Stalo se mi něco nevysvětlitelného

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
GabinkaCh
Závislačka 2994 příspěvků 11.01.19 14:05
Stalo se mi něco nevysvětlitelného

Asi mi nikdo neuvěří. Asi před 10 dny jsem se koupala a požila jsem brýle na poličku nízko. Shodil je přítelův kocour a z jednoho skla se uštípl malinký kousek. Ukazovala jsem to příteli, byla jsem naštvaná, brýle jsem měla celkem krátkou dobu. Uštíplý kousek vytvořil takovou malinkou prohlubeninku, nevím jak to popsat. Prostě vyštíplý kousícek. Vcera jsem šla spát a jestě jsem koukala na net, kolik stojí nové sklo a říkala si, že do svatby si to musím nechat zpravit. Ráno jsem jela do města. Pak jsem čekala v čekárně, sundám brýle a čistím. Holky to sklo je v pořádku 8o Obě úplně v pořádku!!! Řikala jsem to mamce a příteli to ukážu večer. Může tohle někdo vysvětlit? to prostě nejde. Podotýkám, že jsem duševně v pořádku :mrgreen: nepiju, neberu drogy. Já bych tohle asi nikomu nevěřila, ale tohle se stalo. Vrtá mi to hlavou, protože tohle nejde vysvětlit

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Elishka1
Závislačka 2865 příspěvků 11.01.19 14:09

:lol: jsou to stejne bryle a prohlédla jsi je opravdu poradne? nedal jé už opravit přítel?

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 11.01.19 14:13

A nemají nějakou spešl úpravu? Vystiplo se hodně? Na telefony se delaji fólie, které se do několika hodin samy „vyžehlí“… Tak že by tam bylo něco podobného. Ty fólie jsou se sklem a ještě něčím… Já pořádně nevím… :mrgreen:

a12
Vesmírná mluvilka 33776 příspěvků 11.01.19 14:13

Taky me napadl ten pritel :lol:

Diana69
Kecalka 243 příspěvků 11 inzerátů 11.01.19 14:14

Samoopravovaci bryle :mrgreen: to chci taky :mrgreen:

Janli
Kelišová 6839 příspěvků 11.01.19 14:15

Bebínko se zahojilo! :mrgreen: Buď ti je opravil přítel nebo je ta dírka zanesená nějakou nečistotou a není vidět.

GabinkaCh
Závislačka 2994 příspěvků 11.01.19 14:15
@Elishka1 píše: :lol: jsou to stejne bryle a prohlédla jsi je opravdu poradne? nedal jé už opravit přítel?
:mrgreen: tak včera to tam ještě bylo a jsme v baráku už týden jen já,mamka a dvě malé dcery.Ty brýle neměl nikdo od večera v ruce,jen já
GabinkaCh
Závislačka 2994 příspěvků 11.01.19 14:16
@Janli píše:
Bebínko se zahojilo! :mrgreen: Buď ti je opravil přítel nebo je ta dírka zanesená nějakou nečistotou a není vidět.

Ne.To ne.Obhlížím to už od rána a dumám nad tím

rokris
Kelišová 6818 příspěvků 11.01.19 14:19
@GabinkaCh píše:
Asi mi nikdo neuvěří. Asi před 10 dny jsem se koupala a požila jsem brýle na poličku nízko. Shodil je přítelův kocour a z jednoho skla se uštípl malinký kousek. Ukazovala jsem to příteli, byla jsem naštvaná, brýle jsem měla celkem krátkou dobu. Uštíplý kousek vytvořil takovou malinkou prohlubeninku, nevím jak to popsat. Prostě vyštíplý kousícek. Vcera jsem šla spát a jestě jsem koukala na net, kolik stojí nové sklo a říkala si, že do svatby si to musím nechat zpravit. Ráno jsem jela do města. Pak jsem čekala v čekárně, sundám brýle a čistím. Holky to sklo je v pořádku 8o Obě úplně v pořádku!!! Řikala jsem to mamce a příteli to ukážu večer. Může tohle někdo vysvětlit? to prostě nejde. Podotýkám, že jsem duševně v pořádku :mrgreen: nepiju, neberu drogy. Já bych tohle asi nikomu nevěřila, ale tohle se stalo. Vrtá mi to hlavou, protože tohle nejde vysvětlit
:lol: No to je pěkný. Tak buď ráda, že ušetříš a neřeš. Ne, teď vážně. Třeba jste prostě spatně viděli ten defekt, který tam vlastně nebyl. Sklo umí snadno klamat. Třeba při špatném osvětlení.
GabinkaCh
Závislačka 2994 příspěvků 11.01.19 14:24
@rokris píše: :lol: No to je pěkný. Tak buď ráda, že ušetříš a neřeš. Ne, teď vážně. Třeba jste prostě spatně viděli ten defekt, který tam vlastně nebyl. Sklo umí snadno klamat. Třeba při špatném osvětlení.

Viděli jsme to oba i jsem po tom přejíždela prstem a byla cítit ta malá vyštíplá mezera.A šlo to vidět když jsem stála tak metr od zrcadla

Janli
Kelišová 6839 příspěvků 11.01.19 14:25
@GabinkaCh píše:
Ne.To ne.Obhlížím to už od rána a dumám nad tím

Tak si pořádně prohlídni přítele, jestli se nahodou neuculuje. :D

rokris
Kelišová 6818 příspěvků 11.01.19 14:27

@GabinkaCh Nevyměnil je přítel tajně za nové, když viníkem je jeho kocour?

rokris
Kelišová 6818 příspěvků 11.01.19 14:28
@Janli píše:
Tak si pořádně prohlídni přítele, jestli se nahodou neuculuje. :D
:pankac:
aiwwa
Neúnavná pisatelka 19639 příspěvků 11.01.19 14:36

to je roztomilá záhada. nemáš dvoje podobné brýle? že by sis je spletla?

GabinkaCh
Závislačka 2994 příspěvků 11.01.19 14:41

Brýle mám jedny jediné a přítel je už neděle v práci 50 km ode mě.Včera večer bylo zamknuto ( jako vždy) + ještě zavíráme venkovní vrata,tedy zamykáme.Tohle je vyloučeno

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Dáda není ztracený případ. Které slavné ženy alkoholičky jí jdou příkladem?

Herečka Dáda Patrasová (62) se kvůli problémům s alkoholem, které odmítá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >