Stalo se vám někdy něco paranormálního?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renca8
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 28.12.16 21:08
Stalo se vam nekdy neco paranormalniho?

Napadlo me zalozit toto tema, vase odpovedi mohou byt zajimave

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 28.12.16 21:36

Když pominu, že nedávno jsem měla doma pocit, že na mě pořád něco kouká, sáhlo na mě a z ničeho nic v noci hrály dceřiné hračky tak hodně let zpátky, ještě u mamky jsem spala ve svém pokoji a v noci mě vzbudilo něco… nevím co, ale cítila jsem za zády jak někdo kolem mě chodí. A ten hnusný studený závan. Brrrr. Klepala jsem se zimou a najednou se začali otvírat dvířka od skříněk. Když jsem se odhodlala se podívat jen jsem se pohla a samy od sebe se mi zavřeli pootevřené dveře. Mohl by se říct průvan, ale okna byla zavřená, byla zima a já doma sama. Fuj nikdy na to nezapomenu.

shadowofangels
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 28.12.16 21:44

No, jednou se mi zdál zvláštní sen o dědečkovi, který už, bohužel, nežije. Jsem tak byla v nějaké uličce, kde opodál stál žebřík a u něj stal můj dědeček, který se na mě díval, jak kdyby mi chtěl něco říct. Pak když jsem se ráno vzbudila, měla jsem takový zvláštní pocit, jak kdyby byl v noci u mě 8o. Ale teda měla jsem z toho celej den zvláštní pocity.
Ale jako takhle, že by se mi něco stalo jako tady @glitterball to naštěstí ne a vůbec po tom netoužím jinak bych se asi pos** strachy :D

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 28.12.16 21:49

No me ano…umřela mi babička a když jsme byli na jeji kremaci, tak jsem mela najednou zvláštní pocit, že nekdo zase brzy umře a že pujdeme znovu nekomu na kremaci…Byl to strašný pocit, ale uplne jsem to citila a chtela jsem ten pocit ze sebe dostat pryč…Hned jak jsme z te kremacni mistnosti odešli, tak jsem se s tim i vsem sverila, že mám divný pocit, že proste nekdo z nasi rodiny zase umře a zase brzy pujdeme na kremaci…No a predtucha se vyplnila, za dva mesice náhle zemřel muj strýc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 21:50

Me ne, ale mati. Delala na matrice, na pohrebce. Prisla za ni pani, ze se ji zda, ze jeji pred dvema lety pohrbena sestra za ni chodi a rika, ze lezi ve vode. Tak se zaridila exhumace, mati se sla podivat a telo sestry lezelo ve vode a bez znamek rozkladu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 21:51

Nooo, paranormálního:thin­k: Uvedu 2 věci, ale nevím jestli je to paranormální :) Vedle nás dlouho bydlel soused, který byl pěknej grázl, bála jsem se ho..Dělal problémy a já z toho byla špatná. Nevím co mě to tehdá napadlo, já nevěřící jsem se začla modlit, aby nějak zmizel. Zanedlouho se odstěhoval k nové ženě. Nějak v té době jsem měla smůlu na chlapy, ten poslední mě psychicky deptal, i ti předchozí byli všelijací, třeba mi komentovali váhu, mluvili sprostě atd. Měla jsem v té době uz 28,chtěla jsem děti a hodného chlapa, to jediné, konečně hodného chlapa. Opět pár nějakých motliteb :) a říkala jsem u toho, že prosím, abych toho muže konečně potkala.Do pár týdnů jsem potkala nynějšího přítele. Co myslíte? velmi hodný, laskavý muž, dokonce nemluví vůbec sprostě :lol: Už 5 let jsem šťastná a máme 2 děti. Mohly to být dvě náhody, ale co já vím…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 21:54

1. když mi kolem 10, kamarádovi ve vedlejším vchodě umřela při autonehodě maminka. Po roce od smrti jsme seděli u nich v kuchyni a já jsem zcela zřetelně viděla obrys její postavy v chodbě a nebyla jsem sama kdo to spatřil. 2.Kousek od našeho domu zemřela mladá žena s malou holčičkou a každý rok v den výročí úmrtí jsou vidět jejich postavy na silnici

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 28.12.16 21:57
@Anonymní píše:
1. když mi kolem 10, kamarádovi ve vedlejším vchodě umřela při autonehodě maminka. Po roce od smrti jsme seděli u nich v kuchyni a já jsem zcela zřetelně viděla obrys její postavy v chodbě a nebyla jsem sama kdo to spatřil. 2.Kousek od našeho domu zemřela mladá žena s malou holčičkou a každý rok v den výročí úmrtí jsou vidět jejich postavy na silnici

Smarja, fuj. Sem doma sama s haranty, to se mi bude bezva spat :jazyk:

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 28.12.16 21:58
@Baba píše:
Smarja, fuj. Sem doma sama s haranty, to se mi bude bezva spat :jazyk:

nevím proč sem dala anonym :)

pajule022
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 28.12.16 21:58

Ano, stalo a doteď, když si na to vzpomenu, mam husí kuzi… v dobe studii jsem bydlela na private, celkem jsme tam bydleli 4 - já, můj přítel a dva spolubydlící. Ten den, kdy se to stalo, jsem na byte byla sama, chystala jsem se vyrazit na brigádu, ostatní odjeli domů za rodinou. Šla jsem si zapálit na balkon, který byl u kuchyně, stojim na balkone a najednou strasna rána, jakoby se rozbilo sklo. Tak jsem si řekla, že asi něco spadlo ve spajzu (byl hned vedle balkonu), do kouřila jsem a šla se tam podívat, ale tam nic rozbitého nebylo. Tak jsem šla do kuchyně a tam byla u dveří rozbíta sklenička, která neměla odkud spadnout, a střepy byly jen u pantů dveří jakoby do kruhu.
Chvíli jsem na to koukala a když mi to došlo, že je to nějaké psycho, tak jsem se sbalila a vypadla rychle ven…

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 28.12.16 21:58

@glitterball tak hracky u nas se taky samy zapinaji :lol: :lol: vetsinou kolem noci

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 28.12.16 22:00
@Dojcanis píše:
@glitterball tak hracky u nas se taky samy zapinaji :lol: :lol: vetsinou kolem noci

Vyhazuju vsechny zvukove hracky :jazyk: Vzbudit me dneska v noci priblblej stekajici pes od Jeziska, tak me klepne :roll:

Caitlyn
Kelišová 5792 příspěvků 28.12.16 22:02
@Anonymní píše:
Nooo, paranormálního:thin­k: Uvedu 2 věci, ale nevím jestli je to paranormální :) Vedle nás dlouho bydlel soused, který byl pěknej grázl, bála jsem se ho..Dělal problémy a já z toho byla špatná. Nevím co mě to tehdá napadlo, já nevěřící jsem se začla modlit, aby nějak zmizel. Zanedlouho se odstěhoval k nové ženě. Nějak v té době jsem měla smůlu na chlapy, ten poslední mě psychicky deptal, i ti předchozí byli všelijací, třeba mi komentovali váhu, mluvili sprostě atd. Měla jsem v té době uz 28,chtěla jsem děti a hodného chlapa, to jediné, konečně hodného chlapa. Opět pár nějakých motliteb :) a říkala jsem u toho, že prosím, abych toho muže konečně potkala.Do pár týdnů jsem potkala nynějšího přítele. Co myslíte? velmi hodný, laskavý muž, dokonce nemluví vůbec sprostě :lol: Už 5 let jsem šťastná a máme 2 děti. Mohly to být dvě náhody, ale co já vím…

Nebyly to náhody :hug: :srdce:
Také mám takovou zkušenost, něco jsem si intenzivně přála, modlila se za to každý večer a opravdu se to vyplnilo. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 22:03

Proc do tyhle diskuze vubec lezu :roll: Delam ve spitale, v noci musim casto projit spoustou prazdnych chodeb, vsude zavrene nebo prosklene tmave dvere, bobky mam i tak. A k ohledani mrtveho si veru sestricku i ve dne, natoz v noci.

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 28.12.16 22:05

Jednou jsem měla divný sen, aby naši nejezdili že se něco stane. Mamka se smála, ale nepřijeli. No a měly nějakou závadu na autě a mechanik řekl, že tím, že nejeli si zachránili život :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >