Stále se vracející zánět prsu

164
26.12.19 11:06

Stale se vracejici zanet prsu

Zdravim o vanocnich svatcich,

Mam holcicku tri a pul tydne, ktera se nedokaze poradme prisat (ani pres kloboucek), takze odsavam el. odsavackou a davam ji MM z lahvicky.

Za tech tri a pul tydne mam uz treti zanet prsu. Ten prvni jsem nejak zvladla, ale ted uz beru druha atb, s tim, ze jen jsem ty prvni dobrala, vratilo se to za den.

Nesnasim dobre horecky, protoze moje normalni teplota je cca 35-35.5., takze kdyz mam horecku, jsem uplbe paralyzovana, jen sedim, klepu se zimou a mam pocit, ze umiram.

Mam uplne panickou hruzu, ze jakmile doberu tato atb, budu to mit zase zpet, muzu neco udelat pro to, aby ne?
Uprimne bych nejradsi s kojenim sekla uplne, protoze nejsem schopna fungovat, ale nevim, jak to pripadne udelat, abych ty zanety jeste nepodporila.

Diky za zkusenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

540
26.12.19 11:35

Ach jo, to je mi líto. Asi by to chtělo, aby se malá prisala v různých polohách a mléko si vytáhla.
Já měla záněty až u druhého dítěte, první jsem kojila rok a nevěděla jsem, co je zánět. U druhého první přišel už týden po porodu, bylo to před Silvestrem a já šla radši k praktikovi a dostala atb. Od té doby jsem to měla každý měsíc, ale be atb. Přišlo to bohužel z hodiny na hodinu bez jakýchkoliv příznaků, najednou horečky, bolest kloubů atd. Naštěstí manžel fungoval a já to vzdy rozehnala horkou vodou ve sprše a kojením, ale malý pil z prsu přímo a šíleně to při tom zánětu bolelo, brečela jsem u toho jak želva. Zpětně se divím, že jsem to vydržela rok :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
26.12.19 11:36

Moc jsem asi nepomohla, ale chápu, když byste to vzdala, důležitá je spokojená maminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
26.12.19 11:41
@stanuska3 píše:
Moc jsem asi nepomohla, ale chápu, když byste to vzdala, důležitá je spokojená maminka.

Dekuju. Jenze se bojim, ze kdyz najednou prestanu odsavat, bude to jeste horsi :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
26.12.19 12:03

Chce to postupně zmenšovat, jen do úlevy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama