Stalo se vám někdy něco zvláštního, podivného při řízení?

Anonymní
5.7.20 22:42

Stalo se vám někdy něco zvláštního, podivného při řízení?

Otázka je jasná, zažili jstě někdy něco strašidelného, divného když jste někam jeli?
Já mám z dneška takovou podivnou historku. Jela jsem a asi 20 minut se na mě lepil týpek. Ale takovým zvláštním způsobem, nepředjel mě, i když měl několikrát možnost. Už mě to vytočilo a řekla jsem si, že zastavím na odpočívadle ať mě předjede. Ale co se nestalo. Týpek zastavil taky. Vylezl a rádoby něco kontroloval pod svým autem, jako kdyby hledal jestli něco neteče. Pak nasedl a naštěstí odjel. Vzadu seděli další lidi, kterým málem vypadli oči z důlku když mě míjeli. Jako né že bych se cítila nějak v ohrožení, ale neměla jsem z toho úplně dobrý pocit. Samozřejmě, mohla to být jen obyčejná náhoda, neříkám že né. Prosím anonymně, co kdyby tady zrovna ten týpek třeba měl profil, náhoda je blbec :D
Prosím, berte téma jen pro odlehčení.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4192
5.7.20 22:44
@Anonymní píše:
Otázka je jasná, zažili jstě někdy něco strašidelného, divného když jste někam jeli?
Já mám z dneška takovou podivnou historku. Jela jsem a asi 20 minut se na mě lepil týpek. Ale takovým zvláštním způsobem, nepředjel mě, i když měl několikrát možnost. Už mě to vytočilo a řekla jsem si, že zastavím na odpočívadle ať mě předjede. Ale co se nestalo. Týpek zastavil taky. Vylezl a rádoby něco kontroloval pod svým autem, jako kdyby hledal jestli něco neteče. Pak nasedl a naštěstí odjel. Vzadu seděli další lidi, kterým málem vypadli oči z důlku když mě míjeli. Jako né že bych se cítila nějak v ohrožení, ale neměla jsem z toho úplně dobrý pocit. Samozřejmě, mohla to být jen obyčejná náhoda, neříkám že né. Prosím anonymně, co kdyby tady zrovna ten týpek třeba měl profil, náhoda je blbec :D
Prosím, berte téma jen pro odlehčení.

Muz se take takhle nedavno lepil na auto a pak jsme vsichni pri prujezdu kolem koukali, kdo v nem jede, ale bylo to tim, ze to bylo Ferrari a chtel vedet, jestli je Maresovo, nebo ne.

Takze bych to videla na nejaky podobny duvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1540
5.7.20 22:45

Nic zvláštního. Když se pozastavuju nad tím, jak někdo řídí, taky si ho pak pořádně prohlédnu. Takže se jim asi něco na tvém stylu řízení nezdálo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 22:47
@Limi123 píše:
Muz se take takhle nedavno lepil na auto a pak jsme vsichni pri prujezdu kolem koukali, kdo v nem jede, ale bylo to tim, ze to bylo Ferrari a chtel vedet, jestli je Maresovo, nebo ne.Takze bych to videla na nejaky podobny duvod.

já mám asi 20 let starý malý prdítko :D Takže nic, za čím by se musel někdo otočit.

• Nahlásit
  • Citovat
1807
5.7.20 22:48

Myslím, že jel pomalu, protože si myslel, že má poruchu a pak se zastavil a podíval se. 8) Já jednou v noci viděla za svodidly jelena a to jsem se málem leknutím počůrala :mrgreen: a jednou s kamionem vyjedu ještě za tmy na dálnici.. všeci na mě troubí. V Belgii u Bruselu to bylo…a koukám, že mám otevřený vrata od návěsu. Tak jsem zastavila, abych je zavřela a tu mě napadlo, jestli mi tam nenalezli migranti. Jsem se ani neodvážila podívat dovnitř, úplně jsem viděla ty černý tváře, jak na ně posvítím baterkou a budou vidět jen jejich oči v té tmě.. zavřela jsem a až na vykládku jsem měla nervy. Nikdo tam nebyl naštěstí :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4192
5.7.20 22:48
@Anonymní píše:
já mám asi 20 let starý malý prdítko :D Takže nic, za čím by se musel někdo otočit.

Treba ma stejne prditko nekdo znamy… Tezko rict.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 22:49
@Kockazvysocan píše:
Nic zvláštního. Když se pozastavuju nad tím, jak někdo řídí, taky si ho pak pořádně prohlédnu. Takže se jim asi něco na tvém stylu řízení nezdálo.

jasně, to je samozřejmě možný. Jela jsem asi moc pomalu. Ale mohl mě celou dobu předjet, uhybala jsem se mu, div bych neskončila sama v příkopu. A když jsem zpomalila, zpomalil taky místo aby mě předjel. Jako nechci za tím nic hledat, aby si někdo nemysl. Spíš si ráda počtu nějaký historky od ostatní.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.7.20 22:51
@Petula306 píše:
Myslím, že jel pomalu, protože si myslel, že má poruchu a pak se zastavil a podíval se. 8) Já jednou v noci viděla za svodidly jelena a to jsem se málem leknutím počůrala :mrgreen: a jednou s kamionem vyjedu ještě za tmy na dálnici.. všeci na mě troubí. V Belgii u Bruselu to bylo…a koukám, že mám otevřený vrata od návěsu. Tak jsem zastavila, abych je zavřela a tu mě napadlo, jestli mi tam nenalezli migranti. Jsem se ani neodvážila podívat dovnitř, úplně jsem viděla ty černý tváře, jak na ně posvítím baterkou a budou vidět jen jejich oči v té tmě.. zavřela jsem a až na vykládku jsem měla nervy. Nikdo tam nebyl naštěstí :andel:

s tou poruchou mě to taky napadlo, ale cestou jsme potkali i další odpočívadla a na těch nezastavil. Jezisi tak to je taky hustý, to chápu, že si se bála migrantů.

• Nahlásit
  • Citovat
6387
5.7.20 22:58

Jednou mě předjíždělo stejné auto jako mám já, byli v něm dva muži a řidič mával, ať zastavím. Mávali, i když už jeli přede mnou. Přemýšlela jsem, kdo to může být, nebo jestli jsem třeba nepíchla, jestli svítím, jestli mi něco odněkud neteče.. Nezastavila bych, měla jsem v autě jen děti, bála jsem se a na jedné křižovatce jsem se jim ztratila fofrem pryč. Co mohli chtít? Nemám ráda takové situace 8o :nevim: Už je to tak 10 let a pořád nemám dobrý pocit, když si vzpomenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4192
5.7.20 23:01

Tak mne se stalo, ze na okresni silnici bez lamp jsem z dalky videla cloveka, ale kdyz jsem prijela bliz, zadny tam nebyl. Uz uz jsem se presvedcila, ze to musel byt duch nebo opticky klam a pak jsem na posledni chvili zjistila, ze je asi opily v prikopu. Zrejme se tam schoval pred autem. Ale ta chvile, kdy jsem mela pocit, ze ten clovek proste zmizel a sama sebe jsem presvedcila, ze je to nesmysl a ze jsem ho nevidela, byla fakt divna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 23:05
@dianaa píše:
Jednou mě předjíždělo stejné auto jako mám já, byli v něm dva muži a řidič mával, ať zastavím. Mávali, i když už jeli přede mnou. Přemýšlela jsem, kdo to může být, nebo jestli jsem třeba nepíchla, jestli svítím, jestli mi něco odněkud neteče.. Nezastavila bych, měla jsem v autě jen děti, bála jsem se a na jedné křižovatce jsem se jim ztratila fofrem pryč. Co mohli chtít? Nemám ráda takové situace 8o :nevim: Už je to tak 10 let a pořád nemám dobrý pocit, když si vzpomenu.

no člověk si pak říká, zastavit nebo nazastavit co? Taky nevím co bych dělala.

• Nahlásit
  • Citovat
132
5.7.20 23:10

Není to zážitek přímo z jízdy. Jednou v noci mi začal řvát pager, že otřesové čidlo spustilo poplach. Vyletím z postele, koukám z balkonu, jestli se mi někdo nevloupal do auta nebo nerozbil okno. Pak jsem se šla podívat do auta, celá vystrašená, co když mi zase někdo páčí rádio. Nic, auto se zdálo ok, odemkla jsem, prolejzám ho a když jsem otevřela kufr, bylo jasno. Venku teplota -18 st. a mně explodoval celý balík Coly zero :lol:. Tak jsem vzala smetáček, lopatku a to ledové nadělení uklidila.
Podobná věc se mi stala ještě v dodávce. Jedu s mužem a ze stropu začalo téct něco hnědého. No do prčic, co to je? Zase explodovalo zero, které jsem měla v prostoru nad stropem kabiny, tohle bohužel mezitím roztálo :roll:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
5.7.20 23:11

@dianaa mohli to auto chtít koupit? Nebo pozvat na sraz těch aut? :)

Jinak k tématu- kdysi jsem si zastavila na cestě mezi polema kousek nad našim, že si ještě zapálím v autě(byla tma) a kouknu a u mých dveří prase tak obrovský že mi čumělo do očí. Málem sem se posr… :lol: v životě jsem nevěřila že může být divočák přes metr vysoký ale kámoš myslivec mě ujistil že sive rarita ale jde to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
430
5.7.20 23:12
@Petula306 píše:
Myslím, že jel pomalu, protože si myslel, že má poruchu a pak se zastavil a podíval se. 8) Já jednou v noci viděla za svodidly jelena a to jsem se málem leknutím počůrala :mrgreen: a jednou s kamionem vyjedu ještě za tmy na dálnici.. všeci na mě troubí. V Belgii u Bruselu to bylo…a koukám, že mám otevřený vrata od návěsu. Tak jsem zastavila, abych je zavřela a tu mě napadlo, jestli mi tam nenalezli migranti. Jsem se ani neodvážila podívat dovnitř, úplně jsem viděla ty černý tváře, jak na ně posvítím baterkou a budou vidět jen jejich oči v té tmě.. zavřela jsem a až na vykládku jsem měla nervy. Nikdo tam nebyl naštěstí :andel:

Není nad ty chvíle, kdy člověk vyděsí sám sebe :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6964
5.7.20 23:31

Mě jednou divně honilo auto, velký offroad, Po Praze a snažilos se mě zastavit asi 30 minut. Pořád mě předjížděl, blokoval cestu, bylo to děsivé. Pak odjelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama