Stále to zkouší na jiné holky

Anonymní
3.12.20 16:31

Stále to zkouší na jiné holky

Ahoj holky. Můj bráchaš má nejlepšího kámoše a je ženatý a má dítě. Vždycky s ním byla sranda a brala jsem ho jako fajn kámoše. On je trochu živější, miluje hodně sex a spal s hodně holkama, no prostě ne moc typ na vázání. Před pár lety začal chodit s holčinou, po roce byla těhotná. Jemu je 25 jí 30. Pak už to šlo rychle. Jde o to, že to stále zkouší na jiné holky. A zkoušel to i na mě. Já s ním samozřejmně nic neměla. Vždycky mi řekl, že se to nikdo nedozví atd atd. Divím se, že mu není blbý to zkoušet na jeho nej kámoše sestru. Nebyla jsem, ale jediná. Zkoušel to na plno dalších holek. Minule, co se ke mně dostalo bylo, že byla nejaká akce a zase to na nějakou holku zkoušel. Mě asi před 2 týdny psal ať za ním přijedu domů. Já napsala prostě, že ne. Jinak když jsou spolu tak spolu tráví čas, chová se k ní prý hezky. S tou jehou manželkou jsem kámoška, protože občas jsme dříve chodili na akce. Ale potomhle všem mám strach, že bych se cítila divně až se zase uvidíme. Ještě dodám, že nevím jestli ona něco tuší nebo něco ví..Ale z ohledem na to, že to zkoušel na dost holek..Jednou tento rok byla nejaká akce, on šel někam s nějakou holkou a bylo drama. Pak se hrozně pohádali. Co si o tom všem myslíte? Přece jenom mi to příjde, že to není žádný respekt k ní a k jeho synovi.

Příspěvek upraven 03.12.20 v 20:16

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
471
3.12.20 16:34

Hlavne se do toho neplet ty. Musi na to prijit sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
3.12.20 16:36

Za kámoškou a miminkem normálně jezdi.

Do vztahu se jim nemontuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
3.12.20 16:39

To je jejich vztah a ty bohužel nemáš právo do něj zvenčí zasahovat. Prostě buď drž jazyk za zuby nebo se s ní nescházej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
3.12.20 16:40

Jemu je 22, je nevybouřenej. To dítě si s ní neměl dělat. Jestli je sukničkář tak tím spíš z toho nevyroste a bude ji podvádět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2635
3.12.20 16:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Můj ex má nejlepšího kámoše a je půl roku ženatý a mají 7 měsíční miminko. Vždycky s ním byla sranda a brala jsem ho jako fajn kámoše. On je trochu živější, miluje hodně sex a spal s hodně holkama, no prostě ne moc typ na vázání. Před rokem začal chodit s touhle holčinou, po měsíci zjistila, že je těhotná. Jemu je 22 jí 27. Pak už to šlo rychle minulý rok v prosinci žádost o ruku, tenhle rok v dubnu narození miminka a v červnu svatba. Jde o to, že to stále zkouší na jiné holky. A zkoušel to několikrát i na mě. My se pak s ex rozešli kvůli vzdálenosti, ale zůstali v pohodě kámoši. Od té doby to na mě jeho nej kámoš zkoušel, klidně i 4 dny před jejich svatbou!! Já s ním samozřejmně nic neměla. Vždycky mi řekl, že se to nikdo nedozví, že ho hrozně přitahuju atd atd. Divím se, že mu není blbý to zkoušet na jeho nej kámoše bývalku. Nebyla jsem, ale jediná. Zkoušel to na plno dalších holek, na mého ex ségru plus další holky. Minule, co se ke mně dostalo bylo, že byla nejaká akce a zase to na nějakou holku zkoušel. Ta holka z toho byla tak špatná, že odjela z té akce. Můj ex s jední dalším kámošem s ním chtějí promluvit, ale myslím, že to bude o ničem. Mě asi před měsícem a půl psal ať za ním přijedu do Německa (pracuje tam teď a na víkendy vždy domů jezdí) že mě vyzvedne a furt takhle dokola. Já napsala prostě, že ne. Jinak když jsou spolu tak spolu tráví čas, chová se k ní prý hezky. Kluci si myslí, že jí ale tolik nemiluje, když tohle dělá. S tou jehou manželkou jsem kámoška, protože občas jsme dříve chodili na ty akce. Měla bych se s ní někdy po Novém roce vidět, že mi ukáže i malou, ale potomhle všem mám strach, že bych se cítila divně. Co si o tom všem myslíte? Měla by se to nějak dozvědět? Přece jenom mi to příjde, že to není žádný respekt k ní a k malé..

Definice je trochu hloupejsi devkar. On to dela jen proto, aby si dokazal jaky je borec. Nejde ani o tu zenu, ze by ho pritahovala nebo ze po ni touzi jako po sportovnim vykonu. Vy se do toho chcete jeste vyjadrovat a radit, to je take nemoudre. Ja si o tom myslim sve o te vasi particce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4145
3.12.20 16:43

Normálně mu příště napiš, že ženatý chlap není tvůj typ a hotovo. Já bych jo poslala do prdele* už dávno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
3.12.20 16:50

Hlavně žádnou přednášku o tom, jak ji podvádí. Bav se sní dál, jeho popřípadě rázně odmítni, ale moc se jim do vztshu nemontuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8148
3.12.20 17:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Můj ex má nejlepšího kámoše a je půl roku ženatý a mají 7 měsíční miminko. Vždycky s ním byla sranda a brala jsem ho jako fajn kámoše. On je trochu živější, miluje hodně sex a spal s hodně holkama, no prostě ne moc typ na vázání. Před rokem začal chodit s touhle holčinou, po měsíci zjistila, že je těhotná. Jemu je 22 jí 27. Pak už to šlo rychle minulý rok v prosinci žádost o ruku, tenhle rok v dubnu narození miminka a v červnu svatba. Jde o to, že to stále zkouší na jiné holky. A zkoušel to několikrát i na mě. My se pak s ex rozešli kvůli vzdálenosti, ale zůstali v pohodě kámoši. Od té doby to na mě jeho nej kámoš zkoušel, klidně i 4 dny před jejich svatbou!! Já s ním samozřejmně nic neměla. Vždycky mi řekl, že se to nikdo nedozví, že ho hrozně přitahuju atd atd. Divím se, že mu není blbý to zkoušet na jeho nej kámoše bývalku. Nebyla jsem, ale jediná. Zkoušel to na plno dalších holek, na mého ex ségru plus další holky. Minule, co se ke mně dostalo bylo, že byla nejaká akce a zase to na nějakou holku zkoušel. Ta holka z toho byla tak špatná, že odjela z té akce. Můj ex s jední dalším kámošem s ním chtějí promluvit, ale myslím, že to bude o ničem. Mě asi před měsícem a půl psal ať za ním přijedu do Německa (pracuje tam teď a na víkendy vždy domů jezdí) že mě vyzvedne a furt takhle dokola. Já napsala prostě, že ne. Jinak když jsou spolu tak spolu tráví čas, chová se k ní prý hezky. Kluci si myslí, že jí ale tolik nemiluje, když tohle dělá. S tou jehou manželkou jsem kámoška, protože občas jsme dříve chodili na ty akce. Měla bych se s ní někdy po Novém roce vidět, že mi ukáže i malou, ale potomhle všem mám strach, že bych se cítila divně. Ještě dodám, že nevím jestli ona něco tuší nebo něco ví..Ale z ohledem na to, že to zkoušel na dost holek..Prý jednou tento rok v létě byla nejaká akce, on šel za roh s nějakou holkou a ona je viděla. Facku dala té holce a s ním se hrozně pohádala a odjela z akce. Co si o tom všem myslíte? Měla by se to nějak dozvědět? Přece jenom mi to příjde, že to není žádný respekt k ní a k malé..Příspěvek upraven 03.12.20 v 16:43

Dítě má dítě, není zralej ve 22letech.Co se od takového kluciny dá čekat? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 17:14

Mě naštěstí už nepíše, protože jsem ho rázně odmítla. Ale co jsem slyšela, tak nedávno zase na nějakou zkoušel. Taky si myslím, že není na to zralý, ale to hold měl přemýšlt dřív.. Ona je i otázka času než se to k ní dostane, pokud s tím nepřestane :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
61601
3.12.20 17:14

Že bych o něj kolo neoprela.. Divím se té holce, že si ho vzala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25408
3.12.20 17:17

No, ona si po měsíci otěhotní s takovým kolouchem, pak honem svatba, to stejně nedopadne dobře i bez tvých zpráv. Nepleť se jim do toho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5478
3.12.20 17:42
@Annabela11 píše:
Dítě má dítě, není zralej ve 22letech.Co se od takového kluciny dá čekat? :nevim:

To není o zralosti, je to devkar a ten se nezmění ani ve 40… Ma potřebu si něco dokazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8148
3.12.20 19:13

@Pidulka1991 Tak změnit se může :nevim: Ale kluk v tomhle věku je prostě na decko nezralej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 19:43

Je pravda, že on opravdu na takovýhle vážný stav není ještě vyzralý, ale to měl přemýšlet dříve.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat