Stále negativní tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19.5.22 06:34

Stále negativní tt

Ahoj,
Poslední ms 20.4., 4.5 jsme se snažili. Hned dva dny potom mě hrozně bolel podbřišek, opravdu moc.
Jako každá jiná snažilka, jsem testovala příliš brzy - vše negativní. Tak jsem to vzdala, s tím, že příští měsíc se posnažíme znovu.
Už 2 dny mám zpoždění ms, tt stále negativní, už s tím nepočítám. Spíš se obávám a jsem z toho nesvá. Cyklus 28-29 dní, ms pravidelná jak hodinky. Nikdy žádné komplikace.
Je tu někdo komu se něco takového stalo, jak to dopadlo?
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
123
19.5.22 06:45

@jana89jana Chce to hlavně hodit se do klidu a netestovat při každé příležitosti. 2 dny zpoždění nic neznamenají. Vím, že se to snadno říká, ale věř mi, mluvím z vlastní zkušenosti. Také jsem nedoćkavě testovala a byla zklamaná, že je tesr negativní. Pak jsem se na to vykašlala a nemyslela na to. Jeden měsíc mě napadlo si udělat test, protože mi začalo být špatně (co kdyby to byla střevní chřipka) a čárky tam byly.
Takže netestuj hned, když ms dorazí, nebuď naštvaná. Jestli se snažíte první měsíc, tak máte čas. Uvidíš, mimi přijde v pravý okamžik až to budeš nejméně čekat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
19.5.22 08:46

Můžeš mít normální zpoždění ze stresu, dva dny opoždění opravdu nemusí nic znamenat, u takových pěti už bych doufala v těhotenství. Každopádně pokud testuješ normálními papírkovými testy a nemůžeš se dočkat, můžeš zkusit digitální test Clearblue. Je drahý, ale kamarádce ukázal těhotenství v době, kdy papírkový test ještě ne, měl by mít vyšší citlivost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2530
19.5.22 09:36

Stres dělá hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.22 10:02

@np10021 já vím nějak extra se ve stresu necítím, možná až teď co jsem to nedostala. Četla jsem že mnoho žen co byli v tom, měli negativní testy a potvrdila to pouze krev.
Takže tomu dám čas. Jen sem se chtěla zeptat, zda to někdo měl podobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat