Staloral 300 jak užívat?

4
13.11.18 15:45

Staloral 300 jak užívat?

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá z vás neužívá aktuálně Staloral 300. Mám rozepsané dávkování, ale stále jsem se nikde nedozvěděla jaký je rozdíl mezi dávkou a kapkou. Podle návodu a některých lékárníků a jedné paní doktorky mám pumpičku silně zmáčknout a vše co vystříkne je jedna dávka, ale podle mé paní doktorky a ještě jedný to mám kapat opatrně po jedné kapce. Asi je to zvláštní dotaz a jak řekla doktorka jsem první kdo to řeší, ale on je v tom velký rozdíl a já to chci brát správně, když mi to může pomoci. :oops: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14345
13.11.18 17:11

dcera to brala před lety a dávkovali jsme to podle počtu stisků pumpičkou. Absolutně mě nenapadlo to nějak zkoumat. On je to hlavně zahraniční lék, takže ten překlad návodu do češtiny nemusí být přesný. dávkovali jsme podle pokynu lékaře a hotovo. moc to zkoumáš!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.11.18 18:01

Oni se právě nedávno ty pumpy měnili. A pokud bych to brala podle doktorky, tak mi ta jedna lahvička vydrží leta, ale já jich mám celý hejno. :D Já to sice zkoumám, ale zajímavé je, že ani doktorky se neshodnou. A pomohlo vám to aspoň?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14345
13.11.18 19:35

ano, pomohlo a hodne. jen po trech letech od ukonceni kury vidim lehke zhorseni. ale tezko rict, jestli to neni agresivnejsi pylovou sezonou a nebo nastupujici pubertou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama