Stalo se vám někdy, že váš přítel pomlouval u svých přátel?

Anonymní
25.5.20 21:36

Stalo se vám někdy že váš přítel pomlouval u svych přátel?

Ahoj
Holky, ženy stalo se vám někdy že váš chlap/manžel pomlouval u svych kamarádů? Myslí jako fakt hnusně? A kamarádi na vás pak koukali skrz prsty? Mám přítele jsme spolu už nějaký rok máme spolu roční dceru a nás vztah je dost pokazeny ale držím se jen kvůli dceři. S přítelem už nemám žádný fyzický kontakt ani obyčejnou pusu si nedám nic. Já se vztah snažím zachránit jak můžu. Ale čím dál víc si připadám že ze sebe dělám akorát blbce…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4
25.5.20 21:39

Mám to podobné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3169
25.5.20 21:39

A ty si myslíš, že ten vztah se dá ještě zachránit? Co pro to děláš? A co pro to dělá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.20 21:41

@Jitul.kaaa9
Starám se o rodinu, prakticky vychováván dceru sama, uklízím, vařím, obstravam to co jako správná žena od rodiny.. on nedělá prakticky nic akorát chodí do prace..a to je celé co dřív dělal on teď zastáváme já.

• Nahlásit
  • Citovat
7408
25.5.20 21:51
@Anonymní píše:
@Jitul.kaaa9
Starám se o rodinu, prakticky vychováván dceru sama, uklízím, vařím, obstravam to co jako správná žena od rodiny.. on nedělá prakticky nic akorát chodí do prace..a to je celé co dřív dělal on teď zastáváme já.

Pardon, že to říkám tak hnusně, ale jediné, co děláš je, že dceři ukazujes hrozně špatný rodinný model. A ano, souhlas s poslední větou tvého prvního příspěvku, děláš ze sebe blbce. Vztah, kdy ty jen funguješ jako služka a nedáte si ani pusu a na to konto tě on pomlouvá, nezachránis. Na záchranu vztahu musí být dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3026
25.5.20 21:53

Takovej vztah bych nezachranovala. Potrebujes ho k zivotu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
25.5.20 22:11

Donekonečna takhle žít nemůžeš, není zbytečné to protahovat? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
25.5.20 22:19

Úplně nechápu co zachraňuješ. Vztah skončil, nemilujete se. Takže spíš bych se snesla zpátky na zem a uvědomila si, že jediné co stojí za záchranu je zdravé prostředí pro vychovu vašeho dítěte a to zřejmě ve vaší společné domácnosti už není možné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1586
25.5.20 22:30

Procházím teď něčím podobným až na to, že ty děti mám dvě a taky ještě hodně malinke a že se náš vztah nesnažím zachránit. S člověkem, který si mě přestal vážit, nemá cenu dál žít, jdeme od sebe. A to jeho starost okolo dětí a domácnosti byla taky nula nula nic, možná mu to všechno jednou dojde, ale to už bude bohužel pro něj pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4063
25.5.20 23:03
@Martha03 píše: Úplně nechápu co zachraňuješ. Vztah skončil, nemilujete se. Takže spíš bych se snesla zpátky na zem a uvědomila si, že jediné co stojí za záchranu je zdravé prostředí pro vychovu vašeho dítěte a to zřejmě ve vaší společné domácnosti už není možné.

Tipuju, že sobě a dceři střechu nad hlavou a stravu. Co taky jinýho. :nevim:

Předpokládám, že jako drtivá většina, co sem kdy napíše, nemá rodinu (pokud ano, tak nepoužitelnou a nestýkají se), přátele, práci, bydlení, prostě nic.

A má svoje dítě moc rád, stejně jako servis, samozřejmě. Proto její přítomnost doposud trpí a ona kmitá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
25.5.20 23:04
@Anonymní píše:
Ahoj
Holky, ženy stalo se vám někdy že váš chlap/manžel pomlouval u svych kamarádů? Myslí jako fakt hnusně? A kamarádi na vás pak koukali skrz prsty? Mám přítele jsme spolu už nějaký rok máme spolu roční dceru a nás vztah je dost pokazeny ale držím se jen kvůli dceři. S přítelem už nemám žádný fyzický kontakt ani obyčejnou pusu si nedám nic. Já se vztah snažím zachránit jak můžu. Ale čím dál víc si připadám že ze sebe dělám akorát blbce…

Ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3163
25.5.20 23:10
@Anonymní píše:
@Jitul.kaaa9
Starám se o rodinu, prakticky vychováván dceru sama, uklízím, vařím, obstravam to co jako správná žena od rodiny.. on nedělá prakticky nic akorát chodí do prace..a to je celé co dřív dělal on teď zastáváme já.
…hmmm tak vidis…ja nedelam asi vubec nic jako „spravna žena od rodiny“-…neuklizim, nevařím…deti jsou od roka pekne v jeslich a skolce…abych mela cas na sebe a na svoje konicky… chodim tedy do práce… a pritel me u znamych tak opěvuje žeje mi to až trapný :mrgreen: pro nej jsem asi dokonala :mrgreen:…mozna ne každý chlap touží po tý hodpodynce :mrgreen: :*??
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
809
25.5.20 23:16
@axelina píše: …hmmm tak vidis…ja nedelam asi vubec nic jako „spravna žena od rodiny“-…neuklizim, nevařím…deti jsou od roka pekne v jeslich a skolce…abych mela cas na sebe a na svoje konicky… chodim tedy do práce… a pritel me u znamych tak opěvuje žeje mi to až trapný :mrgreen: pro nej jsem asi dokonala :mrgreen:…mozna ne každý chlap touží po tý hodpodynce :mrgreen: :*??

Mam stejný názor, ne každý chce doma ženskou hospodyňku. Ale zase všeho s mírou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
25.5.20 23:52

Obávám se, že tady není co zachraňovat… Je mi to líto.
Co se týče toho pomlouvání, tak pokud mě některý z ex u přátel pomlouval, nedověděla jsem se to :nevim: Akorát kdysi ten první měl nějaké blbé řeči a úsměšky, jaká prý jsem žárlivka. Dělali si z toho s klukama srandu. Později jsem se to dověděla od jeho bratra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
26.5.20 00:10
@Ms.Ragdoll píše:
Tipuju, že sobě a dceři střechu nad hlavou a stravu. Co taky jinýho. :nevim:

Předpokládám, že jako drtivá většina, co sem kdy napíše, nemá rodinu (pokud ano, tak nepoužitelnou a nestýkají se), přátele, práci, bydlení, prostě nic.

A má svoje dítě moc rád, stejně jako servis, samozřejmě. Proto její přítomnost doposud trpí a ona kmitá…

Nevím. Z popisu „držím se kvůli dceři“ nedělám závěry, že nemá kam jít, nemá rodinu a nikdo se o ní nezajímá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama