Stále se nám nezlepšil SPG

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 28.08.10 10:37
stále se nám nezlepšil SPG

Takže manžel vyzkoušel všechno možné ,ale SPG se stále nezlepšil . Nechce brát všechno možné dohromady. Bral profertil, kotvičník , mácu, wobenzym apod.
Teď bere kombinaci vitamínů a minule při IUI měl nejhodší SPG za celou dobu .Také mám opakovaně v ejakulátu bakterie a nikdo to neléčí je to prý normální a já tím pádem mám problémy se záněty dole apod.
Také jsme měly konečně další konzultaci po dvouch z jejich stran zrušených konzultacích . Dr. na nás měla tak jen 10 minut a měla jsem pocit ,že hodně obtěžuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 28.08.10 10:46

Ahoj Nepálko. To mě mrzí :-(
BYli jste s manželem na urologii? Třeba by mu tam ty bakterie nějak přeléčili. To přece nemůže být normální!!!
Nám asi pomohla MACA s selzinkem. To jediné jsem byla schopná do manžela dostat.

Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 28.08.10 21:05

To je problém do chlapa toho člověk totiž zase moc nedostane. K urologovi chodí již rok a půl ,ale on ho jen sleduje a nic u něho neléčí.Za 14 dní jedeme do PRahy za KOčím tak jsem zvědavá co se od něho dozvíme.

Mellanie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.10 21:26

Nepálko držím palečky..
U nás stále nic nového..spg taktéž stejný.

Podej pak info od Kočího..co a jak. :mrgreen:

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 29.08.10 09:31

Nepálko tak jedině změnit urologa. No snad vám v Praze pomůžou. Nějak to snad musí jít řešit. Moc vám držím palečky!!!!!

Anonymnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.10 09:47

spermie se obnovují po 3 měsících - nevím, jak dlouho manžel vitamíny bere - ten můj je bral tak dost nepravidělně - chlapi, no :think: ale přesto se mu SPG po tom čtvrt roce znatelně zlepšil. každopádně urolog, kterej neřeší bakterie mi přijde hodně zvláštní :think: tak držím pěsti, ať to u jiného doktora dopadne dobře!

Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 29.08.10 10:00

Manžel tyto vitamíny v různých obměnách bere už více jak rok a půl efekt nulový. Mě se nechce do IVF stále doufám ,že se to nějak zlepší.Ty bakterie tam měl dvakrát kdy mu dělaly kultivaci 4× SPG ,ale jen dvakrát dělali tento rozbor vždy pozitivní a nýní po tom roce a půl mu konečně dal ATB.

Jenže ted si položte otázku zda já zase nemám vlivem těch jeho bakteríí co do mě tak dlouhou dobu ládoval opět neprůchodné vejcovody po poslední IUI ze mě odpadly hnisavé zátky čím to ? Byla jsem v Caru tak mi budou dělat nějaké stěry ,ale až po MS. Ono to tam vždy nějak trochu zůstane a tělo se s tím musí vypořádat.atd.

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 29.08.10 10:15

Nepalko je to divné, že až po roce dávají ATB. :think: . Snad vám pomůž ten nový doktor.
No a taky si myslím, že když vitamíny nezabírají, tak je zbytečné je brát. Dávej mu třeba jen tu MACU, ta je přírodní a určitě lepší než chemicky upravené vitamíny. Po přeléčení těch bakterií by jste viděli jestli to pomohlo a můžeš třeba přidat ten selzink a uvidíš. Do chlapů se těžko něco dostává, já musela vždycky připomínat, ať si to vezme, že to dělá pro miminko. Stejně na to zapomínal.

Anonymnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.10 10:16

aha…tak potom to ale skoro vypadá na to, že tím, že doktor nelečí co má, tak proto se SPG nelepší - znám i případ, kdy měl partner…tuším mykoplasmata (fakt nevím přesně) a díky tomu se bohužel nezadařilo ani IVF, protože embrya se díky tomu nevyvíjela! dotyčnej pár si našel dobrého androloga, ten manžela vyléčil a zadařilo se. a možná bych na vašem místě zkusila i imulnologii…

Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 29.08.10 10:22

Na imunologii jedeme do Prahy ,ale až 23.9. dříve nebyl termín a na ten den jsem domluvila i toho Kočího když už tam budeme .Jen je problém ,že KOčí ordinuje až odpoledne po 15 hod tak nevím co zase budeme dělat 6 hodin v mezičase. Prahu jsem tam často a na kšefty já moc nejsem tak jsem přemýšlela jet za dědou ,ale to bychom tam taky dlouho nepobyli Kolín tam a zpět. Nějaký pěkný výlet uděláme někde u Prahy nemáte nápad?

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 29.08.10 10:28

Nepalko mě napadla jen ZOO :-) Já už se tam chystám s manželem 5 let :-) Nikdy nám to nevýjde :-( No a nebo se projít z Petřína dolů , to je hezká procházka.

Anonymnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.10 10:38

Nepalko, tak to držím pěsti…v Podolí na Imunologii jsou dobří - nám pomohli a určitě poradí i jak a kam dál - já dostala doporučení ještě na dvě vyšetření pro mě, který mi nikdo nikdy nenabízel…tak držím pěsti!

a ta zoologická je dobrej nápad - když bude hezky teda.. :palec:

Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 29.08.10 14:45

Holky to mám již prolezlé je to můj den volna tak taky něco jíného než doktoři asi vyrazíme na Ticho či Divokou Šárku.Vždyť už celý rok a půl všechny dny volna končí stjně někdde u doktora nesmím chodit z práce.Taky mám problém s popisem má jen omezenou kapacitu , Vy tam toho máte mnohem více přes co to tam vkládáte?

Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 24.09.10 11:20

Tak jsme byli včera u Kočího tak má manža brát clostylbegyt a léky na prokrvení a kontrola příští měsíc.
Takže výlet do Prahy byl dost drahý cesta tam i zpět 1000 kč, 3 tis. návštěva u Kočího a pak nakupy na expedici 9 tis. tak už asi nebudou penízky na ostatní bude se muset moc a moc šetřit na tu dovolenou děti totiž pořád nejsou tak se chci aspon na něco těšit. Volné víkendy také nejsou jen tak 4× do roka. Předtím jsem měla vždy jeden volný víkend za měsíc a věděla jsem ,že budeme s manžou spolu někde na horách . ted je to tak ,že on je na horách a já pořád jen doma.

Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 15.10.10 15:43

tuto kombinaci bral můj kamarád a mají ten měsíc před porodem . Tak o tom budu přemýšlet za další tři měsíce zda to nepomůže.

bral jsem neocarnitargin,ma­ca,aleveo,Q10+e,ky­selinu
listovou,sele­nitabs.

http://www.alveo.cz/ - bral jsem to každý den ráno na lačno.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >