Stále na něj musím myslet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 12:50
Stále na něj musím myslet

Zdravím všechny. Jde o to, že jsem si nejspíš nechala utéct lásku, kterou potkáte jednou za život. Je to dva roky zpátky, poznala jsem skvělého muže, nezadaný, já byla v tu dobu ve vztahu, vlastně jsem doteď. Ve vztahu nám to neklape a neklapalo, jsme spíše spolubydlící, každý máme svůj rozvrh dne. Do toho muže jsme se neskutečně zamilovala, on do mě snad ještě víc, plánoval se z jeho rodného města odstěhovat a jít bydlet blíže ke mě. Já nijak daleko nemůžu, mám dítě z předešlého vztahu, které navštěvuje otce. No, čekal na mě rok a půl.. Rok a půl trvalo něco, co mě neskutečně naplnovalo. Jeho taky. Jednou za čas jsem měla hrozný výčitky vůči dítěti a příteli, že dítě by si nezvyklo a tak, ikdyž vím zpětně, že by si zvyklo. Nevím proč, utla jsem to, zlomila jsme mu srdce a následně i mě samotný. Po měsíci co jsme nebyli v kontaktu mi napsal, že neví co má dělat, že na mě pořád musí myslet. Ach jo, kéž bych to mohla vrátit. Teď si našel přítelkyni, já mu ji velice přeji, zaslouží si ji, i jsem mu sem tam řekla, že mu přeji nějakou hodnou holku. Tak mi to přání vyšlo. :( Na jednu stranu jsem ráda, že má normální vztah ale na druhou.. Už je to více než půl roku a já na něj myslím každý den :roll: Nejhorší je, že jsem to v sobě nějak neuzavrela, prostě jsem to nechala vysumet aniž bychom si to nějak vyrikali, asi to bude tím.. Jak se dá zapomenout, máte nějakou radu :(

Reakce:
Michal1986
Kecalka 412 příspěvků 29.07.19 12:57
@Anonymní píše:
Zdravím všechny. Jde o to, že jsem si nejspíš nechala utéct lásku, kterou potkáte jednou za život. Je to dva roky zpátky, poznala jsem skvělého muže, nezadaný, já byla v tu dobu ve vztahu, vlastně jsem doteď. Ve vztahu nám to neklape a neklapalo, jsme spíše spolubydlící, každý máme svůj rozvrh dne. Do toho muže jsme se neskutečně zamilovala, on do mě snad ještě víc, plánoval se z jeho rodného města odstěhovat a jít bydlet blíže ke mě. Já nijak daleko nemůžu, mám dítě z předešlého vztahu, které navštěvuje otce. No, čekal na mě rok a půl.. Rok a půl trvalo něco, co mě neskutečně naplnovalo. Jeho taky. Jednou za čas jsem měla hrozný výčitky vůči dítěti a příteli, že dítě by si nezvyklo a tak, ikdyž vím zpětně, že by si zvyklo. Nevím proč, utla jsem to, zlomila jsme mu srdce a následně i mě samotný. Po měsíci co jsme nebyli v kontaktu mi napsal, že neví co má dělat, že na mě pořád musí myslet. Ach jo, kéž bych to mohla vrátit. Teď si našel přítelkyni, já mu ji velice přeji, zaslouží si ji, i jsem mu sem tam řekla, že mu přeji nějakou hodnou holku. Tak mi to přání vyšlo. :( Na jednu stranu jsem ráda, že má normální vztah ale na druhou.. Už je to více než půl roku a já na něj myslím každý den :roll: Nejhorší je, že jsem to v sobě nějak neuzavrela, prostě jsem to nechala vysumet aniž bychom si to nějak vyrikali, asi to bude tím.. Jak se dá zapomenout, máte nějakou radu :(

musíš vidět sklenici z půle plnou - jestli máš dítě z předešlého vztahu, ten současný už jsi odepsala, zároveň rok a půl roztahuješ jinde, tak bych se zase tolik nebál, že se za pár týdnů, max jednotky měsíců osudově nezamiluješ zase do nějaké nové, tentokrát už ale opravdu osudové lásky na celý život. Čestný pionýrský.. v podstatě nejsi nevyzrálá, jen romantická :srdce:

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1190 příspěvků 29.07.19 12:59

Nevím co chceš poradit… jak to uzavřít? Jak ho dostat z hlavy? Z hlavy ho dostaneš po čase, prostě to chce trošku času, nic víc a především si to neidealizovat. Ono bůhví jak by vám to šlo kdybyste se dali dohromady. Tu možnost jste neměli a v podstatě jste zůstali ve fázi bezbřehé zamilovanosti, ale taky by se ti mohlo stát že by si to s ním měla úplně stejné jako se současným partnerem. A jestli ho máš ráda, nech ho žít a hlavně se nesnaž zasahovat do jeho současného vztahu jen proto, že ty si ten svůj neumíš vyřešit.

Pavlahar
Kecalka 118 příspěvků 29.07.19 13:00

@Michal1986 :lol: má pravdu ten chlapec. Počkej a ten pravý se objevi

Tiffany1
Závislačka 4633 příspěvků 29.07.19 13:13

@Michal1986 A nejvic me pobavila veta:” V podstatě nejsi nevyzrala, jen romanticka.” :mrgreen:

KatusinkaMala
Nováček 8 příspěvků 02.08.19 10:44

Mám uplně to samé :-( krom toho, že si jeste nenasel pritelkyni

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9685 příspěvků 02.08.19 10:49
@Tiffany1 píše:
@Michal1986 A nejvic me pobavila veta:” V podstatě nejsi nevyzrala, jen romanticka.” :mrgreen:

Je to romanpička :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama