Stále se vracející genitální bradavice (kondylomata)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 12:32
Stále se vracející genitální bradavice (kondylomata)

Ahoj všem, omlouvám se za anonym, ale je to pro mě dost choulostivé
Cca před 8 měsíci se mě i manželovi objevily kondylomata, mě u vstupu do pochvy a jemu na penisu, mě ne odstranil gynekolog nějakou kyselinou a jemu je kožní vypálil a ještě mu předepsal verumal. Chvíli jsme měli klid jenomže tak se nám objeviky znovu, vyléčili jsme to tím verumal, po třech dnech natírání zmizely a u mě se od té dobrý neobjevily. Nicméně u manžela se objevily opět, vyléčil je verumalem, chvílku klid pak se zase objevily, vyléčil je a zase se objevily. Teď je objednaný k doktorovi jenomže jedné věci nerozumím, když jsme věděli, že je má tak jsme samozřejmě praktikovali chráněný sex jenomže nevšimly jsme si jich třeba hned takže je tam mohl mít vyrašené a my jsme se normálně, nechráněně milovali. Jde o to, ze mě se už neobjevilo nic, což mi přijde zvláštní, prohlížela jsem se několikrát když se mu to vyrazilo a nic jsme u sebe nenašla, je možné, že se vyrašily uvnitř pochvy? A kdyby ano, necítila bych třeba boelst při sexu či tak něco podobného? Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 12:39

Jakmile jsi je jednou měla,nikdy nejsou vyléčené,jen v ,,klidové fazi". Vir je pořád v těle a můžou se kdykoli objevit,ale taky nemusu. Roli hraje imunita. Mně je odstranili chirurgicky a teď mi doktor jednu objevil na děložním čípku. Můžu se zeptat,jak manžel ,,přežil" léčbu? Mému se totiž objevily taky,spousta maličkých a má termín u kožního,strašně se stydí a bojí,co mu s tím budou dělat. Můj gynekolog řekl,že mu je mají odstranit chirurgicky,že je to nejlepší,ale má je celkem na velké ploše a na tomhle místě si to opravdu nedokážu představit 8o . Anonym II.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 12:47
@Anonymní píše:
Jakmile jsi je jednou měla,nikdy nejsou vyléčené,jen v ,,klidové fazi". Vir je pořád v těle a můžou se kdykoli objevit,ale taky nemusu. Roli hraje imunita. Mně je odstranili chirurgicky a teď mi doktor jednu objevil na děložním čípku. Můžu se zeptat,jak manžel ,,přežil" léčbu? Mému se totiž objevily taky,spousta maličkých a má termín u kožního,strašně se stydí a bojí,co mu s tím budou dělat. Můj gynekolog řekl,že mu je mají odstranit chirurgicky,že je to nejlepší,ale má je celkem na velké ploše a na tomhle místě si to opravdu nedokážu představit 8o . Anonym II.

Tak je možné, že mám lepší imunitu než můj manžel, možná proto se objevují jen jemu nicméně já mám hlavně strach abych je nemám někde uvnitř. No léčbu přežil, ale kvílel celou noc, měl je přímo na žaludu a to vypalování prý opravdu „stalo za to“ …teď jak jde to té nemocnice tak se bojí jak čert kříže.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 12:51
@Anonymní píše:
Tak je možné, že mám lepší imunitu než můj manžel, možná proto se objevují jen jemu nicméně já mám hlavně strach abych je nemám někde uvnitř. No léčbu přežil, ale kvílel celou noc, měl je přímo na žaludu a to vypalování prý opravdu „stalo za to“ …teď jak jde to té nemocnice tak se bojí jak čert kříže.

Tak se objednej na gyndu,při vyšetření je doktor uvidí. No to se mám na co těšit,mužskej je má vyloženě na kůžičce,ale spíš směrem ke kořeni,tak jsem na to zvědavá . Nejhorší ,že se člověk může chránit jak chce a dají se přenést i tak. Stačí,že je má muž u kořene nebo v podbřišku a nakazí tím ženu,i když použije kondom. Je to otravné. Mně se vysypali v těhotenství,jizva po císaři se mi hojila 10 dní a po odstranění těch sviní skoro 3 měsíce. Anonym II.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 13:02
@Anonymní píše:
Tak se objednej na gyndu,při vyšetření je doktor uvidí. No to se mám na co těšit,mužskej je má vyloženě na kůžičce,ale spíš směrem ke kořeni,tak jsem na to zvědavá . Nejhorší ,že se člověk může chránit jak chce a dají se přenést i tak. Stačí,že je má muž u kořene nebo v podbřišku a nakazí tím ženu,i když použije kondom. Je to otravné. Mně se vysypali v těhotenství,jizva po císaři se mi hojila 10 dní a po odstranění těch sviní skoro 3 měsíce. Anonym II.

Asi to bude nejlepší, nic jiného mi nezbyde…no pokud mu je budou vypalovat tak se má opravdu na co těšit......já už jsem tam letos byla asi 3×, tak se mi tam moc nechce, připadám si pak jako hypochondr :D my se s manželem snažíme o první dítě takže tohle nám to dost komplikuje, navíc mám strach poté, co otěhotním, aby se mi neobjevily, to bych fakt nerada :,(

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 13:20

By mě zajímalo, jestli přestalo fungovat oddělování anonymů, nebo si tady jeden anonym povídá sám se sebou - takže píšu také anonymně a schválně jakou budu mít ikonku.

 
Aduš8
Ukecaná baba ;) 1973 příspěvků 08.08.18 13:29
@Anonymní píše:
By mě zajímalo, jestli přestalo fungovat oddělování anonymů, nebo si tady jeden anonym povídá sám se sebou - takže píšu také anonymně a schválně jakou budu mít ikonku.

Proč by si tu měl povídat jeden anonym sám se sebou? A od kdy tady fungovalo oddělování anonymů, když si neustále všichni stěžují, že se nemá anonymně psát, protože je v tom naprostý zmatek, když se nějak neoznačí?

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 13:31
@Anonymní píše:
By mě zajímalo, jestli přestalo fungovat oddělování anonymů, nebo si tady jeden anonym povídá sám se sebou - takže píšu také anonymně a schválně jakou budu mít ikonku.

Já jsem zakladatelka a sama se sebou si tu opravdu nepovídám a pokud nemáš jak přispět do diskuze tak prosím dál nekomentuj, děkuji

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 14:24

Ahojky, všem…jednou jsem se s tímto problémem taky setkala, po 5ti letech vztahu s přítelem, na gynekologii mi doktorka řekla, že je to prý ze střídání partnerů, ale já jsem měla stále jen jednoho a přítel mi byl taky věrný (teď je to můj manžel), tak jsem ji řekla, že to určitě z toho není, ale ona mě neustále přesvědčovala, že se to přenáší jen pohlavním stykem a střídáním partnerů :nevim: měla jsem jít na operaci, ale nakonec jsem zašla k obvodnímu lékaři, který mi napsal krém WARTEC a ten mi pomohl, trápila jsem se s tím rok a po tomto krému mám klid… ti co jste se s tím taky setkali, co vám lékař řekl na otázku z čeho to je??? Z.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 14:30
@Anonymní píše:
Ahojky, všem…jednou jsem se s tímto problémem taky setkala, po 5ti letech vztahu s přítelem, na gynekologii mi doktorka řekla, že je to prý ze střídání partnerů, ale já jsem měla stále jen jednoho a přítel mi byl taky věrný (teď je to můj manžel), tak jsem ji řekla, že to určitě z toho není, ale ona mě neustále přesvědčovala, že se to přenáší jen pohlavním stykem a střídáním partnerů :nevim: měla jsem jít na operaci, ale nakonec jsem zašla k obvodnímu lékaři, který mi napsal krém WARTEC a ten mi pomohl, trápila jsem se s tím rok a po tomto krému mám klid… ti co jste se s tím taky setkali, co vám lékař řekl na otázku z čeho to je??? Z.

Mě právě o tomhle doktor neřekl nic, jen, že přenašeči viru jsou muži, ale tem se to většinou neprojeví, projeví se to spíš ženám, které se nakazí.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 14:51
@Anonymní píše:
Mě právě o tomhle doktor neřekl nic, jen, že přenašeči viru jsou muži, ale tem se to většinou neprojeví, projeví se to spíš ženám, které se nakazí.

Děkuji za odpověď, partnerovi se to právě neprojevilo, jen jsem měla po tom co mi doktorka řekla, obavy z toho, že mě někde podvádí, ale ten mi přísahal, že NE, že neví kde na to přišla…držím pěsti, abyste se toho co nejrychleji zbavili… Z.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 14:59
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověď, partnerovi se to právě neprojevilo, jen jsem měla po tom co mi doktorka řekla, obavy z toho, že mě někde podvádí, ale ten mi přísahal, že NE, že neví kde na to přišla…držím pěsti, abyste se toho co nejrychleji zbavili… Z.

Já také popravdě nevím, kde jsme k tomu přišli, protože vím, že jsme si 100% věrní nicméně je možné, že jeden z nás měl ten virus v sobě několik let a projevil se až později, i to je údajně možné .....největší strach mám aby se mi neobjevily až otěhotním

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 15:09

Ahoj, je to pry jen imunitou, vyrasit mohou znovu. Manzelovi pomohlo brat jen indonal, samy mu zmizely asi do tri tydnu, me nezabral

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 15:21
@Anonymní píše:
Ahoj, je to pry jen imunitou, vyrasit mohou znovu. Manzelovi pomohlo brat jen indonal, samy mu zmizely asi do tri tydnu, me nezabral

Taky si myslím, že imunita tu hraje nehlavnější roli, protože jakmile se jednou objeví tak má člověk ten virus v sobě a nezbaví se ho nikdy, je neškodný akorát se občas projeví a to asi souvisí hlavně z tou imunitou

 
Káťa19
Kelišová 7345 příspěvků 20 inzerátů 08.08.18 15:28

Nejlepsi je procist si zkusenosti lidi, pod clankem http://hpvinfo.cz/…-kondylomata

https://www.genitalni-bradavice.cz/…ch-bradavic/

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >