Stálé nadměrné pohyby ve 20.týdnu

4
20.3.21 03:16

Stálé nadměrné pohyby ve 20.týdnu

Ahoj, jsem prvorodička ve 20.týdnu a pohyby cítím už od 16 týdne naplno. Gynekoložka mi řekla že je to v pořádku že máme prostě jen živější děťátko, ale pohyby cítím stále v průběhu dne spí jen tak 3-4 hodiny jinak stále kope nebo sebou mele. Už nevím jakou polohu zaujmout aby to nebylo jen neustále nepříjemné nebo bolestivé. V noci mám problém se spaním jelikož mě budí. Neznáte něco na uklidnění??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4238
20.3.21 03:20

Vynechala bych sladké a kávu a i čaj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.3.21 03:27

@Leviatan kávu nepiju vůbec a čaj si dám tak jednou za týden a na sladké moc nejsem… Snažila jsem se vyloučit cokoliv co dodává více energie. A nic nepomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
20.3.21 07:13
@Kikousii píše:
Ahoj, jsem prvorodička ve 20.týdnu a pohyby cítím už od 16 týdne naplno. Gynekoložka mi řekla že je to v pořádku že máme prostě jen živější děťátko, ale pohyby cítím stále v průběhu dne spí jen tak 3-4 hodiny jinak stále kope nebo sebou mele. Už nevím jakou polohu zaujmout aby to nebylo jen neustále nepříjemné nebo bolestivé. V noci mám problém se spaním jelikož mě budí. Neznáte něco na uklidnění??

Bohužel s tímhle nic neuděláte.
Naše děti byli to samý. Na monitoru mi dokonce nadávali že je to hrozný že nejde ten monitor ani natočit :lol: Bohužel prostě některý děti takový jsou a v břichu se jim moc poručit nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
650
20.3.21 07:59

Taky mám živé mimčo. Zase si aspoň říkám, že o něm vím když sebou pořád mele. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
20.3.21 08:34

@Kikousii Máte živé mimino :) Můžete se modlit, že čím míň místa v děloze bude mít, tím méně se bude hýbat, ale nemusí to tak být. Některé děti jsou prostě moc aktivní.
Syn byl takový zlatý střed, ale když jsem poslední týdny těhotenství chodila na monitory, tak ze mě doktorka umírala. Syn se tam totiž točil, mlátil, a kopal tak, že to nešlo natočit a když už se něco povedlo, tak tam měl o dost zvýšenou tepovou frekvenci a doktorka netušila, jestli je to tím, že je dítě aktivní a nebo tím, že je nějaký problém.
Kolikrát mě poslali se projít, nebo naopak si sednout úplně do klidu :D Nepomohlo vůbec nic. Prostě když se dítě rozhodne, že teď se bude hýbat, tak se bude hýbat.
Můžeš zkusit si třeba pustit hudbu - sluchátka na břicho, nebo začít číst nějaké rýmované pohádky, jestli dítě uklidní tohle. Ono toho fakt není moc co by člověk mohl udělat, pokud už jste vynechala kofein, sladké a pod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat