stále problémy po porodu

Anonymní
19.12.09 19:31

stále problémy po porodu

holky je tu některá, která by měla i několik měsíců po porodu neustále problémy po šití hráze? už si připadám jako exot, z mých kamarádech/známých žádná tak dlouho po porodu problémy neměla, zato já neustále lítam na gyndu.....rodila jsem poprvé před půl rokem, porod byl rychlý, nastřihli mě, sešili, šestinedělí relativně ok, potom to začalo - polyp, ktery mi můj gyndr. odstranil, a od té doby mě v místě šití občas svědí, ale vyloženě nebolí. na KO tento týden jsem se zhrozila, když mi dr. řekl , že tam stále něco je (něco jako shluk tkáně), jak se mě dotkl, tak jsem myslela, že mu z tama uteču, je to děsně citlivý. dr. mi tvrdí, že je to reakce na šicí materiál, ale mě to už přijde divný.
měla jste některá něco podobnýho a za jak dlouho se to zhojilo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18517
19.12.09 20:32

Ja takovou zkusenost nemam, ale jen ze zeptam, uz jsi mela nekdy nejakou operaci se sitim? Treba i jen vyndani materskeho znamenka? Jak se ti to hojilo? Mozna mas sklon tvorit komplikovanejsi jizvy, nebo ti nesedi ten pouzity druh siciho materialu.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6093
19.12.09 20:58

Nemám stejnou zkušenost, ale ještě cca 7 měsíců po porodu jsem měla problémy s jizvou.
Měla jsem horizontální nástřih a měla jsem jen 4 malé pidistehy.
Ale bylo to na blbém místě :oops: a jizva ještě hodně dlouho zlobila
Bylo to opravdu strašně moc nepříjemné :-x

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1263
20.12.09 09:16

Ahojda,
já jsem měla problémy po porodu též - i když z jiného soudku - nepřestala jsem po porodu krvácet a to několik měsíců a můj lékař to neřešil. Tak jsem si našla jiného odborníka a udělala jsem tak za pět minut dvanáct. Skoro půl roku po porodu jsem konečně nemusela používat vložku :roll: Snad máš dobrého gynekologa, který je ochoten Tvůj problém řešit a vysvětlit Ti laicky, o co jde. A pokud ne, tak si najdi jiného lékaře, než se něco zanedbá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.09 10:26

lekare mam rekla bych dobreho, problem resi, vysvetlil mi, co je to za problem, jen ho prekvapilo, ze me to tak moc boli tolik mesicu po porodu…
na operaci jsem byla se slepakem, ve stejne nemocnici jako jsem rodila a jizva je zahojena dobre, tak vazne nevim, pekne me to uz stve:(

• Nahlásit
  • Citovat
8297
20.12.09 11:55

Asi bych chtěla nějaké kultivace, občas hojení znesnadňují nějaké brebery, co se tam usídlí, to se pak nemá šanci zhojit. Asi by to znamenalo přeléčení atb, kdyby se něco našlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.09 12:55

stery mi delal a negativni

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.12.09 23:26

Já měla problémy při sexu ještě 3/4 roku po porodu. Na prohlídce po půl roce jsem se na to blb zapoměla zeptat, pak jsem si nadávala a říkala, že se tam budu muset objednat znova, jenže jsem to oddalovala a pak to přešlo. Co tam bylo těžko říct :nevim:
K.

• Nahlásit
  • Citovat
anonym1
3.1.10 09:36

Chtěla jsem se jen zeptat, jak vypdal te polyp? Rodila jsem 6.12.09 a teď se mi venku na šití udělal nějaký bolák, který hrooozně, fakt moc bolí. Zítra budu muset k dr… Jinak přeju brzké uzdravení :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama