Stály byste o obnovení kontaktu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 12:54
Stály byste o obnovení kontaktu?

Ahoj, pořád mi to tak šrotuje v hlavě… Jedná se o mého otce. Naši se rozvedli, když jsem byla ještě malá. Otec byl na mě vždycky opravdu hodný, to ne že ne, ale jako táta se nikdy moc nepředvedl. Třeba na hřiště nebo do cukrárny mě v životě nevzal.,, Něco,, mi koupil jen k narozeninám a Vánocům a nikdy se ani nezeptal, jestli třeba nepotřebuju nové boty. Ale to už neřeším, je to přeci jen můj táta. A teď k jádru pudla. Samozřejmě má novou rodinu, manželku a další děti. Když se mi narodilo miminko, tak jsem jenom od jeho ženy poslouchala proč to děláš takto, proč neděláš tohle. No prostě všechno jsem dělala špatně, nicméně jsem na ní opravdu viděla, že má moje dítě moc ráda a tak když mi jednou nabídli jim mrně nechat a udělat si s manželem večer pro sebe, tak jsem toho využila. V té době bylo mimčo ještě kompletně na mléku, což jsem neustále poslouchala proč. A tak prostě udělala to, že mi miminko nacpala něčím, co by zacloumalo i s ročním dítětem a vrátila mi ho v takovém stavu, že jsem během chvíle letěla k lékaři, který se až zhrozil co to provedla a poprvé v životě jsem z jeho úst slyšela vulgární slovo a to jsem k němu od malá chodila i já. Týden mi škvrně spalo maximálně dvě hodiny v kuse a jinak řvalo, protože mělo křeče v bříšku. Totálně mu rozhodila peristaltiku a bylo nafouklé a nepomáhalo nic. Takže jsme chodili pořád na kontroly a každý den jsem musela ještě doktorovi volat jak to zvladáme. A co otec a ta jeho? Ani jednou se na vnouče nezeptali a ona ještě ten první den ze mě udělala hysterku o co mi jako jde a co se jako vztekám, že ona nemohla vědět, že to s mojim děckem tak zacloumá. Pak už se ani jednou na mimčo nezeptali a přerušili s námi kontakt. Otec se postavil za ní a já jsem je prý velice urazila a ještě jsem se dozvídala od okolí, jak vykládají, že nic takového miminku nedali (přitom ona mi to sama řekla) a že jsem to zveličila. No sakum prásk neviděli jsme se už několik let. Dvakrát jsem se pokoušela s otcem spojit, ale nikdy mi neodpověděl. Když jsem venku potkala jí, otočila hlavu a dělala, že mě nezná. Když manžel narazil na mého otce, tak ten udělal to samé. Už jsem se s tím nějak srovnala, ale včera jsem zjistila, že jsem těhotná. A teď si tak říkám, mám mu to dát vědět? Nebo se na to úplně vykašlat, protože když nestojí o jedno vnouče, tak proč by měl vědět, že bude mít další? A ještě si tak říkám, co když se mi narodí chlapec? Otec si vždy přál syna a dočkal se dcer, u vnoučete to nejdříve vypadalo na chlapce a nakonec se narodilo děvče. Tak si tak říkám, že jestli to opravdu bude kluk a on se najednou začne hlásit, tak jak se zachovat? Mám z toho strašný zmatek…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineLioness34
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 08.04.19 12:57

A proč za nim nenajdes? A nereknes mu vše narovinu?

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15940 příspěvků 08.04.19 12:57

Asi ne.

aknadar
Kecalka 398 příspěvků 08.04.19 13:02

Nezáviděníhodná situace. Asi bych se pokusila ten kontakt navázat.. něco jako uděláme za tím tlustou čáru, co bylo bylo.. pokud by nepřijali podanou ruku, tak bych to už nezkoušela. Ale měla bys mít pocit, že míč je na jejich straně hřiště, myslím. Oni asi první krok neudělají a mohlo by tě to později mrzet, až táta nebude a nepůjde to napravit :nevim:

Dsarka
Stálice 83 příspěvků 08.04.19 13:04

Ono to zachvili půjde vidět a od někoho se to dozví, když bude chtít určitě by se ozve.

kacenka841
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 08.04.19 13:05

Ne nedala bych mu vedět.

Premek_Orac
Závislačka 4974 příspěvků 08.04.19 13:05

Ahoj zakladatelko,
pro obě rozhodnutí najdeš jak citové, tak rozumové argumenty, a u žádného nevíš předem, zda je řešením správným.
Být na tvém místě, asi bych se rozhodl informaci otci sdělit, a podle reakce se rozhodl, zda navážu i osobní kontakt.

Markéta80
Hvězda diskuse 44063 příspěvků 08.04.19 13:06

ne, vždyt vidíš jak se zachoval teď :? . Dělá že Vás nezná :?

Monchichik
Echt Kelišová 8344 příspěvků 08.04.19 13:18

Pokoušela ses s otcem spojit…nic, ta jeho dělá, že tě nevidí…takže já bych je už nekontaktovala…vůbec

terien
Extra třída :D 11287 příspěvků 08.04.19 13:31

Já bych ho nekontaktovala

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 08.04.19 13:34

Asi bych mu vědět nedala, snahu navázat kontakt jsi měla a nic.

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 08.04.19 13:35

Podle tvojí verze nekontaktovala, ale bůhví, jak by vypadala jejich verze, kdyby oni měli říct, jak to bylo a tak. Takže asi tak.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 08.04.19 13:52

Nekontaktovala. Pokud bych se sama několikrát pokoušela se usmířit a on ani nebyl schopný odepsat. Venku by dělali, že jsem neviditelná, neviděla bych jediný důvod, proč se ještě o něco snažit. Podle mě jsou teď na řadě oni. Navíc si myslím, že by to ani vnuk nezachránil.

lasička1
Echt Kelišová 8235 příspěvků 08.04.19 13:55

A co miminku dali k jídlu,že to s ním takto zacloumalo?Nekrmili ho mlékem,které si jim dala?
Jinak pokud oni se od tebe odvrátili a ani jeden z nich s vámi nechce komunikovat,tak bych nic neoznamovala.

LaPaloma
Závislačka 2783 příspěvků 08.04.19 14:21

Jediný, o co bych se zajímala, a celkem hodně tvrdě, by bylo, co dali dítěti sníst, že bylo týden špatné. Byl to nějaký jed? Týden totiž není špatně nikomu. Tohle skoro zní jako útok na zdraví dítěte. Nebo lžeš a zveličuješ.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama