Staloral 300 jak užívat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jajaberka
Nováček 4 příspěvky 13.11.18 15:45
Staloral 300 jak užívat?

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá z vás neužívá aktuálně Staloral 300. Mám rozepsané dávkování, ale stále jsem se nikde nedozvěděla jaký je rozdíl mezi dávkou a kapkou. Podle návodu a některých lékárníků a jedné paní doktorky mám pumpičku silně zmáčknout a vše co vystříkne je jedna dávka, ale podle mé paní doktorky a ještě jedný to mám kapat opatrně po jedné kapce. Asi je to zvláštní dotaz a jak řekla doktorka jsem první kdo to řeší, ale on je v tom velký rozdíl a já to chci brát správně, když mi to může pomoci. :oops: :nevim:

Reakce:
nozu
Extra třída :D 11753 příspěvků 13.11.18 17:11

dcera to brala před lety a dávkovali jsme to podle počtu stisků pumpičkou. Absolutně mě nenapadlo to nějak zkoumat. On je to hlavně zahraniční lék, takže ten překlad návodu do češtiny nemusí být přesný. dávkovali jsme podle pokynu lékaře a hotovo. moc to zkoumáš!

Jajaberka
Nováček 4 příspěvky 13.11.18 18:01

Oni se právě nedávno ty pumpy měnili. A pokud bych to brala podle doktorky, tak mi ta jedna lahvička vydrží leta, ale já jich mám celý hejno. :D Já to sice zkoumám, ale zajímavé je, že ani doktorky se neshodnou. A pomohlo vám to aspoň?

nozu
Extra třída :D 11753 příspěvků 13.11.18 19:35

ano, pomohlo a hodne. jen po trech letech od ukonceni kury vidim lehke zhorseni. ale tezko rict, jestli to neni agresivnejsi pylovou sezonou a nebo nastupujici pubertou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >