Stále opakující se mykóza

30
9.5.17 11:54

Stále opakující se mykóza

Zdravím, už pár měsíců mě trápí mykóza. Doktorka mi teď předepsala krém Lomexin a tablety na 3 dny Mycomax. Po asi druhém dnu užívání Mycomaxu jsem začala trochu špinit. Myslíte, že to může být tím Mycomaxem? MS mám dostat až za týden a beru HA.
Jinak chtěli bychom s přítelem také nějak mykózám předcházet. Máte nějaké rady, zkušenosti? Četla jsem, že je dobrý kokosový olej i jako lubrikační gel.
Děkuji za odpovědi a rady..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

745
9.5.17 12:00

@niky163
Zkusit prelecit i partnera. Já sem teda na mykozy trpěla dlouhých pět let, pořád se to vracelo, po rozchodu zmizely i mykozy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 12:19

Rozhodně přeléčit partnera, kromě kokosáku nám třeba pomáhal lubrikant s tee tree (z lékárny) a moje zkušenost s dlouhými vleklými mykózami - pomohla až protikvasinková dieta - výrazně omezit bílou mouku a cukr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
9.5.17 12:20

Nejlepsi je posilit imunitu Wobenzym a Candivac, ale pozor, musi se užívat přesně podle příbalového letáku, jinak je to bez efektu a před tím zaléćit sebe i partnera, v průběhu léčby nemít ŽÁDNÝ sexuální styk…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6352
9.5.17 12:41

Mazat mastičkami i partnera. Kokosový olej jako lubrikant nám dělal snad ještě větší neplechu, spokojená jsem až s lubrikantem s tea tree olejem. Zkus posílit imunitu a mně teda hodně pomohlo přestat brát HA!!! Potom se mi to vrátilo jen občas, zatímco v těhotenství jsem trpěla snad pořád :zed: Hormony asi taky dělají své. Jo a to špinění, těžko říct :think: Záleží, odkud se ta krev bere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12442
9.5.17 13:26

Kokosový olej bych vůbec nepoužívala, nejsou tam žádné ochranné látky, které by mohly mykóze zabránit, navíc si můžeš narušit mikroflóru v pochvě. Přeléčit partnera, používat po sexu gely s obsahem tea tree oleje a pokud se koupeš, tak vanu vyměnit za sprchu a používat intimní gely s vysokém obsahem kyseliny mléčné. Od té doby, co se jen sprchuju, nemám s mykózou žádné potíže a to jsem ji měla dříve čtyřikrát do roka. Dobré je po přeléčení používat Gynokaps na obnovení přirozené flory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
9.5.17 13:28

Partner se léčí také. A styk po dobu léčení nemáme.
Cukr a bílou mouku budu omezovat.
@Petule030 HA beru asi 2 roky, tím to myslím nebude, protože jsem mykózu měla někdy i bez antikoncepce a rozjela se mi až od prosince, ale přítel má doma psy, a zrovna teď jsem to měla pár dní po tom, co přítel sáhnul na psy a pak prsty do mě. :-(

Tak zkusím dietu, na MS mám i probiotické tampóny Ellen. A doktorka mi dala na udržení normálního pH krém Vitagyn C. Tak doufám, že už budu mít pokoj. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
9.5.17 13:30

@Janli vanu už jsem neměla ani napamatuji.. Ale jak jsem napsala výše, mám to spíš z nějakého bordelu, co se mi tam dostal. Každopádně děkuji za radu.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6352
9.5.17 15:02

@niky163 Ať si příště před takovými praktikami umyje přítel ruce, proboha. Úplně jsem se z té představy otřepala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
9.5.17 19:15

@Petule030 myje si ruce, i před každým sexem penis. Ale tohle bylo asi po hodině a už si to neuvědomil no… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.18 21:22

Prosím o radu. Asi před 2 měsíci jsme měli s manželem mykozu, měli jsme gynopevaryl. Pak to bylo ok. A teď znovu mam problém. Svedeni zvenku,lehci výtok…co s tím? :nevim: nikdy jsem na to netrpěla a teď 2× v krátké době…

• Nahlásit
  • Citovat
22554
20.6.18 21:57

Na intimku kapku tea tree oleje, ale opravdu kapku, je silný. Manželovi možná kapku taky. On na toto dobře zabírá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
yse
840
20.6.18 22:52

Wobenzinova kura, na intim.hygienu Idelyn a sex s prezervativem. Manzela prelecit klasicky mastickou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
20.6.18 23:41

Na mykozu nemam žádnou radu v podobě masticek a tabletek. Mám za svůj život vyzkoušeno asi uplne vse na světě - od všemožných léčiv v různých způsobech podání, až po zehleni bavlneneho spodního prádla, mytí speciálními mydly a dokonce i na radu paní doktorky otirani po každé návštěvě toalety vlhkymi ubrousky od Lactacydu. Dosahla jsem akorát toho, ze záněty jsem mela už nepřetržitě (třeba jen dva dny v měsíci jsem zánět neměla - mimo menstruaci) a teď jsem byla na laseru a už tyden zánět nikde a modlím se, aby se nevrátil. Je to po letech nejdelší doba bez zánětu a držím moc palce, aby se Ti podařilo jakýmkoliv způsobem zbavit se te potvory. Vím, jak je to hrozne :(( nemam žádnou účinnou radu (možna ten laser mi zatím připadá, ze by mohl mít efekt, ale to budu moct říct s jistotou až po delší době) snad se Ti toho podaří zbavit i něčím jiným. Dej vědět. Hodně stesticka :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
21.6.18 00:01
@Lily-en píše:
Na mykozu nemam žádnou radu v podobě masticek a tabletek. Mám za svůj život vyzkoušeno asi uplne vse na světě - od všemožných léčiv v různých způsobech podání, až po zehleni bavlneneho spodního prádla, mytí speciálními mydly a dokonce i na radu paní doktorky otirani po každé návštěvě toalety vlhkymi ubrousky od Lactacydu. Dosahla jsem akorát toho, ze záněty jsem mela už nepřetržitě (třeba jen dva dny v měsíci jsem zánět neměla - mimo menstruaci) a teď jsem byla na laseru a už tyden zánět nikde a modlím se, aby se nevrátil. Je to po letech nejdelší doba bez zánětu a držím moc palce, aby se Ti podařilo jakýmkoliv způsobem zbavit se te potvory. Vím, jak je to hrozne :(( nemam žádnou účinnou radu (možna ten laser mi zatím připadá, ze by mohl mít efekt, ale to budu moct říct s jistotou až po delší době) snad se Ti toho podaří zbavit i něčím jiným. Dej vědět. Hodně stesticka :srdce:

Zkoušela jsi hormonální léčbu? Měla jsem stejné potíže a až tohle mi pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama