Stanování v těhotenství a s batoletem

597
16.7.13 12:45

Stanování v těhotenství a s batoletem

Holky ani nevím na co se ptát. Nepadá mě jen: jak přežít týden pod stanem ve 4.měsíci a s rok a půl letým mládětem??? Manžel nás chce vzít pod stan, ale já nikdy pod stanem nespala, nevím, co mě čeká, nevím, co si zabalit, co budu potřebovat, co mě čeká? Díky za jakoukoliv radu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7995
16.7.13 12:49

Tak na to si počkám, já bych ráda jela s jedenáctiměsíčním, ale asi to o rok odložím. Vloni mě už jako těhotnou lákal kamarád, co jsme vždycky společně jezdívali, ať si prcek zvyká, ale to jsem sotva zvedla z postele, natož ze země. Kamarádka jela s ročním dítětem pod stan na dva týdny, obvyklá délka našeho pobytu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1639
16.7.13 12:51

Tak to já bych nejela…už kvůli klíšťatům co letos jsou, já měla už 7
a to nechodím ani do lesa..a bacha kamarádka kvůli klíštěti přišla v 6 měsíci o miminko..!!
takže já bych určitě nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22859
16.7.13 12:52

Pokud si nikdy pod stanem nebyla, tak těžko říct, možná pro tebe jako těhuli bude extrémně nepohodlné spaní na karimatce atd. ale to záleží, jak zvládáš těhotenství jako takové.
Jinak já bych s 1,5 ročákem nejela, a to z důvodu, že je malý zvyklý spát v postýlce a ze stanu by mi nejspíš udělal kůlničku na dříví…takže letos na to ještě prdíme a zkusíme to asi příští rok, až budem vědět, že nám malý necestuje přes noc z postele…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639
16.7.13 12:53

8o to je docela odvaha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
16.7.13 12:54

@madrianova a nepomůže repelent?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
16.7.13 12:56

Holky, to jste vsechny s cukru nebo co??Jedine co bych pribalila ledvinovy pas.To jedine co bych vzala navic.
Jinak u male jsem spala ve 4mesici taky ve stanu a jeste na rockovem festivalu a brali jsme sebou matracky.Ale nevim jestli je to realne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
16.7.13 12:57

@Mar__tanka1983 no já to beru tak, že se přes den ulítá a v noci bude spát mezi náma, jak je zvyklý, a ty stanuješ často? co si mám zabalit? a co malému? je nějaká literatura, kterou bych mohla načíst?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
16.7.13 12:58

Já bych taky s 1,5 roční pod stan nejela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8817

@iggy.piggy to je manžel docela odvaha ;) Asi bych ho poslala samotného s prckem, ať si taťka užije a sama bych si taky užila - klidu a pohody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25130

Pokud si nikdy pod stanem nebyla, tak mi tohle asi nepřijde jako nejlepší nápad :mrgreen: Já osobně bych jela, jsem 27tt a máme 15m prcka. No, co s sebou. Karimatku, spacák pro tebe, pro mládě buď dětský spacák, nebo nějakej fusak, deku…prostě co máte a hlavně teplejší oblečení na noc a klasický věci jako hygiena, nějakou hračku a tak :think: repelent pro sebe i pro mrně, baterku :mrgreen: Já byla s malým loni, když mu byly 3m, sice jsme byli v podsadovým stanu, ale bylo by to super, kdyby nás hned první noc nevyhnala myš, která po nás běhala :cert: Tak jsme vyměnili stan s tátou, tam myš nebyla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
16.7.13 12:59

Kamarádka si vozila cestovní postýlku a přímotop, nechala si přivést ke stanu prodlužovák. A měla takovej ten dvoupokojovej, co se v něm dá stát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
16.7.13 13:00

@kattkka co je to ledvinový pás? matraci si klidně prosadím, ale nenavlhne mi za jedinou noc? jaké si mám zabalit oblečení? a malému? a jídlo? a věci kolem? jsem naprosto bezradná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5200
16.7.13 13:01
@iggy.piggy píše:
Holky ani nevím na co se ptát. Nepadá mě jen: jak přežít týden pod stanem ve 4.měsíci a s rok a půl letým mládětem??? Manžel nás chce vzít pod stan, ale já nikdy pod stanem nespala, nevím, co mě čeká, nevím, co si zabalit, co budu potřebovat, co mě čeká? Díky za jakoukoliv radu :kytka:

Pan manžel asi trpí nějakou duševní chorobou, ne? ;) Jinak nechápu, jak by ho taková pitomost mohla napadnout. :roll:

Určitě váhal mezí tím, jestli budete všichni i s tím malým dítětem slézat skály nebo stanovat a to mu určitě přišlo jako lepší varianta. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
16.7.13 13:01

@iggy.piggy
Můžeš si vzít tu nafukovací…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...