Stále negativní, 30 dnů zpoždění

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
2.1.22 03:38

Stále negativní, 30 dnů zpoždění

Kdo viděl mé příspěvky ví, že jsem většinu času na nočních směnách, tak píšu hlavně o přestávkách v práci :D

Dnes už 30 dnů zpoždění tj 58 DC
Včera dělaný test a vyšel negativní
Brala jsem gynprodyl a teď duphaston a nic
(Mám aplikaci na ms velmi spolehlivou, proto i přes zpoždění vím, kdy začít brát duphaston a kdy bych to měla dostat)
Při poslední prohlídce 16.12. žádnou cystu nebo problém neobjevili
Další prohlídka až v březnu po dobrání duphastonu
Snažení jsme po dlouhé době skončili a věnujeme se dostavbě baráčku, nečekám ani, že bych byla těhotná
Moje anamnéza je taková, že ihned při potvrzení těhu, musím nasadit fraxiparin 0.6 2× denně, aby nedošlo k potratu
Proto neustále hlídám testy, ale stále negativní
Nějaké nápady čím by to mohlo být a kdyžtak nějaký nápad, jak přivolat ms? (vyvolávačku nemůžu kvůli zdravotnímu stavu)

Děkuji moc a pokud jsem něco nevysvětlila dost jasně, dejte mi vědět, vysvětlím, jen jsem nechtěla vypisovat slohovou práci o obsahu mé anamnézy :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5158
2.1.22 05:47

Takže do sebe cpes duphaston a Diviš se ze není ms? :think: Je to hormon který produkuje placenta a tudíž blokuje menstruaci. Stejne jako utrogestan. At me kdyžtak někdo opraví, ale mělo by se to brát jen dva týdny po ovulaci a když není pozitivní test tak pak vysadit.

@Hoshiko píše:
Kdo viděl mé příspěvky ví, že jsem většinu času na nočních směnách, tak píšu hlavně o přestávkách v práci :D

Dnes už 30 dnů zpoždění tj 58 DC
Včera dělaný test a vyšel negativní
Brala jsem gynprodyl a teď duphaston a nic
(Mám aplikaci na ms velmi spolehlivou, proto i přes zpoždění vím, kdy začít brát duphaston a kdy bych to měla dostat)
Při poslední prohlídce 16.12. žádnou cystu nebo problém neobjevili
Další prohlídka až v březnu po dobrání duphastonu
Snažení jsme po dlouhé době skončili a věnujeme se dostavbě baráčku, nečekám ani, že bych byla těhotná
Moje anamnéza je taková, že ihned při potvrzení těhu, musím nasadit fraxiparin 0.6 2× denně, aby nedošlo k potratu
Proto neustále hlídám testy, ale stále negativní
Nějaké nápady čím by to mohlo být a kdyžtak nějaký nápad, jak přivolat ms? (vyvolávačku nemůžu kvůli zdravotnímu stavu)

Děkuji moc a pokud jsem něco nevysvětlila dost jasně, dejte mi vědět, vysvětlím, jen jsem nechtěla vypisovat slohovou práci o obsahu mé anamnézy :lol: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28276
2.1.22 06:40

A ovulaci mas potvrzenou? Hlida ti ji na uzv doktorka? Predpokladam, ze ten Duphaston beres jen 10 dni v ramci cyklu v druhe puli a pak vysadis. Presto zadna menses? To uz musis mit obrovsky narostlou sliznici. A proc nemuzes vyvolavacku? Zkousela jsi bylinky? Kontryhel napr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
2.1.22 12:54

@hospodki duphaston beru na srovnání cyklu tudíž 15DC - 26DC ovu mám 14DC
K doktorce jdu až v březnu, po dobrání duphastonu
Těhotenství nám více než dva roky nevychází, proto teď už řeším jen srovnání a poté budu muset nejspíš podstoupit ivf
Předtím jsem měla gynprodyl a po úplném dobrání se mi nedostavila ms, po kontrole u og, mi byl předepsán duphaston od 15. dne pravděpodobné ms, ale už mešká další cyklus a testy stále negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
2.1.22 12:59

@suvik Beru fraxiparin 0.6 2×denně a nemůžu bylinky ani vyvolávačku
I duphaston musím brát s injekcemi s tím, že při braní duphaston, musím mít fraxiparin 0.6 3× denně
Zelený čaj, kontryhel a podobné bylinky jsou na seznamu zakázaných potravin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5158
2.1.22 13:05

@Hoshiko s tu ovulaci fakt mas potvrzenou? Tohle je fakt divny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
2.1.22 13:21

@hospodki ano při gynprodylu mě doktorka sledovala a nyní dělám ovu testy od 12DC do 15DC abych se pojistila, že už proběhla a můžu nasadit duphaston
O otěhotnění se už nesnažíme, takže i kdyby mi to potlačilo ovu, protože se posune, nějak to neřešíme, hlavně abych měla pravidelnou ms, dříve ms trvala klidně 29 dní a cykly přes 3 měsíce
Gynprodyl mi to srovnal, ale už druhý měsíc meškání a negativní testy, tak mi dala duphaston a stále nic :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
731
5.1.22 15:12

@hospodki já brala utrogestan a bylo mi řečeno, že ms dorazí, pokud dorazit má i přes to, že to beru.. tak nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5158
5.1.22 15:16

@Linusren prave ze by měl blokovat stárnutí sliznice a tudíž ms a dávat šanci oplodnenemu vajíčko se poradně zavrtat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
731
5.1.22 15:18

@hospodki tak u mě to asi neplatilo, ms přišla, asi o dva dny déle, ale přišla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28276
6.1.22 07:18

Vysvetli mi, prosim, tu dalsi prohlidku az v breznu po dobrani Duphastonu. Jako me to nedava smysl, jak te leci. Muzes to napsat presneji? Nechapu vetu, ze i pres zpozdeni vim, kdy mam zacit brat Duphaston.

Pokud ti po Duphastonu nedorazi ms, tak zadny dalsi cyklus neni. Cyklus pocitas od 1. dne menses. A prohlidka az v breznu po dobrani Duphastonu mi taky smysl nedava. Jaky dobrani Duphastonu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat