citove zavisla. Vsechno slo stranou a hlavni prioritou byl on. Proto se mi s tim mozna hur vyrovnava :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 21:08

Tvůj příspěvek mě velmi zaujal, jakobys psala o mně. Něčím podobným také zrovna procházím. Také si umím vše zracionalizovat, dokonce jsem přesvědčená i o tom, že můj přítel je rovněž psychopatická osobnost, nechci ho, přesto se nemohu zbavit myšlenek na něk a stesku a tento stav trvá už dost dlouho. Mám za sebou návštěvy psycholožky, psychiatra, ale nic nepomáhá.

Kecalka 494 příspěvků 21.01.18 21:12
@Anonymní píše:
Tvůj příspěvek mě velmi zaujal, jakobys psala o mně. Něčím podobným také zrovna procházím. Také si umím vše zracionalizovat, dokonce jsem přesvědčená i o tom, že můj přítel je rovněž psychopatická osobnost, nechci ho, přesto se nemohu zbavit myšlenek na něk a stesku a tento stav trvá už dost dlouho. Mám za sebou návštěvy psycholožky, psychiatra, ale nic nepomáhá.

To je to nejhorsi! Clovek uz neni naivni, vidi veci takove jake opravdu jsou a rozumne uvazuje, ale proste ten stesk se porad vkrada.Jak dlouho jsi bez nej? Ja zatim cca 3 mesice.

franzkfk
Stálice 77 příspěvků 21.01.18 21:15
@lalalyla píše:
Ja vim ze ted uz je to hlavne v moji hlave a ze on nebude uplne v poradku.Na terapii jsem uz byla, ale zatim jen 3×, z toho poprve i s nim. Terapeut po tom co jsem mu vypravela rekl, ze podle toho co o nem rikam jevi rysy sociopata. A hlavne ja na nem byla citove zavisla. Vsechno slo stranou a hlavni prioritou byl on. Proto se mi s tim mozna hur vyrovnava :roll:

Antisociální porucha je skoro to samé. Ono je to těžké. Může být i hraničář.
Zkusíme to racionálně.
Porucha osobnosti se nedá vyléčit. Dá se zmírnit, ale pořád tam je. Vaše děti by to zdědily. je tam vysoká šance. To bys chtěla?
A ještě jednou. Nedá se to vyléčit. Ono totiž technicky nejde o nemoc, ale o špatné nastavení mozku. Je to zdlouhavá práce a léčba funguje jen když si to ten člověk uvědomuje.
Chceš, aby trápil tvoje děti?…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 21:16

Byla jsem rok, pak jsme se na chvilku k sobě vrátili, bohužel po chvilce klidu začaly opět jeho psychopatické výstupy, pochopila jsem, že musím z toho vztahu definiz´tivně utéct. Takže začínám nanovo s „odvykačkou“ - měsíc. Zkažené Vánoce. Když je mi nejhůř, otupuji mozek Neurolem a alkoholem, což je to nejhorší. Antidepresiva mi na tento stav nepomáhají.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama