Stánek s kávou na fesťácích

78
18.11.19 12:24

Stánek s kávou na fesťácích

Holky, nemá někdo stánek s kávou? Přemýšlím o tom, že bych měla stánek a jezdila po fesťácích :) Má někdo rady, zkušenosti,… Dík moc za každou myšlenku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10319
18.11.19 12:29
@jeja123 píše:
Holky, nemá někdo stánek s kávou? Přemýšlím o tom, že bych měla stánek a jezdila po fesťácích :) Má někdo rady, zkušenosti,… Dík moc za každou myšlenku :)

Po letních fetsťácích? Já občas vídám pojízdné čajovny, ale narváno v nich rozhodně nebývá a já, i jako kávomilec, bych si na fesťáku v létě kávu nedala. Tak možná frappé, ale stejně bych se bála, že se v kombinaci s pivem a tancem pobleju :mrgreen: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
18.11.19 12:35

Na metalových festivalech co jsem letos byla všude stánek s kávou měli… A nutno podotknout že s kvalitní kávou :) Našlehané mleko přímo před zákazníkem výběr tak z dvaceti druhů káv… Myslím že na většině festivalu už bude tohle místo obsazeno :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13738
18.11.19 12:39

Spis bych to viděla třeba mít stánek na trhach, ty jsou většinou když je zima a tam by teplé kafe mělo větší úspěch než na festaku, kde všichni pijou spíš pivo a to je v kombinaci s kafem smrtelná kombinace :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11571
18.11.19 12:40

@unuděná většinou na fesťácích stánek s kávou bývá, v našem okolí jsou hodně i takové ty gastrofesty a tam určitě, ale na těch s koncertama také bývá i kafe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15691
18.11.19 12:45

@jeja123 moje rada zjisti si cenu stánku, výdělek na kávě a zjisti si ceny míst na festu a jestli mají vůbec zájem a místo. Dobré festivaly jsou obsazené rok dopředu a cena se šplhá 5-10 tis za den. Ty horší jsou levnější, ale zas mene lidí. Navíc zaplatíš třeba 3 měsíce před festema může pršet nebo být moc horko, vítr…dopln si

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama