Reklama

stále se opakující afty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakika
Extra třída :D 14870 příspěvků 10.01.10 18:35
stále se opakující afty

není to žádný velký problém, ale poslední 4 měsíce se nemůžu zbavit aftů. Když se mi jeden zahojí, mám maximálně pár dní klid a hned je tu druhý.Běžně jsem na ně netrpívala, jen když mi dával doktor injekci, tak se mi občas v místě pichu udělalo, ale teď už je to opravdu otravné. Zaručené věci nefungují (u mě to byla citronová šťáva, nic jiného mi nikdy nezabralo), brávala jsem taky béčko, ale teď když užívám vit.pro kojící, tak jsem se nechtěla ládovat něčím dalším. Nemocná nejsem (až na jedno nachlazení), tak vůbec nevím, co se to se mnou děje :cry:

Reklama

Reakce:

JVP
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 10.01.10 19:02

ahoj, zkus APHTES od URGO - dostaneš to v lékárně - je to taková gelová tekutina, hnusná, ale zabírá. Někomu pomáhá violka (ta fialová vodička), někomu Mundisal gel :wink: Znám to, je to hnus, taky se mi občas objeví :evil:

Pípánek
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 10.01.10 19:10

taky na to dost trpím, když se mi jeden udělá, tak to netrvá dlouho a udělají se další minimálně 2, hojí se mi to někdy i 3 týdny a mě na to teda nezabírá vůbec nic, někdy trochu pomůže dentální gel - Citrogrep.

zuzulenda
Závislačka 3910 příspěvků 10.01.10 19:16

Ahoj,
eobjevil… :-)

Příspěvek upraven 12.12.11 v 19:24

Marpe
Extra třída :D 14999 příspěvků 10.01.10 19:40

Zdravím,
a nemůže to být nedostatkem vit. sk. B? Mě se při kojení dělaly taky a navíc mi strašně padaly vlasy - taky jsem užívala vit. pro kojící maminy. Nakonec ale nezbylo nic jiného - než jít k mé dr. a ta doporučila B12-injekčně. Od té doby je klid. A když se občas aft objeví, tak už stačí vzít pár B-komplexů.

Marria 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.10 21:47
Influ Zinek

Mne na afty pomáhá Influ Zinek, jsou to tabletky na cucání. Trpím při nachlazení na afty v krku, což je velmi bolestivé…

cze 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.12 22:22

Mám afty již pět měsíců, ale nemůžu se jich zbavit, byl jsem u zubařky, ale kaz mi nenašla. Na ORL mi píchali B12 a nic, stále beru B-komplex, taky jsem bral herpesin, ted mi ho dali preventivně, ale nepomáhá to. Taky jsem zkoušel všechny vodičky a gely a kloktadla, ale stále nic. Byl jsem i na imunoligii kde mi dělali výtěry a krevni testy a zase na nic nepřišly. Preventivně mi dali luiviac na podporu imunity. Pořád se mi toho nedaří zbavit a nevím co dál.

orangada
Nováček 6 příspěvků 16.12.15 20:51
afty

Nechci vás lekat, ale moje mamka. měla afty až boláky. taky jí posílali ke všem čertům a po 2 letech zjistili že má leukemii:-

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >