Stále se nemá k rozvodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.5.22 10:13

Stále se nemá k rozvodu

Ahoj, mám na vás dotaz co si o tom myslíte.
Mám přítele se kterým skoro rok bydlíme. Nez jsme spolu začali byl asi sám od manželky cca 3mesice. ptám se ho kdy má v plánu se rozvést, vše má sepsány, ale ještě nic nepodal. Přijde mi, že má jen výmluvy jak nemá rád úřady apod. Nejradši bych mu řekla ať se odstěhuje a uvědomí si co chce. Mám pocit že si nechává zadní vrátka na to mi samozřejmě řekl že ne :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3201
13.5.22 10:17

Jednoduchý… Sbal mu kufry a řekni mu nashledanou po rozvodu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
13.5.22 10:17

A jeho manželka se rozvádět taky nechce nebo co? :nevim: Já bych se tedy nesestěhovávala s ženatým mužem :nevim: Myslím, že kdyby fakt chtěl, už je rozvedený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46466
13.5.22 10:18

To víš, že jo. On se rozvede a ty ho budeš tlačit do svatby a deticek. Celej nadsenej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4679
13.5.22 10:18
@Anonymní píše:
Mám přítele se kterým skoro rok bydlíme. Nez jsme spolu začali byl asi sám od manželky cca 3mesice. ptám se ho kdy má v plánu se rozvést, vše má sepsány, ale ještě nic nepodal. Přijde mi, že má jen výmluvy jak nemá rád úřady apod. Nejradši bych mu řekla ať se odstěhuje a uvědomí si co chce. Mám pocit že si nechává zadní vrátka na to mi samozřejmě řekl že ne :roll:

a tak jsou lidé, kteří ty úřady a byrokracii fakt nesnáší, jako já… a manželka se rozvádět nechce? nebo je taky možné, že se bojí, že když se rozvede, tak ho ty budeš tlačit do další svatby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4469
13.5.22 10:21
@Anonymní píše:
Mám přítele se kterým skoro rok bydlíme. Nez jsme spolu začali byl asi sám od manželky cca 3mesice. ptám se ho kdy má v plánu se rozvést, vše má sepsány, ale ještě nic nepodal. Přijde mi, že má jen výmluvy jak nemá rád úřady apod. Nejradši bych mu řekla ať se odstěhuje a uvědomí si co chce. Mám pocit že si nechává zadní vrátka na to mi samozřejmě řekl že ne :roll:

Plně ho chápu, taky nemám rád úřady. Vždycky zajásám, když něco s nějakým úřadem jde řešit na dálku :D :dance: Ta zadní vrátka v tom vůbec být nemusí, spíš bych se obával, jestli furt mají SJM :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.22 10:21

Já nemám v plánu svatbu ani děti. Dítě mám a po svatbě jsem nikdy netoužila

• Citovat
  • Nahlásit
8233
13.5.22 10:22

Pokud ti to vadi, tak nechapu, proc jsi s nim zacala zit driv, nez se rozvedl. To je podobny jako kdyz si zenska necha udelat dite pred svatbou a pak si stezuje, ze neni svatba.

A pokud ti to tolik vadi, tak mu holt musis dat vybrat, rozvod a nebo odchod.

Muzu se zeptat, jak rychle jste se sestehovali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
778
13.5.22 10:25

Máš čas do začátku prázdnin. Když nic tak letíš. :pocitac: :cert: zabalit, vyrazit, jedeme :cert: dál s někým kdo nemá závazek.
Pokud chceš milenku nebo kámošku s výhodami ok ale každej po svým trase :pankac:
není rozvod není laska :nevim:

Příspěvek upraven 13.05.22 v 10:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14843
13.5.22 10:26
@Anonymní píše:

Neznám nikoho, kdo by běhal rádpo úřadech. Ten tvůj se jenvymlouvá. Co na to říká jeho žena? Proč to tedy nepodá ona, když on se k tomu nemá? Tak mu řekni, at´se odstěhuje, a vrátí se, až bude mít vyřešenou minulost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46466
13.5.22 10:30
@Anonymní píše:

To tvrdí každá, a pak ji to posedne. A když se nechceš teda vdávat, tak proč se musí rozvádět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12916
13.5.22 10:35
@Anonymní píše:

A jeho manželka ví, že mají před rozvodem? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
13.5.22 10:37
@Kockazvysocan píše:
A jeho manželka ví, že mají před rozvodem? :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16537
13.5.22 10:37
@Anonymní píše:

A proč by se tedy měl rozvádět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74238
13.5.22 10:41
@Anonymní píše:
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat