Stalo se vám, že s vámi chtěl vztah až po sexu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mývalova žena
Povídálka 29 příspěvků 02.02.17 10:36
Stalo se vám, že s vámi chtěl vztah až po sexu?

Ahoj, mám takovou zvídavou otázku, holky, stalo se vám někdy, že by s vámi chtěl chodit chlap až po tom, co jste s ní strávili noc? Nebo přesněji řečeno - měl vás na začátku jen do pelechu a nic víc jste od toho (asi) nečekal, ale pak po nějaké době zjistil, že by s vámi opravdu chtěl být? Děje se to občas? A pokud ano, co se stalo, že se mu to takhle případně otočilo?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19256 příspěvků 02.02.17 10:43

Jako ze jsi milenka, nebo jste oba svobodni?
Treba ja, nechtela jsem na zacatku nic vazneho a nejak se to zvrtlo.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 02.02.17 10:43

Ano děje se to, znám pár takových párů.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25345 příspěvků 02.02.17 10:44

Jo stalo, už je to dlouho bylo mi 18 náct…jemu o 10 víc..bylo to velká láska.. vydrželo nám to půl roku, pak z něj vypadlo, že se nechce vázat..rozešli jsme se…za další půlrok jsem poznala svýho současnýho manžela (brzo asi ex, ale to je jiný příběh)..on pak přijel a požádal mě o ruku…odmítla jsem ho, jelikož už jsem byla zaláskovaná jinde a poprvý a naposled jsem viděla chlapa brečet, když nepočítám mýho tátu na pohřbu dědy…zůstali jsme přátelé..občas si napsali, občas se během těch let potkali…je to zpět 19 let, bohužel už takový 3 roky o něm ani já ani nikdo tady z přátel od nás (byla tu taková banda tehdy) nemáme žádnou zprávu :?

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 02.02.17 10:45

Chlapi jsou divný zvířátka :mrgreen:
Já bych asi neřešila, co mu v hlavě přepnulo (třeba se prostě „jen obyčejně“ zamiloval, to je přeci hezký :srdce: ) ale co já na to, jestli o něj stojím. I my holky někdy potřebujeme jen trochu toho povyražení a nechceme vztah se vším všudy nebo zrovna toho jednoho konkrétního.

zoidberg
Extra třída :D 11845 příspěvků 02.02.17 10:49

Tak před sexem to přece není úplné chození. To je spíše takové poznávání, dvoření, kamarádství… Až po proběhlém sexu se přeci lidé rozhodnou, zda si opravdu budou spolu sedět i v intimní oblasti.

mývalova žena
Povídálka 29 příspěvků 02.02.17 10:49

Jsme naštěstí oba nezadaní. Jen…on se nechce vázat, tak jsem s tím přestala, ale můj dobrý šestý smysl mi říká, že tahle hra není dohraná - a fakt si myslím, že to není sugesce. V okruhu přátel se stýkáme dál, chovám se k němu slušně a normalně spolu komunikujeme, nicméně akcím jen ve dvou se vyhýbám a sex už je úplné tabu

Mango_Lassi
Extra třída :D 13819 příspěvků 02.02.17 10:50

Ano, ale nečekala jsem vztah, brala jsem to jako víkendové zpestření.

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 02.02.17 10:55
@zoidberg píše:
Tak před sexem to přece není úplné chození. To je spíše takové poznávání, dvoření, kamarádství… Až po proběhlém sexu se přeci lidé rozhodnou, zda si opravdu budou spolu sedět i v intimní oblasti.

Nezpochybňuji, že ty to tak můžeš mít, ale je nesmysl z toho vyvozovat nějaký obecný závěr. Už proto, že sama vím, že to tak nemám, už proto, že znám dost párů, které spolu začaly sexuálně žít až po svatbě a rozhodně bych té době před svatbou u nich neříkala „neúplné chození, kamarádství, dvoření“.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 11:01

@mývalova žena
Stalo se to mně.

Když mi bylo 20, nechtěla jsem se vázat a začala jsem spát se ženatým mužem (jemu bylo 35). Oba jsme si hned na začátku řekli, že jde jen o to jedno. Nicméně po roce a půl jsem k němu začala cítit něco víc. Jak jsme spolu trávili dost času, začali jsme si fakt rozumět a já se zaláskovala. Začala jsem s náznaky, ale z jeho postoje bylo poznat, že on to tak nemá a nechce nic měnit. Vzala jsem rozum do hrsti a ukončila to celé dokud jsem v tom nělítala až po uši. Sešel z očí, sešel z mysli.

Takže ano, podle mě je tohle poměrně běžné. Člověk se prostě po nějakém čase může zamilovat, nehledě na fakt jestli v tom předtím nebylo nic nebo jen sex.

Lucie

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 02.02.17 11:02
@zoidberg píše:

Jo, a ještě: nevím, jak ty, já obvykle tak nějak poznám, že mi dotyčná osoba voní, přitahuje mě, že se do ní zamiluju, aniž by předtím muselo nutně dojít až k sexu. Základem pro ten stav „chodit spolu“ přece není „spát spolu“, ale „zamilovat se do sebe“. Nezpochybňuji, že se do sebe lidé zamilují a začnou spolu chodit až nějaké době intimního života, ale tvrdit, že když spolu partneři ještě nespali, tak spolu vlastně pořádně nechodí, ale jen tak kamarádí, je dost somarina.

Kattynka000
Závislačka 3019 příspěvků 02.02.17 11:02

Na začátku s manželem, byli jsme jen přátelé, co flirtovali, byl to úlet, ale nějak jsme se zamilovali, oba tehdy nespokojení ve vztazích, kteří jen chtěli uniknout trápení doma a zažít i něco hezkého, v dubnu máme dvouleté výročí svatby a v kolébce se mi tu směje krásná dcera. :)

pikola
Neúnavná pisatelka 19256 příspěvků 02.02.17 11:08
@mývalova žena píše:
Jsme naštěstí oba nezadaní. Jen…on se nechce vázat, tak jsem s tím přestala, ale můj dobrý šestý smysl mi říká, že tahle hra není dohraná - a fakt si myslím, že to není sugesce. V okruhu přátel se stýkáme dál, chovám se k němu slušně a normalně spolu komunikujeme, nicméně akcím jen ve dvou se vyhýbám a sex už je úplné tabu

Pokud on te asi primo nevyhledava, tak bych rekla, ze te az tak moc nezere :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 11:08

Deje se mi to.

Na zacatku jsem si poridila milence na sex. Nejdriv jsem se zabouchla ja. Asi tak dva mesice na to on. Ja mu teda nerikala, ze jsem zamilovana. Ale stejne se k tomu cloveku chovas jinak. Zrejme to vycitil. A misto aby utekl, zamiloval se taky.

Ted resime, jak byt spolu. Ale bude to jeste dlouha cesta.

mývalova žena
Povídálka 29 příspěvků 02.02.17 11:12

@pikola ono v tomhle těžko říci, ještě to není odleželé a je to maličko nervózní - to, že „něco bylo“, stále visí ve vzduchu, ale konverzaci to nijak nedegraduje. Vídat mě chce, ale oba jsme dost opatrní.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >