Stále se od narození budí na umělou výživu

23.12.18 08:16

Stale se od narozeni budi na Um

Ahoj holky muj maly 14.1. Mu Bude 8mesicu od narozeni je na UM kazdou noc se Mi tak 3krat az 4krat ve stejny cca ve stejnych intervalech budi Ani jednou nespal celou noc breci dokavat nedostane flasku caj jsem skousela ale nepomohlo uz jsem zoufala unavena Ted dokonce kdyz usne kolem 8 vecer tak za pul hodiny plac nebo si dokaze hodinku v postylce povidat a neusne Musim k nemu 5krat jit Dat dudlika usne az kdyz je ko a to muze trvat az 2 hodiny ale ty noci tak rada bych aby aspon spinkal 5hodin v kuse jeste pripomenu kolem 18hod dostane kasi a pak v 20hod tak 150mleka poradte Jak odbourat nocni flasku a aby spinkal

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
23.12.18 08:23

Moje skoro 2 leťačka se budí průměrně 2× na UM stále…

• Nahlásit
  • Citovat
23.12.18 08:37

Muj syn se ještě v 15ti mesicich budil na kojení kolikrát i čtyřikrát za noc :zed: Dneska je mu 2 a půl,sice už dávno nekojime,ale porad nevím co je to spat celou noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
23.12.18 08:51

Dcera se prestala budit na UM az nedavno a bylo to proste z niceho nic nebo spis se jednu noc zacala zase prevalovat,ale ja byla lina vstat a pak jsme nejak obe usnuli a vzbudili se az v pul devate a od te doby v noci UM nedelam,ptze mala spi krasne od cca pul osme do pul devate :) vsichni mi rikali jen vydrz a ono to fakt prislo :palec: ale vim,ze jsou i deti,ktere se budi i treba ve trech letech :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
6734
23.12.18 08:54

@Klaudie08 prostřední se mi na mléko budila cca 3 za noc až do 4 let,přitom od roku plně na klasické stravě,nyní má 5 a 10 měs a celou noc spí snad poslední půlrok,když přestal s mlíkem budila se zase na čaj ještě cca rok :zed: :zed: pomohlo nám až totální zabavení flašky a nejmenší to samé i když už pil čaj sice z flašky buzení i v noci ve 3 a více teĎ nám flašku odnesl čert a od té doby spí nonstop :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.18 09:07

No holky vy Mi davate

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.18 09:18

Hodne sem cetla ze holky zacli davat kasi a zaclo se Jim dite budit mozna se Mi taky budi tak Casto ze ho boli brisko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3948
23.12.18 09:19
@Klaudie08 píše:
No holky vy Mi davate

Kdyz mu to mliko proste nedas, bude ti spat celou noc do 3 dnu. Prvni se mi budil jeste v 15 mesicich az 20× za noc na kojeni, tak jsem rekla ne pred 5. ranni, plakal, byla jsem tam s nim, od 4. noci spal v kuse celou noc az do tech 5, v 5 se budil jak hodinky.

Druhy, desetimesicni, se za noc probudi na kojeni tak 10×, to povazuji jeste za unosne, ale pokud se to nebude lepsit, tak mu jednou to mliko proste take nedam. Asi, jestli na to budu mit nervy.

Jinak UM jsem mu pak v tech 5 davala studene. V 1 sel muz spat, tak udelal UM, dal mi ho na nocni stolek a ja ho v 5 jen podala, nevstavala jsem.

Příspěvek upraven 23.12.18 v 09:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.18 09:27
@Limi123 píše:
Kdyz mu to mliko proste nedas, bude ti spat celou noc do 3 dnu. Prvni se mi budil jeste v 15 mesicich az 20× za noc na kojeni, tak jsem rekla ne pred 5. ranni, plakal, byla jsem tam s nim, od 4. noci spal v kuse celou noc az do tech 5, v 5 se budil jak hodinky.Druhy, desetimesicni, se za noc probudi na kojeni tak 10×, to povazuji jeste za unosne, ale pokud se to nebude lepsit, tak mu jednou to mliko proste take nedam. Asi, jestli na to budu mit nervy.
10krat za unosne hahahahahahah no skusim teda mu nedat skusim vse Co mi piradite
Jinak UM jsem mu pak v tech 5 davala studenr. V 1 sel muz spat, tak udelal UM, dal mi ho na nocni stolek a ja ho v 5 jen podala, nevstavala jsem.

@Limi123 @Limi123

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.18 09:29

Jeje Co jsem to udelala moc se tady nevyznam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.18 09:30

@Limi123 hahaha 10krat povazuji za unosne tak jsem se zasmala no skusim mu nedat skusim vse Co mi poradite bud to pujde nebo ne no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3948
23.12.18 09:43
@Klaudie08 píše:
@Limi123 hahaha 10krat povazuji za unosne tak jsem se zasmala no skusim mu nedat skusim vse Co mi poradite bud to pujde nebo ne no

No proste pokud ma poradnou veceri, tak na to UM se budi ze zvyku. Ten zvyk se da zmenit za 3 noci, ale musis si byt jista, ze nema hlad, ze jedl poradne veceri. Prvni noc bude brecet hodne, pak min a min a pak uz ti bude spat celou noc.

Povazuji to za unosne, ze se mi budi 10×, protoze spi se mnou v posteli, tak jen vytahnu prso, nemusim kvuli tomu vylezat z postele.

Pokud ho nechces nechat brecet, tak si to UM udelej na nocni stolek, priraz postylku ke sve posteli a davej mu to UM studene. 5 hodin v klidu vydrzi pri pokojove teplote. I vic, mam to vyzkousene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
653
23.12.18 10:07

Prcek bude mít příští měsíc 2 roky a tak před 1,5 měsícem se přestal budit na mléko ( dělala jsem tedy 1 x za noc ), teď už jsme to odbourali úplně. V těch 8 měsících se na mléko určitě 2 x vzbudil ( šel spát kolem 19 hod, vzbudil se mezi půlnocí a 1 hod a pak za další 3 hodiny byl zase vzhůru ), takže za mě je ještě malý a určitě má na to ještě právo ;) Zkuste možná tu kaši posunout a dávat mu jí až těsně před spaním, i když třeba u nás kaše před spaním neměla vůbec úspěch a budil se ještě častěji. Studené mléko bych, ale nedávala, pokud vím, tak se má spotřebovat do 2 hodin od namíchání. Já jsem měla vždy na skřínce vedle postele termosku s horkou vodou, v lahvičce studenou a jen jsem si to doředila, nasypala UM a bylo hotovo…otázka asi jedné minuty. Takže bych zkusila za noc mu dát 2× mléko ( s odstupem aspoň těch 2,5 hodin )a pokud se ještě vzbudí tak nabídnout čaj, nebo vodu - po pár dnech se to určitě upraví. Chce to prostě vydržet…bude líp :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.18 10:13

@lucielorenc kdyby usnul v 19 a pak do rana jen 2krat tak v poradku ale on se budi kazdy 3 hodiny a mleko neni zrovna levne a myslim si ze urcite uz musi byt plny kdyz v 6 dostane kasi pak v 8 mleko pak ve 11 mleko pak ve 2 v 5 a tak Dale az do rana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
653
23.12.18 10:25

Tak už v těch 5 mléko nedávejte, u nás kluci vstávali mezi 5 - 6, to už jsem mléko nedávala, brala jsem, že už je ráno ( jako já bych spala ještě jak zabitá, ale bohužel :mrgreen: ) . U nás šel prcek kolem 19 spát s tím, že teda měl UM, pak mezi půlnocí a jednou a pak kolem 3 - 4. Pokud se třeba vzbudil, tak už prostě mléko nedostal. Vzala jsem si ho k sobě do postele a poleželi jsem třeba ještě do té 6 ( to jsem teda řekla, že dříve odmítám vstávat z postele :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama