Reklama

Stále zvýšená teplota v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajda111
Nováček 7 příspěvků 03.03.18 08:26
Stále zvýšená teplota v těhotenství

Zdravím, už druhý týden mám stále zvýšenou teplotu 37,1 - 37,4. Žádnou virozu nemám. Jsem ve 12. týdnu, myslíte, že je to normální? Nechci hned letět k doktorovi a plašit :)

Reklama

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13409 příspěvků 03.03.18 08:34

@Ajda111 To je jen lehce zvýšená teplota a v těhotenství je to naprosto normální. Pokud ti jinak nic není, klid.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 03.03.18 08:38

Opravdu chodíš k doktorovi s teplotou 37,2? :think:
Ano, je to normální. Také jsem to v těhotenství měla, ale nenapadlo mě se tím zabývat. Když ti nic není, proč taky.

Ajda111
Nováček 7 příspěvků 03.03.18 08:45
@radkka píše:
Opravdu chodíš k doktorovi s teplotou 37,2? :think:
Ano, je to normální. Také jsem to v těhotenství měla, ale nenapadlo mě se tím zabývat. Když ti nic není, proč taky.

Právě že jsem tam nechtěla chodit, ale od úplného začátku jsem měla problémy a už jednou jsem o miminko přišla. Tak mám teď strach z každé blbosti :roll: :D

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 03.03.18 08:47
@Ajda111 píše:
Právě že jsem tam nechtěla chodit, ale od úplného začátku jsem měla problémy a už jednou jsem o miminko přišla. Tak mám teď strach z každé blbosti :roll: :D
:hug: to bude ok.

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 03.03.18 09:12

Já to měla taky vlastně to byl úplně první příznak u obou těhotenství

EvaG
Extra třída :D 10765 příspěvků 03.03.18 09:17

Já osobne bych pokud bude teplota nadále trvat zašla na krev na crp. Můžeš mít v tele zánět a ten pak způsobit právě potrat. A řeči typu to jako vázne s teplotou k lékaři. Ano hned v pondělí. Zdraví mas jen jedno. A jak jsem psala muže se stát. Lepší jednou…

Ajda111
Nováček 7 příspěvků 03.03.18 11:13

@EvaG Dobře, v pondělí pro jistotu zavolám :)

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 03.03.18 13:21
@EvaG píše:
Já osobne bych pokud bude teplota nadále trvat zašla na krev na crp. Můžeš mít v tele zánět a ten pak způsobit právě potrat. A řeči typu to jako vázne s teplotou k lékaři. Ano hned v pondělí. Zdraví mas jen jedno. A jak jsem psala muže se stát. Lepší jednou…

To by se teplota snad zvyšovala a měla by i jiné projevy :roll:

EvaG
Extra třída :D 10765 příspěvků 03.03.18 14:46
@radkka píše:
To by se teplota snad zvyšovala a měla by i jiné projevy :roll:

Nemusí z vlastni zkusenosti. :roll: ja mela zánět plodove vody bez teploty. Jen vysocke crp. A nic mi nebylo. Po měsíci na jip ver ze bych šla k lékaři v těhotenství s čim koliv.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 03.03.18 14:48
@EvaG píše:
Nemusí z vlastni zkusenosti. :roll: ja mela zánět plodove vody bez teploty. Jen vysocke crp. A nic mi nebylo. Po měsíci na jip ver ze bych šla k lékaři v těhotenství s čim koliv.

Aha, to je mi líto :think: Jak se to řešilo, jestli se můžu zeptat?

EvaG
Extra třída :D 10765 příspěvků 03.03.18 15:10

Tak ze jsem v 31.tt šla na císaře. Před tim teda atb do kapacky a kortikoidy na dozrání plic.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama