Jsem stále unavená – už mě to štve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Koblyha
Povídálka 45 příspěvků 02.08.19 14:02
Stále unavená už mě to štve

Holky jsem poslední dobou fakt unavená. Spím8 někdy 9 hodin. Ráno se budim unavená bolí mě celý člověk ale premuzu se a jdu něco dělat jsem teď bez práce a hledám novou. Odpoledne už padam doslova na hubu jak už nemůžu bolí mě celé tělo a oči sotva držím. Těhotná nejsem.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
dracula-s
Kecalka 214 příspěvků 02.08.19 14:05

A z čeho jsi unavená? Z nic nedělaní? To je spíš znuděná :palec:
Taková únava není normální a chce to vyloučit zdr. příčiny. např. mononukleóza nebo i něco horšího. Jdi k doktorce a ne na epipi

cernycajscitronem
Kecalka 267 příspěvků 02.08.19 14:07

Bylas na krvi? Nemáš třeba málo železa? Taky bych nejdřív asi vyloučila něco zdravotního. Únavou se projevuje spousta věci.

cernycajscitronem
Kecalka 267 příspěvků 02.08.19 14:07

@dracula-s

Epipi :mrgreen: :mrgreen:

Kriss Tina
Extra třída :D 12200 příspěvků 02.08.19 14:18

Nejsi naopak přespaná? Já to tak mám když spím moc dlouho (na mě je dlouho i těch 8 hodin), tak sem pak celej den nepoužitelná a odpoledne už bych spala zas. Jinak nevím z čeho bys měla být unavená, jestli to doteď bylo v pohodě :nevim: chápala bych to kdybys měla těžkou praci, malé děti co tě nenechají spát, ale takhle :think: jestli fakt spíš nejsi unudena, když pak člověk nemá co na praci, ta má sklony pořád spát.

Koblyha
Povídálka 45 příspěvků 02.08.19 14:18

Z nudena nejsem ráda bych něco dělala ale prostě to nejde už jen dojít na nákup a uvařit mě totálně vyčerpá si musím jít lehnout pac už prostě nejsem schopná fungovat.

Vemas
Kelišová 5682 příspěvků 02.08.19 14:25

Tak to bez k lekari, neni to normalni. Pricin muze byt mraky

Terez001
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 02.08.19 14:34

Mám to teď taky tak, ale mám dvě děti malinké, spím prerusovane, někdy 6 h a 5× buzení. Jsem někdy úplně nepoužitelná. Začala jsem brát železo, hořčík s b6 a rybí olej. Je mi mnohem lépe. Maso téměř nejím, tipuji, že to je i tom železem. A horcik jak vynecham, je to taky hned znát.

Koblyha
Povídálka 45 příspěvků 02.08.19 14:38

@Terez001 maso taky nejim celkové mám s jídlem problém kolikrát mi až večer dojde ze jsem ještě nic nejedla. Zkusím koupit ty vitamíny dekuju

brisco
Závislačka 3720 příspěvků 02.08.19 14:39
@Koblyha píše:
@Terez001 maso taky nejim celkové mám s jídlem problém kolikrát mi až večer dojde ze jsem ještě nic nejedla. Zkusím koupit ty vitamíny dekuju

Aha, a to se divíš, ze jsi unavená?

Terez001
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 02.08.19 14:53
@Koblyha píše:
@Terez001 maso taky nejim celkové mám s jídlem problém kolikrát mi až večer dojde ze jsem ještě nic nejedla. Zkusím koupit ty vitamíny dekuju

Přesně můj případ! Já se někdy nestíhám najíst, někdy trpím dokonce nechutenstvím. Tuším že v tom to bude. Nejsem nějak podvyzivena, mám 50 kg a 164 cm.. Jim nepravidelně, někdy se odbydu místo oběda jen proteinovým nápojem, abych zaplacla zaludek. Pak dojde únava a já si řeknu, že musím normálně jist. Vydržím to tak 3 dny, a zas jsem tam, kde jsem byla. Myslím, že tělo Strada a tak se to projevuje. Tak jim aspoň nějaké ty vitamíny. Bohužel s detma mám pocit, že mě jídlo zdržuje… Hlídání žádné, manžel chodí až večer domů.. Když děti spí, jdu si lehnout taky, nebo jen odpočívám.

Koblyha
Povídálka 45 příspěvků 02.08.19 15:08

@Terez001 mám to stejně nechutenství kolikrat když vidím jídlo se my ani nechce jíst. Málo kdy se stane že mám na něco chuť většinou něco s ním. Já mám 160cm a 50kilo.

Ou
Echt Kelišová 9027 příspěvků 02.08.19 15:23

Jdi k lékaři a nech si udělat velmi důkladné krevní rozbory.

Ou
Echt Kelišová 9027 příspěvků 02.08.19 15:25

A pro začátek začni jíst, je naprosto šumák, že nemáš chuť, prostě musíš jíst, tečka.

Prostě si naplánuj a připrav nějaké jídlo, kde budou bílkoviny, tuky a složité cukry a jez ráno, v poledne i večer, dohromady tak aby si snědla cca 2000 kalorií. To je běžnej energetickej příjem.

Suplementovat začni b-komplex a pokud ti vyjde u lékaře nízké železo, tak železo.

Jako sorry- z čeho chceš mít energii, když hladovíš?

dracula-s
Kecalka 214 příspěvků 02.08.19 15:34

Jak můžeš u nic nedělani zapomenout jíst? sorry, ale přijdeš mi jako nějaká hňupka.
Shrneme to. Do práce teda teď nechodíš, doma teda nic neděláš, protože nemáš energii, přitom ale skoro pořád spíš a vůbec z toho samého nic nedělani zapomínáš vůbec jíst? Logika hadr.
Skoč si k obvodní a cestou na psychiatrii.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama