Stále nevrlé a plačící miminko

145
2.6.16 17:35

Stále nevrlé a plačící miminko

Ahoj maminky. Prosím ze zoufalství o pomoc. Pročetla jsem už hodně diskuzí, ale žádná úplně nesedí na nás. Dceři je 5,5 měsíce. Od 2 měsíce jsme na nutrilonu - 1× denně mateřské mléko, které jsem odsáváním nasbírala za den. Dcera byla veselé miminko, které spinkalo 8 až 10 hodin v noci. Trápily nás od narození koliky, které ve 4 měsíci ustoupily. Cca před měsícem a půl se něco zlomilo. Malá se budí co hodinu i častěji s pláčem a přitom spí. Pořád kope nožičkama a otáčí vždy jako by půl těla napravo. Někdy ze spaní škrabká prstíčky, nebo se lekne a prudce otevře oči, prostě celkově neklidná. Usíná cca 19.30 a pláč začíná cca 22.30. Nepomůže pochovat, dudlík, jen flaška mlíka a to glgá jako by týden nejedla. Mysleli jsme, že už ji mléko nestačí a proto jsme přidali kaši. výsledek stejný :( nedávno do toho se přidal zánět močáku, antibiotika. Vše ve výsledcích moče po týdnu užívání antibiotik ok, ale noční pláč pokračuje. Tento týden se k tomu přidal pláč už i přes den. Malá nevydrží sama, pořád fňuká, propíná se a jako by vrčí vzteky. Napadli nás zoubky, protože si i vše dává do pusinky, ale nemá zduřené dásně a zoubky stále nikde :-( prdíky má po antibiotikách zase horší, řešíme masážemi, espumizanem a probiotiky. Prdí pořád a krásně. Takže už fakt netušíme. :think: doktorka mi řekla: maminko vydžte, ale když pominu to, že všichni chodíme nevyspaní, jde mi hlavně o spokojené miminko. Děkuji za jakoukoliv radu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3721
2.6.16 17:59

Muzou to byt zuby, maly mel prvni zub v 5 mesicich a docela necekane, na dasnich to poznat nebylo, to az u stolicek a spicaku. Poznala jsem to, ze se neco klube, az kdyz se zakousl do hracky a zacal rvat a vztekat se…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
982
2.6.16 18:14

I já mám nespokojené miminko, které podstatnou část dne provzteká a nikde dlouho nevydrž. Se spánkem je to kapitola sama pro sebe, spí klidným spánkem od půl 8 do 12, pak je vzhůru co hodinu a půl, vyžaduje dudlíka..a pak flašku, JENŽE kdyby se napil normálně, on vyžahne 100 a dost, takže bych mohla dávat flašku co hodinu a půl..vždycky u toho usne a je nevrlý. Zrovna léčíme moučnivku, do toho možná zoubky..začarovaný kruh..
Radu nemám, jen vím jaké to je být maminkou náročného mimča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13291
2.6.16 18:33

Nebyli jste v dobe pred tim mesicem a pul na ockovani?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
2.6.16 18:38

Muzou to byt klidne zuby. Zkusila nych ji nekdy na noc dat nurofen nebo neco proti bolesti a uvidis, zda bude klidnejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
22707
2.6.16 18:43
@MartinaIrena píše:

Přesně na to samé jsem se chtěla zeptat, když jsem přečetla jen název diskuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
2.6.16 18:47

@Aries6 můžu se jen zeptat jak s tím může souviset očkování??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13291
2.6.16 18:49
@Lucinesshka píše:
@Aries6 můžu se jen zeptat jak s tím může souviset očkování??

Mohou se vyskytnout ruzne nezadouci ucinky vakciny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
2.6.16 18:50

Mě se takto malá kroutila, když rostla do výšky, tedy ne řev atd. jen fňukání a to kroucení, je dlouhá, už teď v roce je jak o půl roku vyšší.. a zuby pak také… na ty zabral calgel :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22707
2.6.16 20:10
@MartinaIrena píše:
Mohou se vyskytnout ruzne nezadouci ucinky vakciny.

@Lucinesshka
Přesně tak, zažila jsem to s druhorozenou dcerou, dostávali jsme ji z toho měsíc pomocí homeopatik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
2.6.16 20:26
@MartinaIrena píše:

Byli jsme na očkování hexavakcínou i pneumokoku a je pravda, že poté to začalo. Také mě to napadlo a proto jsem zkusila homeopatika a bez výsledku a ještě se to zhoršuje, že už je nevrlá i přes den. Hodně špatně usíná a budí se s křikem i přes den :roll: calgel už jsem taky zkusila a nic. Zapomněla jsem dodat, že se poslední noci budí úplně spocená, ale teplotu nemá. zkoušeli jsme i ibalgin a také stejné :-( Už mi přes den začíná připadat, že je na mě závislá. Jen se vzdálím a už fňuká…a nebo ji vážně něco trápí a jen nechce být sama. Škoda, že nám nemůžou říct, co je trápí :-( ale já už vážně nevím, co ještě vyzkoušet :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
2.6.16 20:32
@veeeraf píše:
I já mám nespokojené miminko, které podstatnou část dne provzteká a nikde dlouho nevydrž. Se spánkem je to kapitola sama pro sebe, spí klidným spánkem od půl 8 do 12, pak je vzhůru co hodinu a půl, vyžaduje dudlíka..a pak flašku, JENŽE kdyby se napil normálně, on vyžahne 100 a dost, takže bych mohla dávat flašku co hodinu a půl..vždycky u toho usne a je nevrlý. Zrovna léčíme moučnivku, do toho možná zoubky..začarovaný kruh..
Radu nemám, jen vím jaké to je být maminkou náročného mimča

A jak jste staří? Trvá vám to už dlouho? Nám nechce pít nic kromě mléka, takže to noční vaření nutrilonu je vážně záhul :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22707
2.6.16 20:47

@Ajinac A co zkusit nějaký detox po očkování. Nemám teda zkušenost, ale na emiminu toho najdeš hodně.
To, co popisuješ zní hodně jako noční běsy a většina dětí z toho prostě musí vyrůst. Ale očividně to spustilo to očkování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
3.6.16 08:09

Tak to si myslim, ze to bude po ockovani. Zatez je i jedna vakcina, a jestli jste dali dve najednou, tak to chudak dite. Najdi si homeopata, at stanovi cilenou lecbu, nestrilej od oka.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama