Reklama

Stará láska nerezaví, aneb mohu znovu milovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 13:00
Stara laska nerezavi, aneb mohu znovu milovat?

Ahoj vsem,
mam problem. Spis zamotanou hlavu. Hodne ve zkratce - pred tremi lety jsem mela pritele, cizince, vedli jsme v podstate vztah jen na dalku pac jsme oba byli v te dobe studenti, on v Recku, ja v Cr a financne to proste lepe neslo. Mela jsem ho opravdu hodne rada, ale ta dalka me ubijela. Rozesla jsem se s nim. Hodne jsem plakala, on taky. Cely ty tri roky jsem na nej myslela, tak nejak, jak se asi ma, zda ma pritelkyni a tak. Nasla jsem si partnera, ale uz na zacatku vztahu byly problemy, udelal mi hodne zlou vec, kdy jsem se docetla o sobe dost hnusne veci. Zkousla jsem to, chtela jsem byt opravdu stastna s nekym. No pak to bylo fajn, ale posledni rok je to uplne na dve veci. Spime spolu jednou za mesic cca, tak 5 min sexu. nebavi me to s nim. Hadame se kvuli prkotinam. Ted jsme vybirali dovcu a ja si prorazila misto, kde zije ten muj byvaly. Chtela jsem ho nekde v koutku duse videt. Moc. Nakonec jsme se vecer sami sesli, 2×. Byly to moc hezke dva vecery. Citila jsem se tak, jako pred tremi roky s nim. Jako ja, krasne, volne. Nejlepe za ty roky, fakt…No a ma nejlepsi kamaradka je shodou okolnosti i jeho dobra kamaradka. Rekla mi, ze od doby, co jsem se s nim rozesla zadnou holku nemiloval tak jako me. A on mi i priznal, ze cely ty roky mysli na me. A ja na nej. Jenze, ted mam uplne zamotanou hlavu. Pritel to samozrejme nevi, zitra letime domu a ja brecim uz ted.
Nevim co delat…
Diky za precteni,
 K.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 13:01

Zapomnela jsem dodat, ze cele ty tri roky jsme si obcas psali a ted posledni tyden jsme neustale v kontaktu…

pikola
Neúnavná pisatelka 19058 příspěvků 19.09.18 13:18

Tak se rozejděte a uvidíš. Stejně s ním nejsi šťastná i kdyby jsi řeka neměla, tak na co to prodlužovat jen aby jsi nebyla sama :nevim:

tzipora
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 19.09.18 13:19

A co navrhuje Řek?

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19560 příspěvků 19.09.18 13:21

K čemu ti bude vztah tažený na dálku? Už jsi jednou zkusila, že je to na nic dobrý.
Pokud to myslíte vážně, tak se přesuňte někam blíž k sobě, protože dokud spolu nestrávíte víc času, nikdy nezjistíš, jestli by to bylo to ono nebo ne…

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 19.09.18 13:23

Toho tuzemského magora se zbav a pak se uvidí.

Gosi
Kelišová 5638 příspěvků 19.09.18 13:34

Ja bych prvni vyresila(cti ukoncila) aktualni oficialni vztah… Pak muzes zacit resit reka, nebo nekoho jinyho…

tzipora
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 19.09.18 13:40

Nebo se za nim přestěhuj do Řecka. Takhle bude vědět, ze to s ním myslíš vážně.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 19.09.18 14:00
@LaPaloma píše:
Toho tuzemského magora se zbav a pak se uvidí.

Přesně :potlesk: :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 14:17

On by se Řek byl i schopnej zamnou odstěhovat do Čech. A nebo vzhledem k jeho praxi chce zacit pracovat v Nemecku, a ja pracuji pro nemeckeho klienta, v Nemecku jsem 5 let zila, mohla bych tam zacit. Ted me tizi spis hypoteka a nynejsi partner, ktery ji semnou ma. To musim rychle nejak vyresit, vim uz moc dobre koho miluju. A ze mi to ale trvalo… K.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 20:16
Update

Ahoj holky, mensi update. Jsem v Cechach, lezim v slzach a jsem si naprosto jista, ze ho miluju. Jenze.. kdyz jsem cekala na letisti, chvilku jsme si psali a rikal to i te kamaradce, je zmateny, nevi co citi, napred si myslel, ze si jen uzijeme, ale ne o zacal citit. Hmm… Piseme si celou dobu, co jsem v Cr. Ale spis tak, ze si povidame o normalnich vecech, sem tam nejaka pusa apod, no. Nebo, ze mi a ja jemu chybim a tak. Kazdopadne rika, ze potrebuje cas. Moc tomu nerozumim. Psal mi, ze jsem mu hooodne ublizila. Coz je pravda … Rikal, ze me miloval jeste dlouuuho potom, ale ze se to v sobe snazil znicit. Rikala jsem mu, ze se rozejdu s pritelem a on, ze nechce, abych udelala ne o, ceho bych pak mohla litovat. Pak mi ale napise, ze mi neublizi a neztratim ho. Ja tomu opravdu nerozumim ????

salubriter
Kecalka 122 příspěvků 23.09.18 21:27
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mensi update. Jsem v Cechach, lezim v slzach a jsem si naprosto jista, ze ho miluju. Jenze.. kdyz jsem cekala na letisti, chvilku jsme si psali a rikal to i te kamaradce, je zmateny, nevi co citi, napred si myslel, ze si jen uzijeme, ale ne o zacal citit. Hmm… Piseme si celou dobu, co jsem v Cr. Ale spis tak, ze si povidame o normalnich vecech, sem tam nejaka pusa apod, no. Nebo, ze mi a ja jemu chybim a tak. Kazdopadne rika, ze potrebuje cas. Moc tomu nerozumim. Psal mi, ze jsem mu hooodne ublizila. Coz je pravda … Rikal, ze me miloval jeste dlouuuho potom, ale ze se to v sobe snazil znicit. Rikala jsem mu, ze se rozejdu s pritelem a on, ze nechce, abych udelala ne o, ceho bych pak mohla litovat. Pak mi ale napise, ze mi neublizi a neztratim ho. Ja tomu opravdu nerozumim ????

Asi se něco za tu dobu změnilo a není si jistý, ale neřeš to, ukliď si hlavně u sebe (přítel, hypotéka, …).
Taky láska je proměnlivá, když dojde k naplnění a chlap ji dostává dost, tak pak nic necítí a uvědomí si že miluje až v momentu, kdy tě ztrácí. Musíš se stáhnout, dala jsi mu moc. Pokud chceš vědět na čem jsi, tak mu napiš, že o něj stojíš a že máš pocit, že on o Tebe ne. A že chvíli na něj počkáš, ale ne moc dlouho. A pak se odmlč, přestaň mu psát Ty. Nech to na něm. Pokud mu o Tebe jde, velmi rychle to pozná a ozve se Ti ;)

Uživatel je onlineRistrina
Stálice 64 příspěvků 18.10.18 22:09

Ahoj Tulipánku, jak se vyvíjí tvá situace?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >