Stalo se to nějaký?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.11.21 17:51

Stalo se to nějaký?

Zdravím.. Předem se omlouvám za anonym..

Menstruaci jsem dostala tak jak jsem měla… Už nějakou dobu mě bolelo pod břichem.. A ráno mi bylo nevolno.. Šla jsem na gyndu, a tam se zjistilo že jsem tehotna.. Prostě nechápu jak se to mohlo stát když jsem dostala měsíčky… Doktor mi řekl že se to prostě stává že to má většina žen…
Prosím stalo se to nějaký?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65200
21.11.21 17:55

Jo, ve 2 těhotenství že 3 jsem měla několik měsíců ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
21.11.21 17:57

Mně se to teda nestalo, sotva jsem nedostala další ms, bylo mi jasné, že jsem v tom. Ale moje mamka prý měla ms do 5. měsíce a taky jí bylo řečeno, že je to normální. Jen dávej pozor, kdyby bolest byla velká, to bys musela zase na gyndu, jestli se něco neděje. Držím palce. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103247
21.11.21 18:01

Nevím jestli to tak má většina žen, ale stalo se mi to v prvním těhotenství že jsem měla první pár měsíců ms, proto mě zjištění že jsem v jiném stavu tak překvapilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10645
21.11.21 18:17

Většina žen to tak určitě nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14969
21.11.21 18:20

Ve 2.tehotenstvi ze tri jsem mela 1.MS, ale teda slabsi. Udelala jsem si test a //.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2733
21.11.21 18:20
@Anonymní píše:
Zdravím.. Předem se omlouvám za anonym..Menstruaci jsem dostala tak jak jsem měla… Už nějakou dobu mě bolelo pod břichem.. A ráno mi bylo nevolno.. Šla jsem na gyndu, a tam se zjistilo že jsem tehotna.. Prostě nechápu jak se to mohlo stát když jsem dostala měsíčky… Doktor mi řekl že se to prostě stává že to má většina žen…
Prosím stalo se to nějaký?

Mně ne, ale bývalé kolegyni v práci ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12804
21.11.21 19:09

Vetsine ne, to si doktor zaprehanel, ale stava. Me osobne ne, ale mela to moje mamka se mnou. Ze je tehotna zjistila, az kdyz se nemohla zapnout do kalhot, 4-5. mesic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1218
21.11.21 19:20

Ne. Ms mam na den presne nekolik let a jak jsem mela den zpozdeni, vedela jsem, proc.
Urcite to nema vetsina zen. To jsou vyjimky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103247
21.11.21 21:35
@karkarka píše:
Většina žen to tak určitě nemá.

Taky mi toto prohlášení přijde přehnané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat