Stálé sny o nevěře

Anonymní
24.5.20 11:11

Stálé sny o nevěře

Už mi začíná z toho hrabat nebo nevim. Téměř každý den se mi zdá, že me partner podvádí at uz s bývalou nebo s nejakou jinou zenskou, pořád vidím, že jsem našla nějaké sms kde píše že jí miluje, pak že od nas odchází a ja ze ho jednou vezmu zpět a jednou zas řeknu ze uz ne. Kdysi me partner opravdu podvedl a to se svojí bývalou, což jsme prekousli a jinak mame hezký vztah. Ale proč se mi furt zdají tyto sny pomalu až mury ze se z toho budim? Z pritele strany to byl ulet v opilosti, nebyl to zadnej romanek nic. A taky je to rok stara udalost uz. Je mi to nepříjemny a furt si rikam proc se mi to zdá? Upozornuje me neco, nebo me to stale tizi (coz je ve skutecnosti pravda, ze me to doted boli ale nedavam to najevo) nebo se neco chysta, strach.. Co to muze bejt… Mel to nekdo podobne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

309
24.5.20 11:18

Moc na to myslíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13330
24.5.20 11:20

Tvoje sny vypovídají jen o tobě, ne o vnější realitě. A říkají ti, že jsi nejistá ve vztahu a bojíš se, že tě partner nemá dost rád.

Spíš to souvisí s vlastní nejistotou, zhoršeným sebevědomín a řešením není s tím konfrontovat partnera, ten s tím nic moc nezvládne udělat, věrnost žárlivénu nedokážeš.

Řešením je konfrontovat sama sebe se svým strachem a ouzkostmi, porozumět jim a naučit se s nima pracovat tak, aby to nepřehánely.

Pokud se vám poslední dobou z libovolného důvodu zhoršila komunikace, tak to může vést k tomu, že to vytáhlo takovéhle strachy. Pak je řešením hledat kořeny toho čím vás ten druhý frustruje a jak zajistit, abyse oba společně byli spokojenější-

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
819
24.5.20 11:23

Zachovej klid, dýchej a jak na tebe tyhle nápady příjdou, udělej pár sklapovaček, ničemu to neublíží. Jen na to prosím nemysli při nákupu v Lidlu. A hlavně s ním o tom nemluv a neomrzuj ho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 11:37

Já ne, ale můj muž mívá takové období, že se mu to zdá každou noc a pak je zas klid… Asi jsou to dost živé sny, protože se vždycky vzbudil, probudil i mě a říkal:cos mi to zas udělala? Teď už se tomu i smejeme, ale ze začátku z toho byl dost zmatený a pořád řešil, jestli to byl fakt jen sen.

• Nahlásit
  • Citovat
2708
24.5.20 12:02

Už mu nevěříš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
819
24.5.20 13:52
@Anonymní píše:
Já ne, ale můj muž mívá takové období, že se mu to zdá každou noc a pak je zas klid… Asi jsou to dost živé sny, protože se vždycky vzbudil, probudil i mě a říkal:cos mi to zas udělala? Teď už se tomu i smejeme, ale ze začátku z toho byl dost zmatený a pořád řešil, jestli to byl fakt jen sen.

Doporučuji ke stažení italský film - Byt se žlutým kobercem. Třeba se poznáte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
24.5.20 15:16

To dělá nedostatek práce v domácnosti tyhle sny a představy! Manžel by tě měl zaměstnat na 25 hodin denně, až by se z tebe kouřilo a ono by tě to přešlo!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 17:33
@Ou tak to jste me vystihla naprosto presne..nejak jsem si to neuvedomovala ale to co pkste odpovida.. Nejistota ve vztahu, nizke sebevedomi… Dnes se me pritel zrovna zeptal pry „tak co jaky jsi zas mela sny?“ rikam no zes me zas podvadel..bylo na nem videt, ze ho to snad stve, jenze ja kdyz se probudim z toho zivyho snu, ne div zpocena a vyplasena a zepta se, tak mu nebudu lhat…
@Kadet Biegler píše:
Zachovej klid, dýchej a jak na tebe tyhle nápady příjdou, udělej pár sklapovaček, ničemu to neublíží. Jen na to prosím nemysli při nákupu v Lidlu. A hlavně s ním o tom nemluv a neomrzuj ho.
No kez by, ja na to nemyslim ale ve snu to proste prijde a taky me to samotnou uz stve…
@Anonymní píše:
Já ne, ale můj muž mívá takové období, že se mu to zdá každou noc a pak je zas klid… Asi jsou to dost živé sny, protože se vždycky vzbudil, probudil i mě a říkal:cos mi to zas udělala? Teď už se tomu i smejeme, ale ze začátku z toho byl dost zmatený a pořád řešil, jestli to byl fakt jen sen.

Jojo, taky vzdy se nemuzu dlouho vzpamatovat a ptam se zda to byl jen sen nebo realita… @Veveří na 100% určitě ne a nikdy uz nebudu, ale fakt me to stve jak se mi to furt zjevuje.. @olino prosim?? Skoda slov…

• Nahlásit
  • Citovat
2708
24.5.20 18:19
@olino píše:
To dělá nedostatek práce v domácnosti tyhle sny a představy! Manžel by tě měl zaměstnat na 25 hodin denně, až by se z tebe kouřilo a ono by tě to přešlo!!!

Expert na mezilidské vztahy opět v akci :mrgreen: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
819
24.5.20 18:51
@Anonymní píše:
@Ou tak to jste me vystihla naprosto presne..nejak jsem si to neuvedomovala ale to co pkste odpovida.. Nejistota ve vztahu, nizke sebevedomi… Dnes se me pritel zrovna zeptal pry „tak co jaky jsi zas mela sny?“ rikam no zes me zas podvadel..bylo na nem videt, ze ho to snad stve, jenze ja kdyz se probudim z toho zivyho snu, ne div zpocena a vyplasena a zepta se, tak mu nebudu lhat…Jojo, taky vzdy se nemuzu dlouho vzpamatovat a ptam se zda to byl jen sen nebo realita… @Veveří na 100% určitě ne a nikdy uz nebudu, ale fakt me to stve jak se mi to furt zjevuje.. @olino prosim?? Skoda slov…

Moje bývalá mne jednou v noci probudila fackou, řkouc HAJZLE a to silným hlasem, načež ulehla a pokračovala ve spánku. Do rána jsem si vrcením málem odšrouboval hlavu a ona po procitnutí o ničem nevěděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama