Stále nemocná, skoro pokaždé něco jiného

25.12.19 20:26

Stále nemocná, skoro pokaždé něco jiného.

Ahoj,

jsem posledních 2,5 roku neustále nemocná. Skoro pokaždé se objeví něco jineho. Od všemožných zánětů, přes problémy s orgány po imunitu a uzliny. Vzhledem k mému nízkému věku mě zaráží lhostejnost doktorů. To si opravdu člověk musí toho doktora platit soukromě? Můj zdravotní stav opravdu moc ovlivňuje můj soukromý zivot a me chování. Mám pocit, ze se z toho už zhroutím a budu se muset ještě lecit na nějaké psychiatrii. Je tu někdo s podobným problémem? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

25.12.19 20:31

@Lusianes a jsou to opravdu nemoci nebo hypochondrie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 20:32

@Lusianes bereš vitamin D3? Ten by mohl trochu pomoct. A k doktorům, ano mám pocit, že doktoři na pojišťovnu nedělají nic. Nedávná zkušenost s preventivní prohlídkou, byla se mnou za 3 minuty hotová, změřila mi tlak, vynadala mi, že na očkování chodím do očkovacího centra a ne k ní a na pojišťovnu si za ty 3 minuty vyuctovala 856,–. Ano doktoři jsou nezaplacení a jsou to chudáci, prechazim teď na soukromou kliniku, kde budu platit měsíční poplatek a přístup ke všem doktorům.

• Nahlásit
  • Citovat
25.12.19 20:38

@lachtanice86 na hypochondrii bych nebrala 4× do roka antibiotika, nečetla by me 3× do roka záchranka s kolapsem a nelecila bych se na imunologii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 20:42
@Anonymní píše:
@Lusianes bereš vitamin D3? Ten by mohl trochu pomoct. A k doktorům, ano mám pocit, že doktoři na pojišťovnu nedělají nic. Nedávná zkušenost s preventivní prohlídkou, byla se mnou za 3 minuty hotová, změřila mi tlak, vynadala mi, že na očkování chodím do očkovacího centra a ne k ní a na pojišťovnu si za ty 3 minuty vyuctovala 856,–. Ano doktoři jsou nezaplacení a jsou to chudáci, prechazim teď na soukromou kliniku, kde budu platit měsíční poplatek a přístup ke všem doktorům.

D3 neberu, měla jsem Imunor na zvýšení vitamínu D a podpoření imunity, ale jsem zase nemocná a hlavně se to táhne se mnou už od června a hlavní příčinu stále nemohou najít. Řeším už půl roku uzlinu v trisle, která nemůže byt infekčního původu, protože mi dle doktoru delali testy na skoro všechno. Ty drahe testy mi zřejmě nikdo udělat nechce a ani na blbé sono nebo MR me nikdo neposlal ačkoliv jsem to u praktické rekla…zřejmě ji došel na me budget a už se se mnou nemá čas zaobírat a ani nechce aby neměla problémy. Mohu se zeptat kam na soukromou kliniku a kolik budes platit? Premyslim o tom také.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 20:46
@Lusianes píše:
D3 neberu, měla jsem Imunor na zvýšení vitamínu D a podpoření imunity, ale jsem zase nemocná a hlavně se to táhne se mnou už od června a hlavní příčinu stále nemohou najít. Řeším už půl roku uzlinu v trisle, která nemůže byt infekčního původu, protože mi dle doktoru delali testy na skoro všechno. Ty drahe testy mi zřejmě nikdo udělat nechce a ani na blbé sono nebo MR me nikdo neposlal ačkoliv jsem to u praktické rekla…zřejmě ji došel na me budget a už se se mnou nemá čas zaobírat a ani nechce aby neměla problémy. Mohu se zeptat kam na soukromou kliniku a kolik budes platit? Premyslim o tom také.

Jdu do EUC premium. Budu platit asi 500,–/měsíčně. Ale celé mi to bude proplácet zaměstnavatel, tak to jdu zkusit. Jinak nevim jestli bych do toho šla, protože když se podívám na výplatní pásku kolik odvedu na ZP, tak se mi chce brečet. Kdybych si za ty peníze měla platit soukromé pojištění, tak budu mít super nadstandardní péči a ne to co tady máme.

• Nahlásit
  • Citovat
17755
25.12.19 20:49

A kolabuješ s čím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 20:57
@Anonymní píše:
Jdu do EUC premium. Budu platit asi 500,–/měsíčně. Ale celé mi to bude proplácet zaměstnavatel, tak to jdu zkusit. Jinak nevim jestli bych do toho šla, protože když se podívám na výplatní pásku kolik odvedu na ZP, tak se mi chce brečet. Kdybych si za ty peníze měla platit soukromé pojištění, tak budu mít super nadstandardní péči a ne to co tady máme.

To je krásný, jen toho vyuzij. Přesně to rikam taky. Odvadim šílený peníze a když mám problém, tak na me každý kašle. Asi mi nic jineho nezbyde než platit dal a k tomu ještě tu soukromou péči a za chvíli se z toho zblaznit. Dokud je člověk zdravej, tak na tohle nepřijde no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 20:58

@ka2ka - vždy příčina neznámá, vždy mi vyjde blbě Ekg, tak přijde kardiolog a ten usoudí, ze jsem ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 20:59

@Lusianes já jsem byla taky pořád nemocná. Po zjištění potr. alergie a vysazení alergenů mám klid. Neříkam že to musí být i u tebe, ale možna to tělo bojuje s něčím co mu dáváš a ono to nechce

• Nahlásit
  • Citovat
332
25.12.19 21:03

Já teď řeším něco podobného. Je mi 32 let, byla jsem vždy zdravá jako řípa, ale poslední 2-3 roky pokaždé něco. Není to až tak akutní jako u Vás. Zatím žádné antibiotika a sanitky. Ale každý rok nějaká novinka na zdravotním seznamu. A taky mi to dělá hodně starosti. Minulý rok to byla divná vyrážka, teď neuvěřitelná alergie, astma. :think:

Co vím, tak jsou kompletní testy (včetně těch extra drahych) jsou jednou za 3 roky, tuším, zdarma! A člověk na ně má nárok bez diskuze. Mluvili o tom dokonce v Sama doma na ČT 1.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
332
25.12.19 21:04
@Anonymní píše:
@Lusianes já jsem byla taky pořád nemocná. Po zjištění potr. alergie a vysazení alergenů mám klid. Neříkam že to musí být i u tebe, ale možna to tělo bojuje s něčím co mu dáváš a ono to nechce

Zdravím, mohu se zeptat, na jaké potraviny vám zjistili alergii? Taky se chystám na alergologii, protože mě neustále přepadají zdravotní problémy a nevím proč a z čeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 21:07
@Anonymní píše:
@Lusianes já jsem byla taky pořád nemocná. Po zjištění potr. alergie a vysazení alergenů mám klid. Neříkam že to musí být i u tebe, ale možna to tělo bojuje s něčím co mu dáváš a ono to nechce

Já mám intoleranci na kravske mleko, vše jsem omezila, ale občas si nějaký syr dam, jinak nahrazuju sojou. Dekuju ale za názor a jsem rada, ze je lepe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 21:10
@AY87 píše:
Zdravím, mohu se zeptat, na jaké potraviny vám zjistili alergii? Taky se chystám na alergologii, protože mě neustále přepadají zdravotní problémy a nevím proč a z čeho.

na mléko, vejce a na sóju. Nejhuř reaguji na mléko takže to jsem musela kompletně vysadit ale některé výrobky jsem mohla nahradit bezlaktózovými. Sladkosti jsem vysadila komplet a vejce musím mít velmi dobře tepelně upravené a spíš žloutek než bílek.
V okamžiku když něco z toho poruším okamžitě se zdr. problémy vrací zpět, když dodržují jsem naprosto zdravá

• Nahlásit
  • Citovat
332
25.12.19 21:12
@Anonymní píše:
na mléko, vejce a na sóju. Nejhuř reaguji na mléko takže to jsem musela kompletně vysadit ale některé výrobky jsem mohla nahradit bezlaktózovými. Sladkosti jsem vysadila komplet a vejce musím mít velmi dobře tepelně upravené a spíš žloutek než bílek.
V okamžiku když něco z toho poruším okamžitě se zdr. problémy vrací zpět, když dodržují jsem naprosto zdravá

Aha, no já jsem přešla na veganskou stravu, a problémy zatím přetrvávají… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama