Stalo se to některé? Aneb rozumíte chlapům?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 21:30
Stalo se to některé? Aneb rozumíte chlapům?

Vím, že mě asi odsoudíte. Cca před měsícem jsem byla na pohotovosti se zubem byl tam lékař ukrajinec který mi ho vytrhl protože zubařka na jiné pohotovosti mi provrtala kořen. Říkal že to je moc bolestivé atd a že to léčit nejde.. Napsal atb a asi po pár dnech jsem měla zprávu na whatsapp od něj začali jsme si psát je tady 2roky a takový nespokojený nelíbí se mu ve městě kde je svěřil se že má ženu a děti a že nic neplánoval ale musí jít dál.. Říkal že nemusí děti a psy vím že to měla být stopka… Psal jak si se mnou rozumí že moc kamarádů tady nemá a jen tak s nikým nekomunikuje ale já ho zajímám jako člověk. Pak jsme se sešli a opravdu jsme si je povídali nikam mě netlačil kamarádi psal mi jak se se mnou cítí dobře atd.. Psal mi denně na dobré rábo jaký jsem měla den atd.. Na druhé schůzce jsme se líbali a pořád mi psal jak mám něco přitahujícího atd úplně jsem se do něj zamilovala.. Na třetí schůzce taky líbání domlouval se jestli bych s ním jela na výlet že někam vypadneme že ho nebaví život co žije atd do té doby mi psal pořád krásně. A pak mi napsal jak jsem dojela domů a už se neozval za, dva dny jsem mu psala jak, se má a, že dobrý že mi spraví zub někdy za 14 dní a to ví že mám svojí zubařku. Když jsem se zmínila o výletě takže uvidíme a hlavně teb zub byl odměřenýa chladný ptám se co se děje a on že nic že já jsem v pohodě a vše super opět se neozval. Včera ráno psal jak se mám já odepsala až večer a, pak už nic. Pořád online a ani si to nepřečte jsem špatná pořád na něj myslím co se mohlo stát? Máte zkušenost že vše bylo super a během jednoho dne nic? kdyby alespoň řekl konec :,( :,( Omlouvám se za anonym.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTableta
Závislačka 4892 příspěvků 21.04.19 21:35

Co by? Jsou svátky, víkend. Věnuje se své manželce a dětem. Cos čekala? :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatel je onlineTableta
Závislačka 4892 příspěvků 21.04.19 21:35
@Anonymní píše:
Vím, že mě asi odsoudíte. Cca před měsícem jsem byla na pohotovosti se zubem byl tam lékař ukrajinec který mi ho vytrhl protože zubařka na jiné pohotovosti mi provrtala kořen. Říkal že to je moc bolestivé atd a že to léčit nejde.. Napsal atb a asi po pár dnech jsem měla zprávu na whatsapp od něj začali jsme si psát je tady 2roky a takový nespokojený nelíbí se mu ve městě kde je svěřil se že má ženu a děti a že nic neplánoval ale musí jít dál.. Říkal že nemusí děti a psy vím že to měla být stopka… Psal jak si se mnou rozumí že moc kamarádů tady nemá a jen tak s nikým nekomunikuje ale já ho zajímám jako člověk. Pak jsme se sešli a opravdu jsme si je povídali nikam mě netlačil kamarádi psal mi jak se se mnou cítí dobře atd.. Psal mi denně na dobré rábo jaký jsem měla den atd.. Na druhé schůzce jsme se líbali a pořád mi psal jak mám něco přitahujícího atd úplně jsem se do něj zamilovala.. Na třetí schůzce taky líbání domlouval se jestli bych s ním jela na výlet že někam vypadneme že ho nebaví život co žije atd do té doby mi psal pořád krásně. A pak mi napsal jak jsem dojela domů a už se neozval za, dva dny jsem mu psala jak, se má a, že dobrý že mi spraví zub někdy za 14 dní a to ví že mám svojí zubařku. Když jsem se zmínila o výletě takže uvidíme a hlavně teb zub byl odměřenýa chladný ptám se co se děje a on že nic že já jsem v pohodě a vše super opět se neozval. Včera ráno psal jak se mám já odepsala až večer a, pak už nic. Pořád online a ani si to nepřečte jsem špatná pořád na něj myslím co se mohlo stát? Máte zkušenost že vše bylo super a během jednoho dne nic? kdyby alespoň řekl konec :,( :,( Omlouvám se za anonym.
Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 21.04.19 21:37

Tak buď mu na to žena přišla nebo se v něm hlo svědomí. Ale to sis vážně představovala, že se chlap co má ženu a děti bude producirovat s tebou po výletech úplně veřejně? 8o hlavně už mu nepiš a zub si nech opravit od své zubařky. Vypadá to, že ztratil zájem. Nebo spíš když na třetí schůzce nedostal to o co mu opravdu šlo, tak se na to vykašlal. :mrgreen: promiň ale kolik ti je?

katintheBOx63
Kecalka 311 příspěvků 21.04.19 21:40

No řekla bych, ze to zkusil jestli dáš na první-druhé schuzce a když ne, tak už nebude vydávat energii. Nebo jednoduše přišla další hezká pacientka v mezidobí :nevim: Reálně, co si od toho čekala - je ženatý s dětmi, sice ne tady (aspon tak jsem to pochopila). Do toho bych nešla ani náhodou, máš určitě na víc.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1385 příspěvků 21.04.19 21:40

S ukrajincem si nezacinej…tod ode mne vse

natalieduchkova1
Povídálka 13 příspěvků 21.04.19 21:45

Tak třeba je s rodinou, ne? :think:

jasnahvezda
Kecalka 164 příspěvků 21.04.19 21:48

Můj zubař ukrajinec mě oslovuje: Nádherná princezno. Kdybych neznala jeho krásnou a milou ženu a to jak se k ní chová-nepěkně, tak mám taky zamotanou hlavu. Jsou svátky, věnuje se rodině. Zapracovala bych na své naivitě. Mimochodem znám víc ukrajinců, kterým to doma prý neklape a zrovna já jsem ta úžasná žena a moc je zajímám :potlesk:

Alušáček
Závislačka 3672 příspěvků 21.04.19 21:52

Asi oblbuje jinou, nebo se věnuje rodině u chlapů je možné všechno :lol:

ivculka
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 21.04.19 21:53

Neodsoudim tě, ale prosím vzpamatuj se. Ženatý Ukrajinec :nevim: :zed:

lachtanice86
Echt Kelišová 7891 příspěvků 21.04.19 21:55

Kolik ti je, že jsi tak naivní?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 21:55

@Renca8 Proč ne? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 21:58

Je mi 31 jsem ve 13letém vztahu kde jsme vlastně jak kamarádi a najedniu se objevil někdo kdo o mě má zájem.. Rodinu má tady ale jezdí třeba na celý víkend pryč a ženě říká že na kongress aby prý byl sám. To si opravdu myslíte že ty milá slova použil jen tak jako kecičky? zakladatelka

Mallorka
Závislačka 3159 příspěvků 21.04.19 21:58

Buď ráda, ze to takhle dopadlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 22:00

@jasnahvezda až takhle jo? :? Taky teda vím že se po práci rád napije ale se mnou byl střizlivý vždycky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama