Stará láska nerezaví, aneb mohu znovu milovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 13:00
Stara laska nerezavi, aneb mohu znovu milovat?

Ahoj vsem,
mam problem. Spis zamotanou hlavu. Hodne ve zkratce - pred tremi lety jsem mela pritele, cizince, vedli jsme v podstate vztah jen na dalku pac jsme oba byli v te dobe studenti, on v Recku, ja v Cr a financne to proste lepe neslo. Mela jsem ho opravdu hodne rada, ale ta dalka me ubijela. Rozesla jsem se s nim. Hodne jsem plakala, on taky. Cely ty tri roky jsem na nej myslela, tak nejak, jak se asi ma, zda ma pritelkyni a tak. Nasla jsem si partnera, ale uz na zacatku vztahu byly problemy, udelal mi hodne zlou vec, kdy jsem se docetla o sobe dost hnusne veci. Zkousla jsem to, chtela jsem byt opravdu stastna s nekym. No pak to bylo fajn, ale posledni rok je to uplne na dve veci. Spime spolu jednou za mesic cca, tak 5 min sexu. nebavi me to s nim. Hadame se kvuli prkotinam. Ted jsme vybirali dovcu a ja si prorazila misto, kde zije ten muj byvaly. Chtela jsem ho nekde v koutku duse videt. Moc. Nakonec jsme se vecer sami sesli, 2×. Byly to moc hezke dva vecery. Citila jsem se tak, jako pred tremi roky s nim. Jako ja, krasne, volne. Nejlepe za ty roky, fakt…No a ma nejlepsi kamaradka je shodou okolnosti i jeho dobra kamaradka. Rekla mi, ze od doby, co jsem se s nim rozesla zadnou holku nemiloval tak jako me. A on mi i priznal, ze cely ty roky mysli na me. A ja na nej. Jenze, ted mam uplne zamotanou hlavu. Pritel to samozrejme nevi, zitra letime domu a ja brecim uz ted.
Nevim co delat…
Diky za precteni,
 K.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 13:01

Zapomnela jsem dodat, ze cele ty tri roky jsme si obcas psali a ted posledni tyden jsme neustale v kontaktu…

pikola
Neúnavná pisatelka 19432 příspěvků 19.09.18 13:18

Tak se rozejděte a uvidíš. Stejně s ním nejsi šťastná i kdyby jsi řeka neměla, tak na co to prodlužovat jen aby jsi nebyla sama :nevim:

tzipora
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 19.09.18 13:19

A co navrhuje Řek?

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 19.09.18 13:21

K čemu ti bude vztah tažený na dálku? Už jsi jednou zkusila, že je to na nic dobrý.
Pokud to myslíte vážně, tak se přesuňte někam blíž k sobě, protože dokud spolu nestrávíte víc času, nikdy nezjistíš, jestli by to bylo to ono nebo ne…

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2157 příspěvků 19.09.18 13:23

Toho tuzemského magora se zbav a pak se uvidí.

Gosi
Kelišová 5793 příspěvků 19.09.18 13:34

Ja bych prvni vyresila(cti ukoncila) aktualni oficialni vztah… Pak muzes zacit resit reka, nebo nekoho jinyho…

tzipora
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 19.09.18 13:40

Nebo se za nim přestěhuj do Řecka. Takhle bude vědět, ze to s ním myslíš vážně.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 19.09.18 14:00
@LaPaloma píše:
Toho tuzemského magora se zbav a pak se uvidí.

Přesně :potlesk: :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 14:17

On by se Řek byl i schopnej zamnou odstěhovat do Čech. A nebo vzhledem k jeho praxi chce zacit pracovat v Nemecku, a ja pracuji pro nemeckeho klienta, v Nemecku jsem 5 let zila, mohla bych tam zacit. Ted me tizi spis hypoteka a nynejsi partner, ktery ji semnou ma. To musim rychle nejak vyresit, vim uz moc dobre koho miluju. A ze mi to ale trvalo… K.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 20:16
Update

Ahoj holky, mensi update. Jsem v Cechach, lezim v slzach a jsem si naprosto jista, ze ho miluju. Jenze.. kdyz jsem cekala na letisti, chvilku jsme si psali a rikal to i te kamaradce, je zmateny, nevi co citi, napred si myslel, ze si jen uzijeme, ale ne o zacal citit. Hmm… Piseme si celou dobu, co jsem v Cr. Ale spis tak, ze si povidame o normalnich vecech, sem tam nejaka pusa apod, no. Nebo, ze mi a ja jemu chybim a tak. Kazdopadne rika, ze potrebuje cas. Moc tomu nerozumim. Psal mi, ze jsem mu hooodne ublizila. Coz je pravda … Rikal, ze me miloval jeste dlouuuho potom, ale ze se to v sobe snazil znicit. Rikala jsem mu, ze se rozejdu s pritelem a on, ze nechce, abych udelala ne o, ceho bych pak mohla litovat. Pak mi ale napise, ze mi neublizi a neztratim ho. Ja tomu opravdu nerozumim ????

salubriter
Kecalka 134 příspěvků 23.09.18 21:27
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mensi update. Jsem v Cechach, lezim v slzach a jsem si naprosto jista, ze ho miluju. Jenze.. kdyz jsem cekala na letisti, chvilku jsme si psali a rikal to i te kamaradce, je zmateny, nevi co citi, napred si myslel, ze si jen uzijeme, ale ne o zacal citit. Hmm… Piseme si celou dobu, co jsem v Cr. Ale spis tak, ze si povidame o normalnich vecech, sem tam nejaka pusa apod, no. Nebo, ze mi a ja jemu chybim a tak. Kazdopadne rika, ze potrebuje cas. Moc tomu nerozumim. Psal mi, ze jsem mu hooodne ublizila. Coz je pravda … Rikal, ze me miloval jeste dlouuuho potom, ale ze se to v sobe snazil znicit. Rikala jsem mu, ze se rozejdu s pritelem a on, ze nechce, abych udelala ne o, ceho bych pak mohla litovat. Pak mi ale napise, ze mi neublizi a neztratim ho. Ja tomu opravdu nerozumim ????

Asi se něco za tu dobu změnilo a není si jistý, ale neřeš to, ukliď si hlavně u sebe (přítel, hypotéka, …).
Taky láska je proměnlivá, když dojde k naplnění a chlap ji dostává dost, tak pak nic necítí a uvědomí si že miluje až v momentu, kdy tě ztrácí. Musíš se stáhnout, dala jsi mu moc. Pokud chceš vědět na čem jsi, tak mu napiš, že o něj stojíš a že máš pocit, že on o Tebe ne. A že chvíli na něj počkáš, ale ne moc dlouho. A pak se odmlč, přestaň mu psát Ty. Nech to na něm. Pokud mu o Tebe jde, velmi rychle to pozná a ozve se Ti ;)

Ristrina
Kecalka 199 příspěvků 18.10.18 22:09

Ahoj Tulipánku, jak se vyvíjí tvá situace?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >